Krátký sex. Co by mohlo zabrat?

5. dub 2021

Ahoj, píšu anonymně protože je to hodně intimní problém. Jde o to, že s manželem je do 2 minut po všem. Myslela jsem si že časem se to zlepší, ale jsme spolu už 9 let, a změna žádná 😣 na nějaký předehry já nejsem, a nebaví mě kvůli jeho rychlosti pořád brát do hry vibrátor... Nevíte co by mohlo zabrat?

katule1990
5. dub 2021

Myslím, že tohle se samo nezlepší, že je vlastně "porucha". Existují nějaké znecitlivující gely a kondomy, ale zkušenost nemám. U nás by to taky nebylo na dlouho, jsme spolu 10 let a taky je to pořád stejný, hlavně když není delší dobu sex. Ale manžel to umí ovládat a prostě vždycky přestane a buď chvilku počká, nebo se zabavíme jinak, věnuje se mně a tak. Ve výsledku sex trvá dlouho, určitě dýl, než je průměr. K doktorovi s tím asi nebude chtít jít, takže bych zkusila tu metodu přerušování a oddalování, ale musí se snažit, no. Nebo nějaký ten gel či kondom.

leniczka23
5. dub 2021

Zvýšila bych frekvenci, nebo dala druhe kolo😉

uzivatelkapetra
5. dub 2021

Třeba nějaké ty škrtící kroužky? Případně jestli předehra netrvá příliš dlouho nebo naopak příliš krátce?
No za devět let jste asi toho zkusili dost že? A není třeba nervózní, že ví jak to dopadne?
Zkus ho trochu opít 🙂

autor
5. dub 2021

@katule1990 To jsme zkoušeli to přerušování, ale to je pro něj ještě horší. A je to vlastně k ničemu, já si chci užít jeho tělo, a ne furt přerušovat. Kondomy taky nezabírají... 😒

autor
5. dub 2021

@leniczka23 To nepomáhá, i když spolu spíme někdy každý den, je to to samé. Dokonce když po půlhodině bylo další kolo, to samé... 😞

leniczka23
5. dub 2021

Aha, tak bych si s ním fakt zkusila promluvit že ti na tom záleží a ať zajde k doktoru.

katule1990
5. dub 2021

Tyjo, tak to je blbý, že nic z toho nepomáhá. A co když je třeba unavený - po sportu, alkoholu? Myslím, že by mu mohl pomoct doktor, protože tohle na doktora je. Ale je jasný, že dostat tam chlapa, je nadlidský výkon. Bohužel moc nevím, co bych jinak poradila, u nás zabírá to přerušování, ale asi není ten problém až tak velký. Nebo si užít prostě hodně dlouhou předehru, hračky a tak a pak ten závěr bude kratší, no. Ale když vám to takhle narušuje sexuální život, tak by to měl nějak řešit.

autor
5. dub 2021

@uzivatelkapetra I když si dal alkohol, žádná změna. Vyzkoušeli jsme snad vše co se dá ve dvou dělat, a s tím má taky problém, např. lotosový květ = do půl minuty hotovo. Předehra u nás není, mě to nebaví. Chci hned akci 😄 a o těch kroužkách jsem přemýšlela, ale bojím se aby mu to neudělalo nějaký problém, nemá zrovna malou žížalu... Zkusím možná ten znecitlivující gel, předtím jsem se bála to používat aby to nemělo vliv na těhotenství, ale teď to asi vyzkoušíme.

autor
5. dub 2021

@leniczka23 Já s ním mluvila kolikrát, i on s tím někdy začne že ho to štve, ale já ho k doktorovi hnát nechci. Já být na jeho místě, taky bych nešla.

autor
5. dub 2021

@katule1990 Když mě už nebaví hračky 😄 já si myslela jestli to není v hlavě, čekala jsem že když byl u porodu, tak že už ho to tak nebude brát, a ono kulový.

leniczka23
5. dub 2021

Aha, já bych šla, mě záleží na tom, aby byl partner spokojený. Tak v tom případě bohužel neporadím. Držím palce.

autor
5. dub 2021

@leniczka23 Díky

katule1990
5. dub 2021

Tady je těžký radit, když nepomáhá přerušování, znecitlivující kondom, opakovaný sex, k doktorovi jít nechcete a předehru a hračky taky ne. Nemyslím to nijak zle, ale nevím, jestli je ještě co vymyslet. Zkuste ten znecitlivující gel.

elu
5. dub 2021

hele nechci poučovat, ale nejde jen o nějaké umělé hračky, sex je široký pojem, ja bych do toho trochu tu předehru dala, orální sex atd...jako že tě to nebaví...no on by taky mohl říct, že ho to nebaví, že se nedokážeš za dvě minuty udělat....a určitě bych zkusila ten znecitlivující gel, sexu zdar

anet_98
5. dub 2021

A co třeba zaškrtit gumičkou? Tohle dělala vždy kámoška s chlapama a kolikrát to za jeden sex stihla 2x

izzylka
5. dub 2021

Hele mě ty předehry taky moc neberou, ale jak je to bez předehry, je hned hotovo....když je k tomu nějaká předehra, já jsem pak rychleji a on vydrží déle....i když nevím, jak je to možné 🤣

leilinka1234
5. dub 2021

Moje zkušenost je taková, že nic nepomáhá. Ani ten gel nepomohl. Bývalý přítel byl i na nějakém chirurgickém zákroku... Taky nic. Pár minut a konec. Teď má nový vztah a situace je stejná. Já se s tím za těch X let, co jsme byli spolu, naučila žít. Nic jiného se s tím nedalo dělat.

keksik002
5. dub 2021

Treba by vam ta predehra pomohla.. Vy si uzila a manzek byl spokojeny. Po poradne predehre vam ty dve minuty budou stacit ;)

cherie24
5. dub 2021

Já jsem četla knihu Vědomé milování od Diany Richardson. Je to kniha o tantrickém sexu a popisuje tam právě i časté příčiny velmi brzké ejakulace a jak na tom pracovat. Je to taková krátká knížečka o 10ti kapitolách a celkem zajímavé téma, kolem 2 stovek jsem ji kupovala jako eknihu. My to teď budeme číst i spolu s partnerem, ne že by měl problém s rychlostí, ale celkově mě natchla ta myšlenka udělat se sexu něco víc než jen uspokojující akt před spaním 🙂

malaga019
6. dub 2021

My s přítelem jsme na tom též podobně, ale nám pomohl znecitlivující sprej. Konkrétně jsem to koupila tady:https://e-kondomy.cz/joydrops-delay-personal-spray-50ml sice se musí aplikovat tak cca 20minut před aktem, ale to je taková malá daň 😊

herbinaaa
19. dub 2021

zkoušeli jste nějaké gely, spreje na prodloužení sexu/pro delší, lepší vydrž?

hustyjmeno
28. čer 2021

Ahoj, jako chlap můžu doporučit tzv. znecitlivující gel - mají ho v každém sex shopu, pokud bys tam nechtěla jít, tak ho objednej přes internet 🙂 a jinak samozřejmě erekční kroužek taky o dost prodlouží a navíc to bude lepší pro tebe, přeci jen je pak víc trvdý :-P s gelem se nemusíš bát, že by to působilo i na tebe 🙂