Můj partner se nechce ženit - důvod udal, že to tak necítí, ale rozejít se nechce. Ženy, poradíte?

iskrickasmutna
1. říj 2021

dobry vecer damy.mam taku bolistku v srdci.moj partner je rozvedeny ma dvoch chlapcou.ja som slobodna a mam dceru.sme spolu tri roky.najprv nasluboval ze si ma vezme atak dalej a nakoniec ked sa da oznamil pred mojou rodinou ze to tak neciti aby si ma vzal.som po rakovine.uz somnou nechce spavat skor sa sexu vyhyba.myslim ze sa mu hnusim koli chorobe.jeho deti je jedna velka hroza starsi chlapec ma 14 r a ma na krku kuratora a pastak mladsi 10 r navrh na 2 zo spravania.moja dcera sa uci s vyznamenanim je nastastie poslusna.jeho ex je nesamostatna neustale nieco potrebuje.do toho sa on somnou neustale hada.chcem radu mam ho vykopnut z bytu alebo to tolerovat pockat .

kakamila12
1. říj 2021

Tak nejsou jen dvě možnosti, mezi "vykopnout z bytu" a "tolerovat" je ještě řada dalších možností 🙂 . Máš ho ještě ráda, vidíš na něm i něco pozitivního?

jana_zofie
1. říj 2021

Je rozvedeny, vcelku vazany na exmanzelku, jak to ma s peci o deti z jeho strany nepises. Nespi s tebou, vzit si te nechce. Jestli to nema nejakou jo vyhodu (jo, jsem pragmaticka, cynicka a bezcitna) a nejsi na nem nijak zavisla, tak popravde nevim, proc bys s nim vubec jeste byla.

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@kakamila12 no prave mam ho rada ale mam aj zdravy rozum.a vidim ako sa chova zacal ma ponizovat urazat nerozumiem mu.chcel odist tak som mu povedala nech ide ze mu kufor kludne dam.prisla som dnes vecer od sestry domou a chlap na gauci a este urazeny🤔🤔

bara88
1. říj 2021

tak jelikož píšeš že spolu nespíte ,ty tady jen pomlouváš jeho děti a nic kladného si o vztahu nenapsala tak asi bych viděla jedinou možnost se rozejít.jen teda nechápu že ty by sis ho vzít chtěla

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@jana_zofie no ved prave ze ja som samostatna fungujem bez jeho pomoci ale tam ex nefunguje vobec ani deti.chcem aby odisiel lebo zeny ten chlap kazdy den pride domou a krici ma zlu naladu.uz ho mam plne zuby aj tu jeho ex manzelku.

jana_zofie
1. říj 2021

@iskrickasmutna tak se s nim rozejdi. Mas po rakovine, chces se takhle stresovat? Zdravi ma clovek jen jedno. Tohle ti na nem neprida.

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 no prave ze ja jeho deti nemam rada ten starsi do mna skocil ze mi da facku a mi nadal tak kto by ich mal rad.chcela som sa vydavat preto som s nim aj ostala lebo som mu verila ale citim sa ako bankomat a pes.ako som po rakovine tak vsetko je zle.uz sa vydavat nechcem.ale preboha ked uz nechce ani jeden tak ucta musi byt a nie zesa otvoria dvere a hned nadava.

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@jana_zofie nerozumiem co mu je.

bara88
1. říj 2021

@iskrickasmutna počkej a tak na co se teda ptáš?

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 a kladne no na zaciatku je vsetko kladne .ked vtacka lapaju krasne mu spievaju.to bolo kladne

bara88
1. říj 2021

@iskrickasmutna nějak nechápu co chceš slyšet?

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 na to co s nim je ci ma inu ci je ozaj tak naviazany na ex a deti ze nedokaze tu fungovat alebo neviem

bara88
1. říj 2021

@iskrickasmutna a jak my to máme vědět co s ním je?vždyt my nemůžem ani vědět co vše je pravda co tady píšeš

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 vlastne mozno sa len vyrozpravat.mrzi ma aky su chalani.a mrzi ma ze jeho ex naozaj bez neho nic nevybavi ci neurobi.ale zeny ja som to musela zo seba dostat aspon tu von.

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 mate pravdu .to verit nikto nemusi to by tu bolo na dlho

bara88
1. říj 2021
iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 takto ked to citam co pisem si vravim ze naozaj sa tomu neda verit.moja mama tvrdi ze mu mam slusne povedat az odide .lenze borec nema kam ist ze.tak co s nim.moj otec ten zuri lebo jeho syn mu povedal aby drzal hubu.moj otec vyvalene oci.a moj chlap si nevie rady.ja ako macocha asi tazko ho vychovam ked ma 14 r.s kazdej strany zlo

bara88
1. říj 2021

@iskrickasmutna nejde o to že se tomu dá nebo nedá věřit ale stěžuješ si že si tě nechce vzít a pak ho tady jen pomlouváš .tak ho vyraz a máš klid zůstaneš jene ze svou hodnou dcerou

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 on bol uplne v pohode az kym som nedostala rakovinu o to ide s rakoviny som sa dostala a chlap sa zmenil alebo taky bol neviem.no moja dcera ona ma taku povahu ze sa ku kazdemu snazi tak az ju maju radi neviem toto ma asi po mojej mame

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 sak som ho vyrazila ten chlap proste nechce odist

jana_zofie
1. říj 2021

No tak se ho na rovinu zeptej, co ma za problem a jak si ten vas vztah teda vubec on predstavuje.

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@jana_zofie ja som to skusala.s nim sa neda hovorit.tomu sa povie stastie na muza teda

bara88
1. říj 2021

@iskrickasmutna tomu se říká uplně jinak

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@bara88 😪😪

jana_zofie
1. říj 2021

@iskrickasmutna nevim, co je "neda hovorit", jestli ti rekne, ze "nic" nebo spusti nejake kecy o necem jinem, ale vracime se zpatky na zacatek. Vzdyt ty si ho uz vlastne taky ani moc vzit nechces, nemate k sobe kousek respektu a rozhodne si nestojite oporou. Co na tom vztahu chces jeste prosimte drzet. Ze nema kam jit... Dospely chlap... Zdravy, predpokladam... To snad zvladne. 🤦‍♀️

iskrickasmutna
autor
1. říj 2021

@jana_zofie bude musiet

klokanka31
1. říj 2021

@iskrickasmutna Já bych ho vykopla ať si jde.

malenka3
2. říj 2021

Prosím tě, přečti si to po sobě ještě jednou 🤦‍♀️
Venku prší a ty se ptáš, jestli si máš vzít deštník. No, nemusíš, jdi ven a klidně si zmokni. 🙈
Z toho, co tu píšeš, je myslím jasné, co dělat.

orisek56
2. říj 2021

Jaký vztah? Já teda nikde žádný vztah nevidím. Jen nerozhodnou ženskou a vycuraneho debila, jak si pomalu div navzájem neskočí do úsměvu a vlastně se už nenavidi a neumí spolu mluvit ani jako slušní cizí lidé. Co se týče prodělané rakoviny, mám za to, že jsi se mu možná tím zhnusila, nepovažuje té za plnohodnotného člověka (uvádím jen jeho mysleni).. No prostě člověk na presdrzku, bo opravdový muž je své ženě oporou, kor v tomto, navíc život po rakovině je už ostražitý naporad. Prizivnik, jeho deti dospělý pubosi, které nezmenis, a bývalá partnerka, kterou prožívá více, než jen matku svých dětídětí, se kterou má řešit praktické věci.
Jako nechápu, ptáš se, jestli si z nohy vytáhnout jepicí? Já bych ani nepřemýšlela vůbec, pro mě je absolutně nejstěžejní, aby, mě muž podržel i v tom těžkém, tedy v dobách nemoci atd. A já jeho. Zbytek nemá smysl, pokud takový člověk vedle tebe není. Buď tu jepici vytáhnout, nadechnout se a začni nový život a nebo počkej, až ti vysosa krev. Hodně štěstí.

michaela666
2. říj 2021

Kdybych na něj chtěla být jooo hodná, dám mu max. týden na vystěhování. Evidentně jsi pro něj už jenom paní domácí, nechová se jako partner ale jako debil.