Nešťastná v manželství...

nestastna01
6. únor 2024

Ahoj, neviem ako zacat.. tak prejdem rovno k veci : manzel so mnou "odmieta" spat. Respektive v nasom vztahu bol problem sex uz od zaciatku. Sme spolu skoro 10 rokov a mali sme sex asi tak 80x. Oralny sex z jeho strany 0x. Bozkavanie neprebieha. Ja som si to nejak uvedomila az teraz..alebo lepsie povedane - prisla som na to ze to uz to takto dalej nejde az teraz. Na zaciatku vztahu uplne prve mesiace to bolo ok - pak to preslo do tej frekvecie 1x za mesiac a ked som sa o tom s manzelom rozpravala tak slubil ze sa to zmeni, ze to bolo pracou a bol unaveny. Lenze pracu zmenil a nic sa nemenilo. Tak ja som proste rezignovala a povedala si ze vsak sa nejak prisposobim. Lenze kazdy sex som musela iniciovat ja, vymyslat kadejake blbosti "okorenit" to.. nepomohlo. Tak som rezignovala uplne. Problem je ten, ze asi to takto do konca zivota nevydrzim. Som zla, frustrovana, podrazdena. Nestaci mi sa uspokojit sama..a mam vycitky. Manzel je po vsetkych inych strankach milionovy. Ale proste ja som ho asi uz prestala milovat. Najhorsue na tom je to, ze mame spolu maleho syna a proste odist je tazke. Neviem co robit som nestastna z tohoto stavu.. viem ze do manzelskej poradny by nesiel. Uz som uvazovala aj o milencovi ale prieci sa mi to.. nevirm co robit. Nezasluzim si niekoho kto mi proste da najavo, ze som zena? Kde nebudem prosit o sex a neznostky ? Alebo mam sa proste zmierit s tym co mam a pretrpiet to do konca zivota? Nikto o nasom probleme nevie okrem mojej najlepsiej priatelky.. este dodam - manzel nieje gay. Pytala som sa ho to este davno.. ak je nech sa mi prizna na zaciatku nez po 20mrokoch manzelstva.

irmamala
6. únor 2024

I kdyz bys mu rekla, ze zcela vazne uvazujes o odchodu, tak ani to by ho neprimelo to resit formou nejake odborne pomoci?

nestastna01
autor
6. únor 2024

@irmamala ja ale odist nechcem a ani nemozem. Syn ma 9m, mame hypoteku na byt a k tomu este psa. Neviem kde by som odisla.. nechcem kvoli tomu "rozbijat" rodinu. A on to vie. Neviem ci by vyhrazky pomohli. Hlavne sa bojim, ze moje city voci nemu uz vychladli a proste k tomu sexu s nim by som sa musela prehovarat ja. Myslis, ze by nejaky sexuolog s tym vedel pomoct?

irmamala
6. únor 2024

@nestastna01 Ted se v tom uplne neorientuju. Vadi ti, ze neni sex, ale kdyby mel byt, tak ho vlastne uz nechces?

zekrt
6. únor 2024

Není on gay?

zekrt
6. únor 2024

Píšeš, že ne, ale jestli to není tak, že si to nepřiznal. 🤷🏼‍♀️

zekrt
6. únor 2024

Nebo může být asexuál. Sexuolog není špatný nápad. Do poradny můžeš i sama, třeba se časem přidá.

nestastna01
autor
6. únor 2024

@irmamala no ano nieco take.. proste som v rozpolozeni takom ze ja uz ani ten sex nechcem. Som z toho nestastna. Stve ma to, ze ma k tomuto stavu dopracoval on. Moze to byt sexualna frustracia? Nemali sme sex odkedy som otehotnela. To je rok a pol..

nestastna01
autor
6. únor 2024

@zekrt to si myslim, ze je vacsia moznost nez ze je gay

gdpr
6. únor 2024

Každý má inú sexuálnu potrebu a ja osobne by som tak nevydržala ani rok nie ešte 10... V dospelom vzťahu partneri-manželia si musia sedieť aj v tejto rovine a podla mňa máš 2 možnosti buď ďalej budeš v tom vzťahu alebo odídete od seba 🤷🏻‍♀️ pre mňa by ten vzťah nemal zmysel byť s otcom dieťaťa len preto, že je jeho otec nemá žiaden zmysel, poznám X rodín, ktoré sa rozvádzali aj s hypo stále sa dá začať nanovo. Čo sa týka nejakého "prinutenia" aby sa ti venoval podľa mňa to tiež nie je riešenie najmä nie ak je asexual, čo ak mu stačí tak málo sexu tak nim pravdepodobne bude a nie je na tom nič zlé ani žiadna chyba v ňom m pokiaľ aj tebe by to vyhovovalo, vytvoriť nejaký kompromis by mohlo byť riešenie ale v 10 rokov starom vzťahu už je nato asi neskoro toto, či mi partner vyhovuje vo všetkých životných oblastiach treba riešiť na začiatku vzťahu v spoznávacej fáze vzťahu...

zanett
6. únor 2024

Manžel se ti začne hnusit, budeš ho (právem) obviňovat, že ti upírá to, co je ve vztahu přirozené, zdecimuje ti to sebevědomí a stejně půjdete od sebe (pokud to nerozseknete co nejřív). Vím, o čem mluvím, byla jsem s chlapem, který odmítal sex 10 let! Odešla jsem z toho vztahu s naprosto zničeným sebevedomím a s pocitem, že mě nemůže nikdy žádný chlap chtít, z čehož jsem se pak dostávala několik let na terapii. Dítě jsme spolu neměli, ale měli jsme hypotéku, společné účty atd. Nikdy jsem odchodu nelitovala, právě naopak: lituji, že jsem od něj neodešla dřív, protože takový chlap ti prostě nikdý nedá pocítit, že jsi žena, jenom v tobě tu touhu bude postupně ubíjet svým nezájmem.

makakove
13. únor 2024

Je zajímavé, jak se stereotypně uvádí, že muži chtějí sex stále, ale ženy bolí hlava, přitom v dnešní společnosti je to naopak. Ženy aby se ještě doprošovaly. Hrůza.