Jak se co nejlépe dostat z rozvodu?

evaabb
6. kvě 2017

Ahoj, ve zkratce vam predstavim svuj pribeh...
S manzelem jsem cca 8let mame spolu 2deti 4r a 9m) pred 3mesici jsem zjistila ze ma manzel 2lety paralelni vztah z nehoz ma male dite. Kdyz vse prasklo tak se manzel s milenkou rozesel a rikal ze chce byt s nami. 2mesice byli hodne krusne plne vycitek a hadek. Nakonec jsem se s detmi od nej odstehovala. Navrhla jsem mu ze to muzeme nejak zkusit slepit...ale on rekl ze chce byt sam a vse si ujasnit. Zacal chodit za detma do bytu a kolikrat se mu ani nechtelo odchazet...ja se tak nejak snazila drzet. Pak jsem ale zjistila ze milenku stale miluje a rekla jsem si dost! Nebudu cekat az za ni zase pujde a bude se historie opakovat. Tak jsem ho vyhodila a definitivne s nim skoncila. On rika ze ji sice miluje ale nechce s nima byt...mezi nami uz nic neni u me mu lezi na srdci jen nas syn ktery je pro nej vsim. Jak ja se mam pres to vsechno prenest????co vam pomohlo??? Ja nejsem schopna niceho jen se utapim a brecim nad svym zpackanym zivotem....potrebuju se zvednout a jit dal...ale nejde to... ☹

lv
7. kvě 2017

Ahoj, to je krušné - najdi si psychologa, pomůže ti to ustát, nebo manželskou poradnu, sama jít, nebo s ním, abyste řešili děti.

evaabb
autor
7. kvě 2017

@lv v manzelske poradne jsme byli ze zacatku asi 3x...pak jsem mu rekla ze tam uz nejdu....bylo to brzy a ted uz nechce on

evaabb
autor
7. kvě 2017

Muzete mi doporucit treba nejakou knizku??

zuzka_b2
7. kvě 2017

Partneri a rozchody od Klimese. Ma i videa na youtube myslim.