Nevěra s bratrancem a zničení rodiny - část 1.

barrrraaa
4. zář 2022

Čast 1)Sama nevěřím, že jsem tohle dopustila a přišla tím o úplně všechno, manžela, děti - s nimi už to nikdy nebude jako dřív, dům, který mi po zjištění, proč žádám o rozvod a koho si do domu, který mi dali vodím, ihned sebrali. Popořadě : v roce 2017 jsem po 17 letech potkala sveho problémového bratrance a potom jsme se i několikrát viděli. On je 34 letý, drogově závislý, užívá nitrožilně pervitin, bez domova, bez práce, je 15x soudně trestán a ve svých 34 letech pobyl ve vězení celkem 13 let. Živí se krádežemi a co ukradne večer vymění za drogu. Ale byla s nim sranda a mě bylo příjemné být s ním, zapominala jsem, ze mam dve deti, manžela, rodinu, domov a vsechno jsem to tehdy vyměnila za bratrance s možnosti zařazení do společnosti =0. Jednou mě přemluvil abych také zkusila si vzit s nim trochu pervitinu, souhlasila jsem. Zprvu jsem si s nim ve vsem rozumněla, doplňovali jsme se, bylo to hezky, pak jsem uplne ztratila pojem o čase, pamatuji se jen na utržky a take to, ze jsem se s nim vyspala vedle auta. Spali jsme spolu jeste par tydnů a potom přijel i se svojí přitelkyní a jejimi dvemi detmi na navstevu k nam. Napadlo ho, ze musime vyměnit memu manželovi fabku aby nemohl domu. Nakonec vse dostalo rychly spad, bratranec ukradl i me dceri jeji nove kolo a večer neměl drogy tak rozpoutal peklo. Vzal nůž a chtel zabit svou pritelkyni i obe jeji deti, nase deti dostali obrovsky strach a utekli. Na misto se dostavila zasahova jednotka, po bratranci bylo patrani, nakonec byl zatčen a odsouzen na 4 roky nepodminěně. Zpočatku jsem mu psala, zamilovane dopisy, jezdila na libaci navštěvy ale asi po 4 měsicich manžel, ktery to tehdy vsechno ustál, nasel dopisy od bratrance a ja mela na vyběr. Vybrala jsem si rodinu. Nějakou dobu jsem se ze vseho dostavala ale manžel se o vše postaral i s tim, že ja jsem chtela kvuli ostude do jineho mesta a mela jsem pripraveny krasny byt v Praze, deti mi odpustili, po nejake dobe jsem nasla skvelou praci a znovu zacla sveho manzela milovat. Jezdili jsme na dovolene k moři, na hory a meli se krasne. postaral tak, ze jji mesta a o on

veronikav31
5. zář 2022

@barrrraaa už zase???

vlaxyz
5. zář 2022

Být mi 15 let, tak tě hrdě poplácám po ramenu. 🤦‍♀️ Teď si říkám: "Je toto vůbec kurva možný, aby tohle udělala matka od rodiny?". Čert vem to, že chrápeš s bratrancem. Je to hnus, ale budiž. Ale chrápat s několikrát trestaným feťákem a o to hůř, brát si ho domů? Ty vole, kam jsi dala mozek? 🤦‍♀️ A ještě si s ním šlehnout perník 🤣🤣🤣

veronikav31
5. zář 2022

@vlaxyz tento příspěvek už tady minulý týden byl,má 2 části.bud je totálně blbá nebo je to troll.nevim co je lepší možnost

vlaxyz
5. zář 2022

@veronikav31 ať to není troll! Prosím, ať to není troll 🙏🙏🤣🤣🤣

priefi
5. zář 2022

A kde je část 2? 🙈

2hanah
5. zář 2022

@priefi společně s ní totálně v řiti😂😂😂

shak29
5. zář 2022

To zní jako pěkně blbej film ... 🤨

pupinda
5. zář 2022

Tohle je fake jako sviňa..🤣 tomu snad nemuze nikdo věřit.. leda by ten člověk opravdu nebyl normální. Jako znám jeden "takový podobný případ" ale jak říkám ten člověk neni normální. A nebo sním začala brát a to se pak člověk snadno začne chovat jako totální debil.🤣 Viz. Toto..🤣🤦

te_reza
6. zář 2022

Dám si sem kafe 🍵 a možná i zákusek 🍰✌️

luckawm
6. zář 2022

Bože, to je desna blbost 😅🙈

tequelinka
13. zář 2022

To je čo za debilinnaaaa

barrrraaa
autor
22. led 2023

Přítel se vratil k byvalce

marcicek84
22. led 2023

To uz tu nekolikrat bylo,zkus neco jineho,na tohle uz nikdo neskoci 😉

tinaprofi
22. led 2023

Luxusni storycko ❤️🤣 ja chci pokracovani!