Má tchýně se mnou problém nebo jsem přecitlivělá?

hanafaustyna
12. zář 2016

Mile konikovky, ráda bych znala váš nezaujatý názor. Byli jsme na návštěvě u tchýně a po svačině chtěl jít manžel na procházku. Syn hned,že chce jít s babičkou,ta mu to slíbila, že půjde,ale pak řekla,že jestli půjdu já,ona nepůjde,že všichni chodit nemusíme. Jsem přecitlivělá,když se mě to dotklo? Furt si říkám,že třeba chtěla, abych si odpočala (což nevyšlo, s dvouměsíční dcerou jsem chodila v šátku po bytě,protože v cizím prostředí nechtěla usnout) nebo manželovi prý řekla, že měla strach,aby se malá nepřehřála.

timonek
12. zář 2016

@hanafaustyna myslím, že to může být úplně nevinné, otázka spíš je, jaký vztah máte mezi sebou normálně. Já mám príma tchýni, ale občas hodí takovou hlášku, že mě to strašně mrzí a přitom vím, že mě má ráda, jen není příliš zdatná v komunikaci. Tak jsem se to naučila brát a žije se mi mnohem lépe, když si to neberu osobně, povětšinou 🙂

hanafaustyna
autor
12. zář 2016

Rikam si furt,ze to bude tenhle pripad. Uz se to stalo jednou a pak nas v pulce prochazky dobehla,ze je ji lito,aby o to s detmi prisla. Jako na prvni pohled mame fajn vztah,ale jak pises,obcas prohodi neco,co me nahlodava,ze to tak asi nebude,ze tam problem bude.

makronka222
12. zář 2016

Prd na to, nektery jsou baby jizlivy, predpokladam ze s ni nebydlite ani ji nevidate 2x tydne tak mas klid:D a res tyhle veci az hormony ustanou a budes mit cistou hlavu🙂

hanafaustyna
autor
12. zář 2016

Ne ne nebydlime,ale vychazet s ni nejak musim. A kdyz rekne,ze pujde,jen kdyz ja nepujdu... Nebo mu dovolila auticko si odvest s tim,ze my mu to stejne dovolime (pritom jsem mu rekla at se domluvi s babičkou, ze je jeji a kdyz ho bude mit doma nebude si s nim hrat u ni),tak to zamrzi a vubec nemam chut v navstevach pokracovat

valmaxa
12. zář 2016

já na tom nevidím nic blbého.. třeba můj děda taky nemá rád když chodíme všichni jak na výpravu bůh ví kam.. I ve svým věku je velmi vitální a rád si bere děti sám do parku, kde jim nekazím zábavu čučením a "chytrými tlachy" :D myslím že i pro tchýni ( obzvlášť) je prostě příjemnější když stráví pár chvilek s vnoučaty bez "dozoru" matky 🙂 Já to zcela chápu.

A to autíčko - když se zamyslím, tak mi taky nepřijde divný, že se nehrnula do toho zakazovat vnoučkovi odnést si autíčko a nechtěla koukat jak je smutný. Chce to zamyslet se co žádáme 😵 neřešit takové ty "malé věci" .

A když ti to činí potíže, zůstaň doma a vyšli manžela 😅

hanafaustyna
autor
12. zář 2016

No bylo to v nedeli a cely vikend mela syna na prazdninach,takze samoty si s nim uzila dost. No to jsem uz oznamila,ze priste jedou sami

mary.jane
12. zář 2016

@hanafaustyna Ahoj. Hele já bych v tom fakt nic nehledala. Podle mého to bylo úplně nevinné. Buď ti opravdu chtěla "ulevit", aby sis mohla chvíli odpočinout a pak vám s manželem nechtěla dělat "křena". Nebo, jak tu někdo psal - nechtěla, aby z toho nebyl prvomájový průvod. Nebo třeba zrovna tohle se mi stalo u tchánovců o víkendu - tchýně nechtěla, aby šli ven všichni, protože by se muselo v celém baráku pozavírat a zamknout, a to jí připadalo kvůli krátké procházce zbytečné 🙂. Takže buď ráda za hodnou, normální tchyni a nehledej problémy, kde určitě žádné nejsou 🙂

valmaxa
12. zář 2016

@hanafaustyna já myslím, že to bude nejlepší 😉 😀 alespoň bude klidek 😎

hanafaustyna
autor
12. zář 2016

Dobre,asu v tom nic nebude,ale priste by mohka rict,ze pujde jen kdyz nepujde manzek aby si odpocal,protoze to je o ,kdo tam dojede,naobedva se a jde na dve hoduny spat

valmaxa
12. zář 2016

@hanafaustyna i na to má samozřejmě plné právo 😀

héle fakt, chce to klid, neřešit to, co se stejnak nevyřeší a jak sem pochopila máte malé miminko, tak si užívejte prcka a nechte "starou" žít si po svým 😉
(důležitý je , že děti mají babičku co je má ráda! 🙂 a oni jistě jí ;) Ještě máte děti malý ale až povyrostou, jistě i vy oceníte, že tu děsnou tchýni s mouchami máte 😀 možná si na tento řádek, který jistě momentálně nepotěšil, za pár let vzpomenete :D)

nekazte si den takovými zbytečnostmi 😵

katkahla
12. zář 2016
Uživatel katkahla je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katkahla.

tchyně jsou tchyně... Opravdu bych Vám nepřála tu mou a ještě teda její maminku. Manželovu babičku. Jak mi radí moje babča, neřeš je. Když něco mají, odkývej jim to a dělej si to jak chceš. 🙂

kacca11
12. zář 2016

Jestli mate dobre vztahy, tak se ji zeptej, jak to myslela ☺

lajla
12. zář 2016

@hanafaustyna takhle to vidím úplně nevinné,ale to musíte vědět sama..spíš je tady na stránce jiná baba jizliva, než Vaše tchyně

vineta
12. zář 2016

@hanafaustyna Přecitlivělá, pokud to je sem tam podobná hláška a neděje se nic vážnějšího okolo... Já bych taky nešla, kdyby šlo víc lidí.

kaja2016
12. zář 2016

@hanafaustyna Nektere zeny maji dar nevinnyma poznamkama davat najevo ruzne veci 😉 Mohlo to byt tak a nebo tim taky treba vubec nic nemyslela. To musis sama poznat. 😉

brokovich
14. říj 2018

Řekla bych "Jak chcete, maminko" a vyrazila bych sama. Je to dětinské z její strany, a jen si tím chtěla vynutit, abys nešla. Buď chci jít s vnukem na procházku nebo ne. Proč by mi tam měla vadit přítomnost jeho matky, proboha. Ach jo. Fakt je, že tchyně mají vyvinutý 6. smysl, jak na.rat snachy, tak se k nim někdy musí přistupovat podobně. 😀