🤷🏻‍♀️Jaký máte názor?

veronika_seven
18. říj 2021

Stalo se vám to taky,že jste se s bývalým přítelem rozešli,máte společné dítě a nežijete spolu téměř dva roky a po této době na vás bývalý vytáhne ,že se stěhuje a v době kdy jsem tam se synem žila,tak chce zaplatit půlku nákladů na odstranění lepidla z pod koberců a poničené žaluzie,na které sahal syn,když byl ještě malinký?
Zajímá mě váš názor....

katule1990
18. říj 2021

@veronika_seven No, myslím si, že je to debil 😲. A nic bych mu neplatila.

nikjean
18. říj 2021

@veronika_seven Ne, to se mi opravdu nestalo. A pokud by na mě něco podobného můj ex zkoušel, vytřela bych s ním podlahu. V podstatě je to dost směšná představa.

nazka
18. říj 2021

@veronika_seven to už chudák neví, kde má splasit nějakou korunu?!

veronika_seven
autor
18. říj 2021

@nazka Ten si stále stěžuje na peníze že nemá... Jako je to trapné a to jako i po 10 letech co by tam žil ,chtěl po mě náklady na tyto věci?
A ,že jeho nynější partnerka také zaplatila svému bývalému nějaké opravy?

klokanka31
18. říj 2021

@veronika_seven Já bych se mu asi vysmála do očí,jestli to je jen vtip nebo je úplný zoufalec.

mmichaella
18. říj 2021

To je "chudak". Ještě že už s ním nejsi

cherie24
18. říj 2021

@veronika_seven tohle ne, ale ex mi tenkrát tvrdil, že bych mu měla doplatit půlku z nájmů, kdy jsme spolu žili a on mě živil. Respektive on platil nájem a já pobírala tou dobou ještě mateřskou a z té táhla jídlo, komplet domácnost a dítě a ještě mu dlužím za nájem. 😄 Nedávno přišel s tím, že bych mu měla platit cesty, protože jsem se odstěhovala. Sice mě vystěhovala jeho nová slečna a on se pak odstěhoval k ní taky do úplně jiného kraje, ale jasně, budu mu platit cesty z rodičáku ... 😀 On to dělá, že nemá peníze. Do práce se mu nechce, tak zkouší, kde by to klaplo. Že by to tak měl i tvůj ex? 🙂

mandala
18. říj 2021

@cherie24 Taky dobrý 🙉

veronika_seven
autor
18. říj 2021

@mmichaella Dikybohu 🙏

veronika_seven
autor
18. říj 2021

@cherie24 Počkej to píšeš o mým bejvalym.
To je to samý! Taky chtěl po mě prachy za to,že jsem byla na mateřský a on táhl víceméně vše ,já dělala menší nákupy atd.
Já jsem taky v jinym městě ale ve stejným kraji,a cesta trvá cca 25-30min.
Teď se stěhuje do města blíž ke mě ,ale stejně do práce bude jezdit kde bydlel původně.
A cuká se že mi platí nadstandartni alimenty 3K a cokoliv ho prosím aby malému koupil,tak má problém a kecy.
Ale do jiný práce nepůjde ,protože má obě ruce levý a prostr se mu nechce dělat.

orisek56
18. říj 2021

Řekla bych mu že mu koupím lepidlo na podlahu, aby si tu držku mohl zalepit a k tomu ho allinclusive nakopu do prdele. Občas mě lidí nepřestávají udivovat.

martaskaaa
18. říj 2021

@veronika_seven Exkluzivni alimenty 3 tisíce? Aha 🤣👍 Nedala bych mu ani korunu. Při dítě zničilo žaluzie, lepidlo pod kobercem.. tvl to je chudák, že neví, co ještě vytáhnout. Nepotřebuje nový záchod? Ja jen, jestli jsi moc nekadila 🤷🤣 ne sranda...

alilali
18. říj 2021

Nic mu platit nemusíš, žádné právo na to nemá. Jestli ti nevadí jeho kecy a výčitky jak jste něco v bytě - jak to s dětmi bývá - zničili, tak to neřeš.

veronika_seven
autor
18. říj 2021

@martaskaaa Zkusí mi něco napsat tak mu napíšu něco takovýho cos napsala ,je to mazec že po dvou letech chce opravit tady toto 🤦🏻‍♀️

cherie24
18. říj 2021

@veronika_seven jj tak to je dost podobné. Platil 3 tisíce a pořád měl řeči, že strašně přeplácí a měl pocit, že mi platí, abych si žila jako královna. Prý mu nějaký kámoš ze sociálky řekl, že malé dítě nestojí měsíčně víc než 1500.🤦 A to měla malá alergii na mléčnou bílkovinu, takže místo jogurtu za 7 korun jsem kupovala jogurt za 30. A já musela taky komplet bezmléčnou dietu kvůli kojení. Teď platí 2 a navíc nedá ani korunu. Ani jí nepřispěje na boty a ještě má kecy, že by jí stačily tenisky z decathlonu. 😤 Ale co mu partner na rovinu řekl, že fakt nevydělává, aby někomu na pracáku platil benzín, když ještě k tomu živí i jeho dítě, tak dal pokoj. 😄😄

nihanin
19. říj 2021

@veronika_seven to je jenom chudák naplivat mu do ksichtu jedině takhle si zaslouží zaplatit nechápu jak ty chlapy můžou tak hluboko klesnout 🤮

pginka
21. říj 2021

@veronika_seven poslala bych ho do pekne prdele a vůbec by jsem se sním vic nebavila🤦🏽‍♀️🤷‍♀️