Krize s manželem. Co byste poradily?

lauravesela
23. srp 2024

Zdravím, ženy mám už dlouho s manželem krizi v sexu (jsme spolu 6 let), už nám no nějakou dobu nefunguje co se týče intimností. Manžel si chce hrát na pejsky, nebo má jiné úchylky
( neviděla bych v tom problém všichni přeci máme nějakou tu úchylku že?), když už tedy přijde na to, že máme mít nějakou intimní chvíli, tak někdy se stane, že na mě začne vrčet či štěkat a opravdu mě poté přejde chuť na sex...Jednou dokonce vytáhl i obojek se slovy "tak pojď ty moje štěňátko" (opravdu mě to znechutilo a po celou dobu sexu...Holky, já opravdu nevím jak dál, nebo co s tím popřípadě dělat. Za každou radu budu jen ráda
Přeji krásný den s pozdravem Laura.❤

pilzzee
23. srp 2024

@lauravesela Troll …

vendulis
23. srp 2024

@lauravesela sem se posmála😃

anniej
23. srp 2024

A granule kupuje jaké? Kdyžtak Yoggies bych doporučila.

lauravesela
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sigyn
23. srp 2024

No tak si zahrajte na veterinářku - bude se kastrovat. Problém vyřešen. Nebo si místo psaní blbostí přečtěte nějakou knížku, no.

lauravesela
autor
23. srp 2024

@pilzzee Kéž by to tak bylo..

cilkat
23. srp 2024

Předpokládám, že pro manžela to nebude jediný možný způsob sexu. Reklas mu vůbec, že ti to vadí?

terrabithia
24. srp 2024
alexandria80
24. srp 2024

@pilzzee ty jdi trollit jinam,když neumíš slušně odpovědět!!🤮🤮.Bože,kam ten svět spěje...🙏

reeeza
24. srp 2024

Řekni že tohle prostě née.. bude se muset přizpůsobit

martinka_33
24. srp 2024

Když nemas chut hrát si na pejsky a zacne vrčet, dej mu náhubek, zavři ho do kotce a jdi spát 😉

mishka87
24. srp 2024

A řekla si mu, že tě to takhle nebaví? A jak předtím probíhal sex? Jestli to byl stereotyp, tak třeba hledá jen zpestření. Samozřejmě obojek je přes čáru, ale normální člověk nemá rád neustále jen to samé dokola.

sorboni30
24. srp 2024

@alexandria80 kam by svět spěl? Profil je založen tento měsíc letošního roku tak každého napadne, že si někdo dělá srandu.. 🙈

alexandria80
24. srp 2024

@sorboni30 no tak někdy člověk začít musí.
A možná má takový problem.Každý má nějaký problémy...