Má přítel pravdu?

7. bře 2023

S přítelem jsme spolu 4 roky. Když jsme spolu začali chodit, byla jsem stihla, cvičila jsem, měla jsem víc času a to mám dva syny z předešlého manželství. Mám invalidní důchod. Bohužel mám za sebou vážne nemoci od rakoviny, ochrnutí když jsem se z toho dostala..pak přidružené nemoci. Když jsem šla do práce na 4 hodiny, při zvýšené námaze jsem kolabovala, jezdila pro mě rychlá.. před rokem se nám narodila dcera. Je mi přes 40let. Přibrala jsem, kila dolů nejdou, mám nadváhu 10kg. A dětmi starosti, se syny učení do školy..Přítel cvičí co druhý den v posilovně, je fotbalista.
Včera jsme se s přítelem chytli a řekl mi, že jsem tlustá, nehybu se, vrzou mi kolena když jdu po schodech, že na všechno kašlu, že mě živí stát..
Naštvalo mě to, protože se snažím abych zhubla, ale už to nejde jako dřív. Když jsem se ho zeptala, kde se vůbec vidí za 10 let, odpověděl mi, že s dcerou zpátky odkud přišel (SK) a že já budu mrtvá ..
Strašně mě to ublížilo, tak jsem mu na to odpověděla, že rád pochovává přítelkyně, co?
Rozzuřil se, odešel a v posilovně mlátil do pytle.. hodně až ho převrátil.
Před 7 lety byl s přítelkyni, která umřela na rakovinu. Ke konci se s ní rozešel, odehnala ho od sebe..vzdala to hned na začátku a tajila mu, že je nemocna. On chodil za ženskýma, protože s ní už nemohl spát.
Asi jsem to přehnala, ale ublížil mi a já mu to chtěla vrátit.
Teď spolu nemluvíme.. kdo to přehnal víc?
On nebo já? Je mi na nic..

terkezz
7. bře 2023

Říct mi můj přítel, že se za 10 let vidí s našim synem někde jinde a že já budu mrtvá, tak ho asi vykopu z bytu. Těžko se mi na tohle hledají slova…

autor
7. bře 2023

@terkezz no právě.. já jsem nevěděla jak na to mám reagovat.. on to pak obhajoval tím, že mám spatnou životosprávu, kouřil iqos, nestarám se o sebe tak proto.. ale spíš si myslím, že si uvědomil co řekl a chtěl to zachránit.. jenže mě tím fakt ublížil a nevím jak se k tomu postavit

helinkaaa
7. bře 2023

Na tvou otázku - ne nemá pravdu! Mimochodem a co, že o 10kg víc je nadváha? S tvými onemocněními a hlavně žádným časem, protože vše věnuješ dětem. Tohle normální člověk říct nemůže - je to narcis. Čekala bych, že se omluví, ty nemáš za co.

terkezz
7. bře 2023

Tak mu ukaž, že umíš žit i jinak. Uděláš to hlavně pro sebe, lepší životospráva, když nemůžes mít větší námahu, tak choď s dcerkou na procházky.. i tohle se počítá😊
Já teď šla taky do sebe, byla jsem jak bufet😂 ale je mi líp. A myslím, že i na partnerovi se to odráží.

Jinak tohle, co jste si řekli je těžký spracovat no. Určitě bych si o tom promluvila, že mi to moc ublížilo.

aarriel
7. bře 2023

A nema treba o tebe strach? Treba se o tebe boji, jen to neumi vyjadrit, chlap no 🤷 co takhle si sednout s vinkem treba a promluvit si. Ty mu rekni o svych emocich, cim ti ublizil, ze se snazis zhubnout, ale nejde to tak rychle, popripade at ti pomuze, pohlida treba deti at mas cas na cviceni, chuzi a tak? A zeptat se ho, jak to citi on? Neni to moc pekny, co jste si rekli, ale to se obcas stane 🤷 dulezity je to probrat a nenechat to vyhnit. Urcite to zvladnete 🍀

autor
7. bře 2023

@terkezz zítra jdu s kámoškou na první hodinu tréninku s bosu. Asi tam chcípnu, ale těším se až vypadnu z domu a zamakam si. To víš, že chci zhubnout, líbit se sama sobě. Myslím si o sobě, že jsem přitažlivá ženská..chlapi po mě koukají, jen jak se svliknu..prostě po tom porodu mám boky a větší stehna s celulitidou. Synove jsou větší, za ty roky to šlo dole ty kila..teď je to teprv rok tak mám dolů 14kg, ale teď 10kg další nejde.. Procházky jsou tu blbe, bydlíme u hlavní, žádná cyklostezka..je tu smrad z aut..

autor
7. bře 2023

@aarriel jenže já ho načapala v prosinci jak si založil na milenecké seznamce seznamku..že hledá ženu na sex. Přitom v sexu nám to klape, spíme spolu.. On je metrosexual. Krásný chlap.. Moc mu nevěřím a myslím, že chce mít doma modelku aby se cítil uspokojeny na 100%> jenže jde to dát se 3 dětmi? Malá má rok, začíná chodit mám o ní strach.. Když jsem se ho zeptala pro chce jinou řekl že nechce že to byla blbost..ale že jsem přibrala no.. Tak jako to chtějí chlapi všechno hned? Mě není každý den dobře zrovna abych malá na 100%> jenže to asi nepochopí..

aarriel
Autor odpověď smazal
Zobraz
aarriel
7. bře 2023

At ti radsi pomuze at se dostanes do formy, misto toho sezeni u pc a zakladani seznamky 😡 to by me taky ublizilo. Urcite vsichni chlapy nechteji vsechno hned 😉 ale nekterym proste na vzhledu zalezi no 😒

autor
7. bře 2023

@aarriel ano máš pravdu.. mu záleží na vzhledu a na druhé straně jsem ráda, že o sebe pečuje, díky tomu se mi líbí. Bývalý o sebe nepečoval. Seděl a žral, tloustnul.. a kluci když přijdou od něj domu řeknou taťka je tlustý a náš .... můj přítel, ten má svaly, proč nemůže být nás taťka? Jo začnu na sobě víc makat.. Dekuju

aarriel
7. bře 2023

Muj byvaly byl to same, nakonec jsem to po 4 letech ukoncila, nastesti jsme byli bez deti, tak to bylo snazsi. Hodne mu zalezelo na vzhledu jak na jeho, tak na mym. Vzdycky mi rikal, ze kdyz priberu, tak se mu ani nepostavi, kdyz budu mit vykojeny kozy, tak to bude hrozny, to si budu muset usetrit na plastiku. Nakonec me podvedl a ja uz mu neverila. Takze vim, ze takovy existuji, jak ja ho milovala, jsem pak brecela snad 2 mesice 🤣🙈 ale rikej si, ze to chces sama pro sebe, ty se chces libit sama sobe, chces mit ty pocit, ze jsi to dokazala 😉 budes mit ze sebe lepsi pocit a i to se odrazi v tvem chovani a ve vasem vztahu 😉 ja se snazim udrzovat, ale kvuli sobe, abych se nestydela do plavek, abych mela pocit, ze manzela porad pritahuju, atd. Preju hodne stesti 🍀

te_reza
7. bře 2023

Přítel je debil a zvážila bych, zda mi tento vztah něco dává.

werik153
7. bře 2023

Oboje je síla...
Není to o tom kdo komu víc..
Ale oba jste evidentně deprimovaný a každý to projevuje jinak...to je začarovaný kruh, jedině mluvit...mluvit...mluvit.... řešit problémy, když to nejde, je to problém a takovéhle věci se pak dějí...

bara88
7. bře 2023

Jako v čem jestli má pravdu?jestli si tlustá a nedáš o sebe? To my nemůžeme vědět ale jedno je jasné že jste ve vztahu oba nespokojeni pokud si takto ublizujete. Pokud ses rozhodla mít po čtyřicítce dítě tak budeš muset na postavě asi makat víc než dvacetiletá

clairexr
7. bře 2023

Mela by ses starat hlavne o sebe (pro sebe), abys byla spokojena se svym telem, vedla spravnou zivotospravu atd. Ty jeho morbidni kecy jsou sila, ale asi se o tebe taky boji. At parkrat do tydne pohlida decka a bez si nekam zacvicit nebo na turu, nebo si odpocinout.

xxx3d
7. bře 2023

a kde se vidíš ty, za 10 let?

obávám se, že váš vztah nemá cenu.
v rámci zachování tvého zdraví bych od něj odešla, co nejdřív.

marketa1218
7. bře 2023

Tohle je snad jasné, že to po*ral on, také mám kila navíc, manžel má na sebe daleko více času než já a tohle by si nikdy nedovolil. A už vůbec takové řeči ohledně tvé nemoci, to je hodně smutné. Asi bych přemýšlela, jestli ten chlap za to vůbec stojí.

lvl16
7. bře 2023

Od takovýho kreténa rychle pryč. Fuj.

autor
7. bře 2023

Holky děkuju za reakce..
S přítelem máme sex často, nosil by mě na rukou, je hodný, miluje děti.. jen když se pohadame jednou za čas, dokáže říct taková slova a já se chci bránit tak údery vracím.
Před dětmi se nehadame. Jen je teď doma už druhý měsíc na neschopence tak si lezem na nervy asi a vidíme na tom druhém víc, i ty chyby které jsme dřív neviděli nebo nechtěli vidět..
Rozcházet se nechci. Hodně můžu mi v minulosti ublížilo... Jen bohužel čím jsem starší tím si vše víc beru a nenechám si líbit

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenkalubina
7. bře 2023

Tak já bych teda chtěla mít nadváhu jako máte vy😲 je to debil pokud nevidí pěknou ženu co má doma!

autor
7. bře 2023

@lenkalubina já jsem byla předtím stihla.. teď to mám všechno na zadku a v nohach

irmamala
7. bře 2023

A teď nám ukaž toho krasavce 😀 Bez urážky, ale čekala bych, že když si někdo projde takovýma s*ačkama, jako ty, bude mít v životě úplně jiné hodnoty. Lidi můžou říct v afektu všelijaké věci, ale člověk, s kterým sdílím život, by mě měl chránit, podporovat a ne zadupávat do země. Znám páry, kteří jsou jako vy a vzhled je pro ně prioritní a předhání se ve cvičení a plastikách, jen aby si toho druhého udrželi. Ale jsou to takové povrchní osobnosti. Od chlapa, kterému umřela partnerka, bych čekala úplně jiné vidění světa.

aarriel
7. bře 2023

Chtela bych mit pas a vlasy jako ty 🤣 prej nadvaha 🤣🤣🤣

aarriel
7. bře 2023

@irmamala ja ho chci taky videt 🤣

bara88
7. bře 2023

Pokud je jinak tak hodný jak píšeš,na rukou by tě nosil tak neni to náhodou že má o tebe strach.?proto ti tohle řekl, protože chce aby si o své zdraví dbala?

autor
7. bře 2023

@aarriel jakmile ho tu dám všichni budou vědět kdo je anonym jako 🤣 Myslím, že už mě stejně některé poznaly.. bylo a je mi trapně co doma řeším.. No jako není to žádný Alan Delon 🤣 ale pro mě je fesak

autor
7. bře 2023

@bara88 asi jo.. jenže to může říct jinak, citlivej a ne jak buran.

autor
7. bře 2023

@aarriel pás jsem měla vždycky a vlasy mám černý jak uhel, jsem si je zrovna umyla tak je mám neucesany 🤭 ale jako dekuju

klokanka31
7. bře 2023

Očividně si tě neváží. Dala bych mu sbohem.