Nevěra s bratrancem a zničeni rodiny - část 2. Co mám dělat?

barrrraaa
4. zář 2022

Čast 2) Bohuzel 4 roky uplynuly a bratranec i pres me odmitani tu a tam zavolal a nase rodina mezitim dostala od rodiču novy dům a tak jsem od bratrance nebyla vubec daleko a tak pri jedne ceste jeho mestečkem jsem mu zvedla telefon. Ja se chtela predvadet, ukazat mu jak jsem na tom dobře, ze mi to sluší a misto toho mě asi to zakazovane ovoce ztahlo ke dnu a ja se s nim začala schazet, pravidelne s nim spát, i několikrát denně. Poprve nas potkala má dcera, udelala tak strasnou scenu, že lide volali Policii, bezela to rict manzelovi a potom utekla z domova. Manzel vydrzel jeste tyden a kdyz jsem volala nasemu 10- letemu synovi asi 6x a pořad prodluzovala hodinu kdy prijedu domu nevydrzel to a rekl ze odchazi, nas syn odesel s nim. Za tyden se musela z prikazu babicky vratit dcera aby na me dohlizela. Jenze tu se mi podarilo uplatit aby bratranec mohl v noci vzdy prijit. On mi uz od roku 2017 sliboval, ze si prestane pichat pervitin, najde si praci a bude se zivit normalne. Jenze to byl ten problem, ze on ani nevi co je to vlastne normalne, on od sve plnoletosti byl na svobode prerusovane celkem asi jen 2 roky. No proste stale jen slibuje ale nezmenil nic. Drogy si picha stale, krade uplne porad a praci ani nehleda. Nakonec jsem v breznu 2022 zjistila, ze jsem tehotna, šla jsem na interupci. Kdyz se to dozvedeli nasi vyhodili me z noveho domu, sebrali auto a odpojili telefonni cislo. Skoncila jsem ve sluzebnim aute s bratrancem. Z jednoho hotelu nas hned rano vyhodili kvuli chovani bratrance, ze dvou bytu , ktere jsem pronajala nas take vyhodili protoze ve vchodech kradl a kvuli chovani. Nekolikrat jsem odesla k manzelovi , ktery ma naseho syna ale neco me vzdycky tahlo k bratranci, asi ta svoboda, bezstarostnost. Takhle to probehlo asi 5x a stale se to opakovalo. Manzel mi vzdy dal penize abych mela ale k nicemu me nenutil. Nakonec me i se synem vzal k mori na dovolenou kde ale zjistil, ze si celou dobu pisu takovy ty zamilovany hecovačky s bratrancem a bylo peklo. Nez jsme se vratili z dovolene bratrance zatkli. Vykradl nekolik bytů, trafiku, nespočitane sklepů, fabriku, dva domy a dokonce dum mych rodičů, manzelovi znicil nove auto a posprejoval fasady domu ve dvou ulicich slovy , ze me miluje. Dozvedela jsem se dokonce, ze me podvadel s dvemi rómkami a nechtela uz o nem slyset. Ale nakonec mi to vsechno vysvetlil a ja uplne vsemu uveřila a asi mam ruzove bryle nebo jsem tak blbá. Vyrostla jsem ve slusne rodine a tohle nikdo nechape. A vse se opakuje, neco me k bratranci zase tahne. Pisu mu zamilovany dopisy , jezdim na libacibnavstevy. Bratranec ma jiz na kradeze recidivu a bude sedet myslim tak 5 let. A ja na neho chci pockat, nevim jak ani co bude pak, ze me rodice zatrati, deti i manzel me zatrati, syn se mnou uz asi pak nikdy nepromluvi ale ja mu verim, ze prestane s pervitinem, prestane i krast i s neverama a najde si praci. Stehuji se ted s manzelem a synem do Prahy do uplne noveho bytu ale na obou i manzelovi i synovi vidim, ze uz to neni jako driv a ze asi prave ztracim jeho posledni city. Poradte mi co mam delat. Dekuji Barrrraaa

sanyy22
4. zář 2022

@barrrraaa Vy jste na hlavu oba dva. A Vy by jste se měla sakra stydět. Být vaším manželem tak Vás přetáhnu lopatou po tlamě.

lv
4. zář 2022

Poradit, co dělat.. No vys.. t se na feťáka a zkusit zachránit, co se dá s rodinou, dětmi.

michaela666
4. zář 2022

Teď začni fetovat ještě ty a máš vyřešeno. Divím se, že jsi dostala tolik šancí od manžela. Musí tě opravdu milovat, protože jiný vy tě dávno kopl do řiti. Holka nešťastná, jestli se na něj nevykašleš asi tě odepíšou úplně všichni.

crejzy
4. zář 2022

Líbí se ti životní styl bratrance? Pocit kterým s nim máš stojí za ztrátu všeho jistého? Myslim ze manžel měl už dávno sbalit děti a odejit na trvalo, protože tohle jim všem musí ubližovat. Neexistuji jen dva světy : Bratranec nebo manžel. Volný životní styl se dá žít i jinak než s krádežemi a pervitinem. Zkus se postavit na vlastní nohy, netahej ke dnu další lidi a věř ze bratranec se nikdy nezmění a že svůj život bude trávit ve vězení každých par let na vždy.

uzivatelkapetra
4. zář 2022

Osobně bych ti doporučila přestat pro svou pravou rodinu existovat, ať mohou šťastně pokračovat v životě. Ty jsi s prominutím úplně marná, rodiče ti v dospělosti platili i paušál na telefon? Uplácíš vlastní děti aby za tebou mohl chodit feťák, který na ně klidně vytáhne nůž?
Ztrať se jim ze života, ať mohou pokračovat jinde s někým jiným.

marcicek84
4. zář 2022

Fake jak bejk,zkus nejakou tvorbu,...neverim totiz,ze nekdo muze byt tak blby...

kakamila12
4. zář 2022

No, JESTLI jsi skutečná, tak je to zcela jasný případ někoho, koho pálí dobré bydlo...opakuje se dostali jsme dům, dostali jsme byt, evidentně se nemusíš o nic snažit a vymýšlíš kraviny.

camelinka
4. zář 2022

@barrrraaa Prosim, rekni ze si troll, takhle vymasteny prece nemuze byt nikdo...🤦

guliii
4. zář 2022

Buď jsi troll nebo blbá a měla bys počkat na bratrance a své rodině dát pokoj ať můžou v klidu žít.

dianemash
4. zář 2022

Já jsem to ani nedocetla...chápu dobře,že sis zničila rodinu kvůli posraný smažce, že chrapes s feťákem ?Bože to snad ani nejde litovat 🤭🙂

dianemash
4. zář 2022

a netáhne tě k němu to, že jsi začala brát taky? Nebyla bys první taková hlupana a upřímně nevěřím,že by byl někdo schopnej tenhle lifestyle tak dlouho tolerovat,aniž by v tom nejel taky 👌

zlataberta
4. zář 2022

Poradit??? A co??? V hlavě máš dobře vymeteno...🙈

loylii
4. zář 2022

@barrrraaa já to ani nedočetla, vám bych vzala svepravnost, deti a zakázala úplně se s nima vídat. Protože takovýhle vzor ženský, nechce mít žádný dítě. Mamzelovi se divím a fuj, tohle je nejhorší prisnevek, který jsem tu kdy videla.Chce se mi zvracet…

loylii
4. zář 2022

@dianemash a ještě příbuzným

izzylka
4. zář 2022

Tvl ten bratranec má ptáka ze zlata? Ne, vlastně to by ho radši prodal, ať má na fet 🤦 ty jsi tak blbá, až to bolí... Promiň, ale četla jsi to po sobě, přijde ti to vše normální? Jebni se do hlavy a buď ráda, že máš kolem sebe lidi, kteří ti chtějí ještě pomoct 🤦 já bych se na tebe úplně ale úplně vys*ala 🤦🤷

codal
4. zář 2022

A zlatého bludišťáka o nejabsurdnější téma na MK vyhrává...

natysnovec
4. zář 2022

Ty mas v hlave nasrano💩💩
Ty musis byt blba 🐮🐮

lilian2111
4. zář 2022

To je tak praštěný, že je to určitě vymyšlený. 😀

knuffel
4. zář 2022

Cast 3) Poradte mi, co mám dělat, zjistila jsem, že mám žloutenku a syfilis...
Poradím - skoč do zdi a vymysli něco lepšího. 😁

mimi1004
4. zář 2022

No ty jsi pěkně slepá a blbá. Kolik ti je!? Uplácet děti, aby sis mohla zapí*at s bratrancem 🤦🏻‍♀️ Se divím, že tě manžel a tvá rodina ještě neodepsali definitivně. Co na takovém kostěti tvůj chlap vidí!? A co ty vidíš na té druhé lidské trosce!? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

vladenkamaminka
4. zář 2022

Ty voe to je zas materiál .. já jen doufám, že tvé děti jednou nepůjdou ve tvých šlépějích.... Takového "inteligentního póvlu" je na světě už až až... Žes jednou ujela, budiž... Ale takto opakovaně...

izzylka
4. zář 2022

@knuffel spíš by byla prdel, kdyby s ním otěhotněla 🤣🤣

dura175
4. zář 2022

@barrrraaa Pokus chceš toto svěží dílko ze života vydat knižně, měla bys to trochu rozpracovat. Víc bych rozvedla ten hluboký citový vztah k bratranci. Jako že celý svět se spiknul proti nám, ale my vydržíme, protože láska. Pak by mě zajímaly ty návštěvy v base. To víš, většina lidí s tím zkušenosti nemá. Dál by to chtěla více pošpinit manžela, aby čtenáři získali sympatie k hlavní představitelce, aspoň chlastat by mohl, nebo bít ženu a děti. Zkrátka máš ještě hodně práce před sebou.

Pokud jsi skutečná a reálná osoba, člověk pak nějak chápe ty tendence definitivně eliminovat podobné existence. Protože význam těchto lidí pro společnost mi poněkud uniká.

merope
4. zář 2022

Najdi si pořádného psychologa, který s tebou probere důvod sebezničujícího chování, kterého jsi si vědoma a přesto to děláš i opakovaně. Po čem toužíš? Co chceš? Proč to vlastně děláš. Evidentně sama víš, že to je špatně - a přesto do toho jdeš znovu? To je podobné jako u jiných závislostí, bývá za tím něco zcela jiného, ale to my tady nerozklíčujeme, to musíš ty sama - ideálně za odborné pomoci. Máš na to 5 let, tak to bys mohla zvládnout.

knuffel
4. zář 2022

@izzylka To už má za sebou i s potratem. Ale možná pak bude řešit, s kým to má...

daruna
4. zář 2022

Pokud je na tom jenom polovina pravdy a není to celé fabulace, tak potom největší vůl je manžel. Snad nemůže být normální chlap, který by takové chování ženy vystál a nevzal ji pohrabáčem po hlavě.

zuzineckah
4. zář 2022

@barrrraaa jestli je tohle pravda, tak jsi sprostá jak zákon káže a být tvým mužem, tak bych ti nedovolila ani koukat směrem, kde jsou děti, natož je vychovávat!

gryfis
4. zář 2022

Moc pěkný troll.. 😀 Nějak nechápu, že to někoho baví.. ale já se aspoň dobře pobavila u snídaně 😀 (někdo takhle vymaštěny by nepsal tímto stylem - je potřeba to taky upravit .. ) 😀

llluckaaa
4. zář 2022

No, chtělo by to tu slohovku lépe zpracovat. Celkove tam mas věci, které si protiřečí, postavy dělají činy, kterým nemůže čtenář věřit, není tam postava, se kterou se ztotožnit, nevyvolává to emoce a vlastně je to cele takové nemastne a neslane. Ale chvalim pokus o literární snahu, určitě piš dal! 😗

marselina
4. zář 2022

@barrrraaa boze ty jsi blba. Měla jsi fungující rodinu a rozbila sis ji kvůli fetakovi?
Čím premyslis? Rozkrokem?
Doufám, ze tohle je troll a ne realita🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️