Jak docílit toho, abych mu chyběla a chtěl nás zpět?

nelnik26
25. srp 2023

Ahojte holky. Nevím, co mám dělat, tak snad mi poradíte 🥺 jsme s manželem spolu 12 let a máme spolu skoro 3 letého synáčka a 3 měsíční dcerušku. Dnes je pátek a už od úterý jsem s detickama u rodičů. Ani se nic nestalo, vše bylo v pořádku, vikend jsme si užili atd…. A najednou v pondělí odešel do práce a napsal mi slohovku, ze v práci konci ze si našel práci od pondělí do pátku aby nebyl doma a ze se vším konci ze mi nechá byt auto všechno a děti chce vídat pokaždé co bude doma, ze ať to nemyslím zle, ze se na děti nikdy nevykasle. A ja proste nechtěla byt ta poražena, tak jsem mu napsala, ze už k němu stejně asi nic necítím. Asi jsem to posrala ja vím… ale měla jsem vztek. Skončilo to tak ze mi řekl ze si zrušil dovolenou kterou měl mít a nastupuje do ty nový práce a ani se mnou nedomluvil, nic. Má tady 2 děti a proste na vše mám byt sama? Tak jsem se sebrala a řekla ze s nim končím a šla k rodičům. Přesně tohle se už odehrávalo pred 2 lety také jsem odešla a pak se blbec sama vrátila a bylo to proste ze mi dával najevo, ze jsem prilezla. Ale pak se to překonalo bylo to vše úplně v pořádku a teď znovu. Nic jsme mu neudělala, nevím proč to vzniklo nic, jako když mi dává něco sežrat ale ja jsem furt jen s dětmi tak nevím co. Od té doby mi napsal jen ze chce byt se synem! Žádný ahoj nic takže nereaguji vůbec chci ho nechat vydusit ale proste nic o tom aby jsme se vrátili, ze mu je smutno nebo tak něco. Ještě si šel ožrat hubu co jsem se dozvěděla …. Strašně se tím trapim, vím ze nikdo jiný v tom není sle proste proč nás nechává takhle dusit nebo to fakt jde ze dne na den skončit i když jsme byli furt zadobře zamilovaní všechno… co mám dělat 😢

zelenaesmolda
25. srp 2023

@nelnik26
Ja to nechapu

klokanka31
25. srp 2023

@nelnik26 Tak zamilovaní jste asi nebyli když už jednou se na tebe vykašlal ne? Může mít jinou, může být ze všeho otrávený a nechce mít už žádnou zodpovědnost...🤔

elfka21
25. srp 2023

@nelnik26 hlavně bych se snažila zjistit důvod jeho chování, když nevíš. Psala bych mu a ptala se… Neumím si to představit, ale určitě bych se ho zeptala, co se stalo, že nás tak trápí.

nelnik26
autor
25. srp 2023

@elfka21 jenže já když mu napisu atd…. Tak zase mu udělá dobře, ze mi to leží v žaludku a bude na mě mluvit tím stylem: ,,tys odešla! Tys mi řekla ze ke mě nic necitis” ale to jsem mu tekla na úkor toho ze mě sejmul tím, ze najednou skončil v práci kde byl s námi každý den doma a ze dne na den mi řekl ze nastupuje jinam aby byl od pondělí do pátku pryč ze třeba to zachrání nás vztah … a já tady budu sama na děti 🥺

lv
25. srp 2023

Ok, chovejte se dospele. Řekni pravdu, žes byla naštvaná, zklamaná, zraněná. Že ti na něm a rodině záleží ať začnete řešit, co dál. Život s dvěma malymi dětmi s rodiči, se vztahem zamava, už to není jako dřív. Ale taky se podle toho chovejte, nejde jen o vás. Klidne jdete do poradny, odbornik pomuze.

veronicka89
25. srp 2023

@nelnik26 on uz asi s tebou nechce byt...takze je pro nej uleva zes odesla...

klokanka31
25. srp 2023

@nelnik26 Není manipulátor? A kde teda bude bydlet když nebude od pondělí do pátku doma?

1pomnenka
25. srp 2023

Vůbec nechápu, proč nejsi s dětmi v bytě, když ti ho nechal. Byt není váš, jste v nájmu?

hanulebrabec
25. srp 2023

Jednoduše vůbec se s ním nebavit, začít cvičit, věnovat se sobě případě si vyji s kamarády. Uvidí to.na fb bude se chtít sejít a zkusit to ještě....a když ne tak to tak má být. Náš problém jako žen je ten že to.moc hrotime....

izz76
25. srp 2023

@nelnik26 Rozchazite se stylem jak kdyby vám bylo 16let. Mate spolu dvě děti,předpokládám tedy aspon par let společného žití,domluvte se jako dva dospěli z oči do oči,jak to bude dál. Penize,kontakt s detma atd.

cuuza
25. srp 2023

Buď chce nebo nechce, hlavně se nevnucuj, vidíš, jak to dopadlo.
Chápu dobře, že přes týden bude pryč a o víkendu normálně bydlet doma a dělat jako by nic? Na to bych rozhodně nepristupovala, budeš jen za blbce, o všechno se starat a on si to bude užívat.

martinka_33
25. srp 2023

Já chci taky práci kdy budu pryč a počkám si až batole vyroste 😅 Ten asi nedává život s miminem...

llluckaaa
26. srp 2023

Potkejte se osobne bez děti. A vemte to racionálně a bez emocí - chce být do budoucna s tebou? Ne? Takže se rozvedete? Ok, ať ti tedy pripravi písemné navrh na rozdělení majetku a navrh na péči o děti. To samé pripravis ty. Pak si najdete mediatora a začnete řešit rozvod. Nevi, jestli s tebou chce být v budoucnu? Chce se posunout a problémy řešit? Ano - vyhledejte poradnu. Nevi a nechce nic řešit? Ok, nemá to cenu a vracíme se na začátek, takže se začnete připravovat na rozvod.

gdpr
26. srp 2023

Obidvaja ste sa zachovali ako deti podľa mňa by to chcelo sa normálne porozprávať a z obidvoch strán si uznať chybu, že takto sa to nerieši... inak z mojich skúseností veľa mužov si uvedomia, čo mali keď to stratia úplne dokáže mu, že ho nepotrebuješ (samozrejme na deti aby tiež prispieval, stretával sa), že sa vieš o deti aj seba plnohodnotne postarať a si šťastná a vtedy možno pochopí alebo aj ty,že ti tak je lepšie keď sa ho budeš snažiť silou udržať a budete sa správať ako deti tak aj tak to nedopadne dobre a minimálne 1 z vás bude na tom psychicky zle...

bara88
26. srp 2023

Já nějak nechápu ani tvé chování ,proč si s dětmi odešla?teď jako čekáš co? Už tam zůstaneš a nebo se stejně domů budeš muset vrátit?napsal jen že si našel jinou práci a že tak chce zachránit vztah. Doteď měl jakou práci?teď si našel jakou?chcete to spolu mluvit a ne se chovat jak pubertaci

zzuzzana1
26. srp 2023

Já sem teda asi divna ale mě tvoje jednání teda taky přijde dost divny … jako vám to opravdu vyhovovalo když byl doma a pracoval ze jste stolu byli nonstop ? To musí být totálně na palici vůbec nechápu jak se tak dá dlouhodobě fungivat , přece kazdej potřebuje teochu prostoru . Ano je divny ze si našel práci a neřekl ti to ale ze on ti napise ze jde jinam a ty mu na to ze k němu nic necitis a teď nekomunikujes aby se vydusil , chováte se jak malý dětská a odnesou to pravé jen ty vaše deti

pampelina18
27. srp 2023

Je to psychopat a manipulátor, rychle pryč od něj. Chce aby ses plazila a dolejzala

bara88
27. srp 2023

@pampelina18 z čeho si poznala že je to psychopat a manipulátor?

janule0123
27. srp 2023

@klokanka31 manžel jezdí taky tak pryč … i já jsem jezdila … na bytě pronajatym firmou s dalšími kolegy třeba … v tom bych problém neviděla 🙃spis ten zbytek je takovej zvláštní, proč z ničeho nic takový radikální řešení ještě tohoto typu

eviicka
27. srp 2023

Z textu jsem nepochopila:
Od pondělí do pátku bude úplně pryč a do teď chodil normálně do práce. Anebo do teď byl diky práci (skoro) pořád doma a teď bude po-pá chodit někam pracovat?

Jinak promiň, ale chováte se jak malé děti oba ☹, lásku si vevynutíš, dá se na sobě pracovat a tím přitáhnout pozornost, ale to chce být nad věcí a to je strašně moc těžké.

miryp
28. srp 2023

Tak pokud reaguješ na vše tím, že odjedeš k rodičům a chováš se jako náctiletá puberťačka, tak se nedivím, že má všeho plné zuby a chce změnu. Oba se chováte neadekvátně tomu, že jste dospělí a máte dvě děti. A jako by to samo o sobě nestačilo, tak do toho budeš zatahovat vlastního syna a dělat manželovi naschvály tím, že synovi budeš upírat právo na to být s druhým rodičem? Dítě není tvůj majetek, dítě má dva rodiče a má právo na styk s oběma a ty nejsi oprávněna tomu bránit. Vzpamatovat se potřebujete oba dva...

monuleee
28. srp 2023

WTF? Co je to za dobu že lidi si spolu nemůžou sednout, promluvit a vyřešit?

haniplanetka
3. zář 2023

Sorry, ale tohle je dětinské afektované chování dvou lidí, co jednají jako puberťáci. "Napsala jsem mu ve vzteku, že k němu nic necítím" tvl, víte o tom, že máte děti a místo slohovek a afektovaných sms si máte někde v klidu promluvit? Zjistit, v čem je problém a neptat se na sociálních sítích na něco, co můžete řešit jen vy dva? Tohle je na facku na obou stranách a je mi vážně hodně líto vašich dětí.