Krize středního věku u mužů. Jak se vám ji podařilo překonat?

30. dub 2022

Krize středního věku u muže -jak se projevila,jak dlouho trvala a jak se vám ji podařilo překonat? Přijímám všechny tipy, svého muže miluji ale zároveň mě ničí jeho chování ...

zanett
30. dub 2022

Muj byvalej (byl starsi nez ja) si koupil elektrickou kytaru, oholil si hlavu a choval se jako (starnouci) rocker. V mezicase jsem se s nim rozesla, ale jeho to drzi doted, i po tolika letech.

zmrzlinka
30. dub 2022

A kolik je mužovi pokud se můžu zeptat.Tchan si našel milenku mladší než jeho syn.Ta ho kopla domzadku a pak si koupil BMW a začal chlastat.Nakonec se rozvedli....

vandavivanda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konidana
1. kvě 2022

Chlap ji podle mel, nez mne sbalil a meli jsme deti. Projevovalo se to nezajmem o cokoli az depresema. Pak se mnou a hlavne s detma chytl druhy dech. Bylo mu 36 kdyz jsme spolu zacali. Nasledujicich 10 let zil jen pro deti☺. Ted je rozpolcen, neb pubertaci uz maji jine zajmy a nechcou byt s nama. Nastesti se chytl noveho konicku, do ktereho se az workoholicky zazral😅

jana_zofie
1. kvě 2022

Spis bych resila ci ti vadi na konkretnim chovani. Nekdy lidem m**ne i bez krize stredniho veku a nekdy je chovani v krizi ok. Jakoze... Ja treba tusim, ze az do te faze dospeje ten muj, bude chtit sportak. Pokud budou prachy, ok. Zenske v krizi stredniho veku co chce dite taky nikdo nerika at si vytahnr hlavu z p**ele...