Jak dlouho mám čekat, než se rozejde s přítelkyní?

pavelaxxx
26. zář 2016

Ahoj vsem, budu rada za kazdy nazor kdo prispeje🙂 Muj problem, chodim s muzem skoro 2 roky, vedela jsem ze ma pritelknyi, nemaji deti. po nejake dobe nas vztah prerostl ve vic nez jen na tajno. Nyni chce od partnerky odejit, neklape jim to jeste prede mnou, nyni se hadaji.....ale protoze nema zkusenosti s rozchody nevi poradne jak na to. ze jen neumi rict zitra se stehuju. A ja si rikam, jak dlouho mu mam dat? Prece jen nechci cekat nejak dlouho, vypada ze to mysli vazne, ale ...jak dlkouho se muze clovek chystat to s nekym skoncit? Samozrejme mi neni prijemny kdyz vim kam se vraci apod., ale nechci ani tlacit. 😎

caverina
26. zář 2016

@pavelaxxx čas na rozchod?buď to udělat chce a udělá to co nejdřív ...a nebo...

nutricnihodnota
26. zář 2016

@pavelaxxx Borec už dva roky zahejbá, protože se neumí rozejít? S něčim takovym fakt chceš žít? Tak to upřímnou soustrast.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@caverina no to by asi mel

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@nutricnihodnota no ono to tam bylo takovy divny, chtel uz driv ale prave to neumi 🙂

caverina
26. zář 2016

@pavelaxxx ale dospelej chlap by tohle měl umět vyřešit....spíš si myslím ze mu to tak vyhovuje...ale je to jen můj nazor

nutricnihodnota
26. zář 2016

@pavelaxxx Ty jsi asi hodně velká naivka, viď? Je vidět, žes takovejch týpků moc nepoznala, jinak bys to už dávno viděla.

lucie7411
26. zář 2016

a ty chceš někoho který tohle dělá? Promiň ale je to hnus, jako při vědomí že ke mě přijde užije si a jde domů za svou přítelkyní se kterou to neklapalo ještě před tebou před 2 roky? Promin ale jsi naivní....a ještě mu chudáčkovi chceš dát nějaký čas....panebože holka otevři oči !!!

zuza92
26. zář 2016

Neumi? Co to je za blbost. Tim vas oblbuje protoze proste NECHCE

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@caverina no prave nevyhovuje co vim, jtakze mozna pockat chvilku a pak radsi skoncit...🙂

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@nutricnihodnota no taky si to rikam jestli nejsem naivka, ale vypada odhodlane to udelat. 😕

lucie7411
26. zář 2016

Na nic nečekat a poslat ho do šípku hned...

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@lucie7411 no to ze se vraci me vadi fakt hodne, tak ted fakt nevim co s tim 🙂

caverina
26. zář 2016

@pavelaxxx kdyby mu to podle me

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@lucie7411 no co ctu nazory by to asi udelala kazda, chjo. Taky mi rozum rika at necekam, jen to prave potrebuju z jine strany - nazory, abych to pojala realisticky. Moc zkusenosti ze by se nekdo kvůli me rozchazel nemam prave:-/

caverina
26. zář 2016

@pavelaxxx kdyby mu to nevyhovovalo tak by to udělal dávno....nemají deti,nejsou manzele

nutricnihodnota
26. zář 2016

@pavelaxxx Holka, ser na to, jak vypadá. Dva roky někomu zahýbal, lhal ti o tom, jak je nešťastnej a jak jim to neklape. Blbost! Jestli se rozejdou, tak proto, že mu na to ta druhá přijde. Za jak dlouho asi začne klátit nějakou další a vykládat jí, jak vám dvěma to neklape, aniž bys ty měla o nějakym neklape tušení.

pavelaxxx
autor
26. zář 2016

@nutricnihodnota uz to prasklo, v cervnu, od te doby spi kazdy jinde - pokoji

caverina
26. zář 2016

@pavelaxxx a myslíš ze je to pravda ze spí každý jinde?

janysek21
26. zář 2016

A proč tam vůbec ještě od června spí? Pěkně tě vodí za nos, na co čekáš? S čím kalkuluje a není už s tebou? Tak pitomý důvod, že se neumí rozejít, jsem ještě neslyšela, promiň. Nemá on zástoj ještě někde jinde a nečeká, až mu to klapne tam?

kvakuska
26. zář 2016

@pavelaxxx dva roky ví, že to táhne na dvou stranách, tudíž že se s některou z vás dřív nebo pozdějc bude muset rozejít, dva roky měl na to k rozchodu s některou z vás se odhodlat, tak jaký další čas mu chceš dávat? ... jak se asi bude jednou rozhodovat, jestli se chce oženit nebo ne? (nemá totiž s manželstvím zkušenost) ... jestli mít dítě nebo ne? (nemá totiž s otcovstvím zkušenost) ... no hlavně že má zkušenost s tím, jak táhnout dva vztahy současně ...
Poradila bych ti, aby ses rozešla ty s ním ... říct: "takhle to dál nejde, příjď až budeš mít svůj druhý vztah ukončený, nechci být ta druhá, do té doby se nebudeme vídat" ... a hned by měl s rozchodem nějakou zkušenost ... počítej ale s tím, že pokud je takový zbabělec jak tady píšeš, tak ty se s ním rozejdeš, on poběží za tou druhou a do půl roku bude svatba ... on totiž nejspíš jen čeká, až jedna z vás rozhodne za něj ... opravdu chceš s někým takovým dál ztrácet čas?!? 😠

lucie7411
26. zář 2016

Pokud ti na něm tak záleží tak běž a zeptej se rovnou té přítelkyně..když o vás už ví tak o co jde? dle mě tě totiž akorát tahá za nos a má u tebe povyražení...kdyby totiž chtěl tak už dávno odejde, nemají děti, rozvod taky nemusí řešit, takže ho prostě něco u ní drží....

heduska82
26. zář 2016

@pavelaxxx casem pribudou dalsi, jestli uz nejsou....mozna si chlapec potrpi na harem?! 😀

astyna
26. zář 2016

Podívej, chlapi to nemají nastavené jako my - umí city vytěsnit a hlavně naslibovat hory s dolama a i pohořím kolem. Jednají tak, jak to myslí, nedělají nic, z čeho bychom museli něco vyvodit. Takže: pokud s ní 2 roky je, tak prostě s ní 2 roky být chce. A strašně mu vyhovuje, když si u tebe může postěžovat, protože doma to nejde - muž si nemůže před partnerkou postěžovat na milenku, ale opačně to jde bez problémů 😠 Takže mu zapal koudel pod zadkem a ať se chlapec vyjádří.

kvakuska
26. zář 2016

@pavelaxxx promiň, ale fakt ti to nedochází? ... v červnu to prasklo, to byla ideální příležitost od té druhé odejít, pokud by se s ní chtěl rozejít, tak by se v tom červnu sbalil a odešel by ... on se jen odstěhoval do jiného pokoje ... to ti nestačí? 😕 😨

lucie7411
26. zář 2016

heduška82 taky jsem si to říkala :D mu by asi tak nejvíc vyhovovalo kdyby třeba žili ve třech :D no ono upřímně bůhví kolik takových naivních milenek má kap si chodí postěžovat a politovat se .....v červnu když to prasklo tak měl jít za tebou ale neudělal to !!!

moravanka
26. zář 2016

Tak ono to prasklo a kazdy spi v jinem pokoji? A proc se s nim teda nerozejde ta pritelkyne, kdyz on ma milenku a spi v jinem pokoji. Nejake divne.

journals
26. zář 2016

Jasně, je s ní strašně nešťastnej a proto se k ní vrací každý večer. Ne, tohle fakt není o tom, že se chudák neumí rozejít, on regulérně nechce. Já se vždycky musím smát, když tu někdo obhajuje vztah s tím, mladej má sice přítelkyni, ale fakt jim to neklape, strašně se s ní trápí, ale aby se rozešel, to ne.
Ach jo ☹ že mu to žereš - a očividně i s navijákem, když ti tvrdí, že spíš každej v jiným pokoji. Proč by to dělal, když se s ní tak trápí??? 🙄 😨

japona
26. zář 2016

@pavelaxxx Klasická pohádka pro naivní (možná až hloupoučké) milenky je:
- manželka mi nerozumi, jen ty jsi nejúžasnější
- spime každý jinde
- nemůžu odejít kvůli spolecnemu majetku
- nemůžu odejít kvůli spolecnym dětem
- manželka by se zhroutila
...
Váš "pritel" je fakt borec, když nemá ani manželku, ani deti, ani společný majetek a krmi vás podobnými řečmi dva(!) roky.. 🙂
S přítelkyni je pravděpodobně vše v nejlepším pořádku (chudera určite ani nic netusi), plánuje s ni spolecnou budoucnost a vás má jako natesenou bokovku..
Spala byste s nim, kdyby vám řekl pravdu? Těžko, že? Tak proto ty pohádky🙂

japona
26. zář 2016

@pavelaxxx Pokud chcete mit opravdu jasno, přijeďte s kufrem k němu domu, že se o němu stehujete. A hned uvidíte, na cem jste🙂

japona
26. zář 2016

@pavelaxxx Jo a můžete prohodit, že jste tehotna.. 🙂