Manžel se urazil a šel k matce. Měla bych za ním jet?

23. zář 2020

Ahoj, jsem 6 měsíců po porodu, mám dvojčata, takže samá vím že jsem přibrala. Ale zase, si nemyslím že by to bylo nějak hrozně. Chci zhubnout. Ale ne teď. Manžel mi ale řekl že jsem tlustá a řekl to hnusně. Řekla jsem mu, že já jsem se svou postavu celkem spokojená a že on není zrovna nějaký terno. Urazil se a odešel k matce, volala jsem mu a omlouvila jsem se že jsem to asi přehnala. On se mi neomluvil, řekl že zůstane pár týdnů u matky, mě to naštvalo a tak jsem mu řekla že se chová jak rozmazleny fracek. Do toho teď přijel nás kamarád a měsíc u nás bude bydlet. Sám manžel to návrhnul. S kamarádem jsme přidali na instragram pár fotek, manžel asi úplně bezdůvodně žárlí a tak zavolal kamarádovi ať vypadne. Vůbec se v něm nevyznám, psala jsem mu proč se tak chová a
neodpověděl mi. Měla bych za ním jet? Jeho matka bydlí v jiném městě a já váhám, nechci jezdit zbytečně.

tulikiss
23. zář 2020

a kolik je manzelovi 15? chova se jako rozmazleny fracek a rict mi manzel pul roku po porodu dvojcat, ze jsem tlusta, tak ho k te matince poslu sama.

katkati
23. zář 2020

Nie, nemáš za ním ísť. Nepovedal si mu nič horšie, ako on tebe. Ešte by som si rozmyslela, či ho chcem späť, keď si z domova robí holubník.

drakenn
23. zář 2020

@tulikiss 😝

piskoteka
23. zář 2020

On má doma půlroční dvojčata a kvůli jedné neshodě uteče za maminkou? Přijde mi to spíš jako zástěrka většího problému. Každopádně tohle normální není.

autor
23. zář 2020

@tulikiss 35, mě tím hodně naštval, takové chování bych od něho nečekala. Ale zase jsme manžele a mámě děti, tak se nechci hned rozvádět.

autor
23. zář 2020

@piskoteka já právě nevím co si o tom myslet, kdyby se mnou aspoň komunikoval.

babanci
23. zář 2020

A bylo to opravdu tak? To nikdo nevíme,možná,kdybychom mluvili s ním,bude se to jevit docela jinak. Ale, každopádně zdrhat k mamce nic neŕeší. A poznámky o vzhledu,to je taky trapné. Pokuste se o dialog bez přílišných emocí. Ty řekneš nepřeji si a ty,co Ty máš? Jedině mluvit.

autor
23. zář 2020

@babanci já jsem se mu omlouvila, vím že občas řeknu co nemám, ale taková já už prostě jsem když mě někdo naštve. Volám mu a píšu, ale manžel nijak nereaguje.

drakenn
23. zář 2020

Podle mě je to jen trapná záminka, aby mohl utéct k mamince před zodpovědností a toho kolotoče, co určitě doma kolem dvojčat máte!
Pomáhá ti nějak, stěžuje si?

zuzkasim
23. zář 2020

U vás je teda dost věcí blbě. Když mi někdo řekne, že něco na mém vzhledu není o.k., tak je asi zbytečné jít do protiútoku s tím, že protějšek taky není žádné terno. Netuším, jak vypadáš, a je to vcelku jedno, ale co tak něco konstruktivního, jakože třeba no tak děti mi daly dost zabrat, ráda bych se začala aspoň udržovat, budem chodit na delší výlety? Budeš s prckama a já si půjdu 3x týdně zaběhat? (nebo cokoliv podobného, kde jde ukázat nějaká snaha, která ale vyžaduje zapojení i otce). Od tebe odejít může (jako může se to stát), ale co děcka? To se o ně teď jako nezajímá? Tos na půlroční dvojčata zůstala sama? To by mi vadilo nejvíc. Lidi se rozchází, je to smutné, ale když jsou společné děti, tak je potřeba se v první řadě postarat o ně. No a dávat si na instragram fotky s kámošem, to je podle mě dost mimo, zvlášť když teď máte jakousi manželskou krizi... ale možná tomu nerozumím.

bamak
23. zář 2020

On se chová jako malé děcko. Ale moc se nedivím, on má doma klid, pohodlíčko, a ty se mu ještě vnucuješ a omlouvaš. Pak se nemůžeš divit, že si tě neváží, když si nevážíš ani sama sebe. A ten kamarád na měsíc je co? Kdo se nastěhuje na takhle dlouho k mladé rodině?

amelia000
23. zář 2020

No v prvom rade by som kamarata nechala tam kde je a nech si manzel ziarli kolko chce. Je jeho vina ze vypadol
V druhom rade..ty si mu vynosila 2 deti a on ta nazve tucnou? Take po papuli by mu letelo (ako moja mama hovori) ze stena by mu dala druhu. A ked odisiel k mamicke tak za nim by som nesla. On by musel prist sa plazit a prosikat aby som ho zobrala naspat.

autor
23. zář 2020

@drakenn tím to myslím nebude, před dvěma měsíci řekl že si potřebuje trochu odpočinout a tak odjel na pár dní s kamarádama na výlet. Jinak mi teda s dětma pomáhal, nestěžuje si.

michaela666
23. zář 2020

Potřebuje si trochu odpočinout a jede s kamarády na pár dní pryč, má hloupé poznámky na vaši postavu po porodu, sbalí se a na pár týdnů odejde k matce, nekomunikuje? Nechci být negativista, ale trochu bych zpozorněla.

ai30
23. zář 2020

Vzhledem k tomu, ze mate pulrocni dvojcata a manzel jezdi na vylety a prazdniny k mamince, predpokladam, ze ty deti nejsou jeho? V tom pripade je od neho moc hezke, ze ti s nima pomaha a nestezuje si.

autor
23. zář 2020

@zuzkasim když odjel k matce, tak jsem mu řekla že mě vlastně nechává samou s dětmi. Tak mi jenom řekl že si zato můžu sama.

teeerez
23. zář 2020

No, asi bych mu poslala smsku, ze bys rada zasla do poradny a kdy by mel cas, ze to domluvis. Jestli te posle nekam, tak bych v dalsi sms skoro napsala, jestli mas teda zacit shanet pravnika a zacit resit svereni deti do pece, alimenty a rozvod...
A uvidis. Kvuli takove blbosti jit trucovat k mamince neni normalni a zodpovedny tata od deti se tak nechova, tak at kouka dat dohromady..... Jako kdyby to bylo na den, dva, tak dam oci v sloup a neco si pomyslim, ale na PAR TYDNU??? A tebe necha samotnou s malymi dvoujcatky? Blb.

zuzkasim
23. zář 2020

Tak v podstatě měl pravdu, oba se chováte jak tydýt, tedy podle tvého popisu. Přijde mi opravdu trošku divné, aby se muž sbalil a odešel k mamince po té, co mu jeho žena řekne, že "není žádné terno". Muselo tam toho být víc a taky možná jiný slovník? Nevím, každopádně ani po hodně ostré hádce by mě nenapadlo dávat si na net fotky s kamarádem, to bych možná už taky byla sama...

trdelnik234
23. zář 2020

@zuzkasim

Jak dvaja pubertaci

somalicats
23. zář 2020

@trdelnik234 Teď jsem se to zrovna chystala napsat, že to je jak když se chytnou dva puboši.

tinaprofi
23. zář 2020

doufám, že si s sebou sbalil věci tak na 10 let 🙂)

autor
23. zář 2020

@zuzkasim byli to jen obyčejné přátelské fotky, nevidím na tom nic špatného.

eleanora84
23. zář 2020

Já si nemohu pomoci, ale vždy když slyším, že muž ženě chce říct, že je tlustá, tak hledá jen záminku k hádce, aby se pak mohl urazit a odejít a dělat si co chce... Buď ho rodinný život nebaví, nebo už to nezvládá, nebo má milenku.. Mluvím z vlastní zkušenosti.. Mě takhle chlap trisknul dveřma i 5x za mesic jen za to, že jsem se třeba dovolila podruhé zeptat, kdy tu kachlicku spraví v koupelně a on hned, že ho nenechám dýchat a prask, tři dny bydlel u rodičů, nekomunikoval🤦‍♀️ jednou jsem se během toho v tichosti odstěhovala (děti jsme neměli) a za 4 dny jsem ho potkala s jinou 😪

krtcice
23. zář 2020

No určitě za ním nejezdi! Neponižuj se, nedoprošuj. Co by panáček čekal půl roku po porodu dvojčat, míry 90-60-90??? A ano, kdyby mi tohle řekl chlap, taky mu odpovím něco o zrcadle a podívání se sám na sebe než začne kritizovat druhý. Tyhle chlapi mě sejří. Mám podobnýho týpka v okolí. Na svý ženě po 3 dětech vidí vše nedokonalé, vyčítá pomalu každou strii ale sám má pivní pupek jak ženská v osmým měsíci, nic se sebou nedělá, jen kritizuje z gauče.
Odeslalo se mi to omylem nedopsané, tak pokračuji. K tomu útěku za mámou, to jako bylo co? Být to můj syn, tak ho otočím ve dceřích, ať jde zpátky starat se o rodinu a hned. Pokud ovšem je opravdu u mámy...

orisek56
23. zář 2020

Říkáš 35? Promiň vypadá to, jako by vám oběma bylo 35 dohromady. To že jsi mu řekla že není terno je sice pro jesitneho chlapa jak bodnutí hmyzem, ale rozhodně ne důvod odejít od své ženy a svých dětí. To že by mi chlap řekl že jsem tlustá, dostal mi ode mne po tlamě a druhou vzal o futra. To si můj muž ke mě nedovolí a přitom my jsme zrovna dvojka, že on je vyzily vyziblik a já tucna samice po dvou detech a okolí by mohlo hádat, že mu všechno sežeru, přesto že je to naopak 😛. Já bych spíš dala hlavu na špalek, že mu "nosí buchty" nějaká stihla bomba. Jinak fotky s kamarádem. No dobře je otázka jake fotky to byly, ale pro mě prostě nevím proč vždy přijde na prvním místě přemýšlet jako rozumný racionální člověk a otec/matka dítěte. Výlety s kamarády.... No pokud se stejnou nebo větší měrou věnuje i tobě a bere tebe a děti (svou rodinu) na výlet, tak ok. Pokud jsi upozadena tak....... S rozběhem nakopat do otvoru.

janedv
23. zář 2020

prestan mu psat a volat. Jestli se po dnu ticha neozve, ma jinou. Kamarada bych si doma nechala, rekni,, ze kdyz nepomaha on, bude kamarad. Tecka, zadny vyjednavani, jake doprosovani?!

zmrzlinka
23. zář 2020

Myslím,že si můžete s chlapem podat ruku....on se kvůli kravíně na Tebe a děti vykašlal a ty ho provokuješ fotkama s kamarádem.... zkuste manželskou poradnu.

merope
23. zář 2020

No, ehm... za rok můžeš pozorovat svá dvojčata. Taky mám pocit, že chování mého batolete je občas podobné chování chlapa...

klokanka31
23. zář 2020

Prosímtě on ti řekne že jsi tlustá a ty se mu budeš omlouvat? Já bych ho snad praštila. Jen si pěkně kamaráda doma nech, aspoň ti s dvojčátkama pomůže, když pan otec se vypařil a nechal tě napospas osudu.

klokanka31
23. zář 2020

Ty jo další den kdy jsem šťastná za chlapa co mám doma.