Intimní problém - nedokáže se mnou spát v těhotenství

jasemin26
20. únor 2021

Ahojky, předem se omlouvám za můj dotaz, jen mě to velmi trápí a nevím zda je to normální. Jsme s manželem 6 let 4roky jsme se snažili o miminko než jsme podstoupili ivf které se zadařilo a já jsem nyní ve 20tt, vše bylo ok i v intimních věcech, ale nyní mám problém který nevím jak řešit🤷, když se s manželem tulime a mazlime je vše ok, normálně se vzruší q super, ale jak má přijít na věc tak je po vzrušení 😟, měla jste to taky některá? Přejde to? Nebo to přejde až po porodu? Nebo to už nepřejde vůbec? Prý ho stále pritahuji, sám mi to nedovede vysvětlit. Je to prosím normální? Nebo máme zkusit vyhledat nějakou odbornou pomoc? Moc se omlouvám za takový dotaz, pokud někoho pohoršil smažu,jen mě zajímá jestli s tím má někdo podobnou zkušenost. Děkuji a hezký den

amazonkajanik
20. únor 2021

@jasemin26 po porodu se to zlepší. Je to vaše vytoužené dítě a má podvědomí strach, aby malému neublížil. My jsme spolu za celé těhotenství spali jednou a to na konci 1.trimestru a byl celou dobu napnuty, že si to vlastně ani neužil, tak řekl, že raději počká, než aby si vyčítal nějaké komplikace,nedej bože,kdybychom o malého přišli. Jen co skončilo 6nedělí, zase to bylo v pohodě. Sice už není ta četnost, ale když už, je to pořád krásné ...

martt
20. únor 2021

@jasemin26 Tohle jsme řešili s manželem také kdyz jsem byla těhotná. U manžela byl blok ,ze se bal ze miminku ublíží a bylo mi to jakoby nepříjemné se mnou spat v těhotenství. Po porodu se to pak srovnalo .

mrstte
20. únor 2021

U nás to bylo tak nějak že na začátku tak do půlky druhého trimestru to bylo celkem v pohodě tak 2x do týdne a pak už skoro vůbec. Teď jsme spolu dali naposledy před vánoci. Prostě se toho boji. Určitě se to zase zlepší.

jasemin26
autor
20. únor 2021

@amazonkajanik děkuji moc za odpověď, uklidnilo mě že v tom nejsem sama, a že to taky někdo prožil, už jsem opravdu nevěděla co dělám špatně.moc děkuji

jasemin26
autor
20. únor 2021

@martt děkuji moc za odpověď 😉, tak doufám že se to u nás taky po porodu zlepší, a bude to jako dřív, moc děkuji

jasemin26
autor
20. únor 2021

@mrstte dekuji za odpověď 😉, ulevilo se mi že nejsem jediná kdo má nebo měl takový problém. Moc děkuji

nikolite
20. únor 2021

U nás je půst cca od 12tt (začalo růst bříško) a přítele to začlo děsit. Prostě se bojí že malému nějak ublíží i když víme že to možné není. Pocitům prostě nejde poručit. Veřím že po porodu bude zas vše ok 🙂

amazonkajanik
20. únor 2021

@jasemin26 jo a bacha,aby při i po porodu nelezl tak,aby viděl tam dolů. Vyvolává to tzv Madonin syndrom,aniž by si to uvědomil,může to v něm vyvolat blok a nebude chtít sex. Takže pěkně u tebe a max u dítěte. Ten můj sice je na něco zvyklý a viděl,jak mě doktorka šije , ale i když jsme na to hupsli hned jak to šlo, tak si myslím, že ta četnost byla výsledkem i toho,že viděl,co vlastně neměl. Do toho měl náročnou práci,pak bojoval se zánětem v ruce(ale to sexu nebrání,iniciativu může přebrat žena,že) a pak zase něco a já si připadala jak ve škole,páč to bylo jak pololetní vysvědčení. A teď pro změnu má syn citlivé spaní a když to na něj přijde,spí s námi,takže jakmile bude mít svůj pokoj a spaní se ustálí, bude se zřejmě pracovat na sourozenci 😂

jjasmina
20. únor 2021

My spolu spali během těhotenství asi 2x a vím, že se bál jako prase, po porodu se to srovná 🙂

jasemin26
autor
20. únor 2021

@nikolite děkuji moc za odpověď 😉

jasemin26
autor
20. únor 2021

@amazonkajanik jee moc děkuji za radu😉, určitě dobré vědět 😉, určitě si na to při porodu vzpomenu👍😉, tak snad to bude dobrý a malý vám začne brzy spát😉. Přeji ať se sourozenec brzy podaří 😉🍀

jasemin26
autor
20. únor 2021

@jjasmina děkuji, v to pevně doufám že to bude po porodu ok😉. Moc děkuji. Hodně mě uklidnilo že to prožívá více žen, a není problém jen u nás😉🍀

herbinaaa
20. únor 2021

uvidiš, že po porodu se to změní, takhle to mají asi všichni. Sex k životu potřebujeme a neznám nikoho, kdo by dokázal být bez sexu

jasemin26
autor
20. únor 2021

@herbinaaa dekuji moc za odpověď 😉👍

palja
20. únor 2021

@jasemin26 manžel se mnou taky v těhotenství nespal, napřed se bál a jak už mimi bylo větší a cítila jsem pohyby, tak mu vadilo "že je u toho někdo třetí". Takhle mi to narovinu řekl. Po porodu (spíš po šestinedělí) se vše zlepšilo a sex máme tak jako před tím. Takže buď vklidu, myslím, že je to normální 💞

jasemin26
autor
20. únor 2021

@palja děkuji moc za odpověď 😉, snad bude vše zase ok po šestinedělí 😉

amazonkajanik
20. únor 2021

@jasemin26 no,snad si při porodu vzpomenete. Já měla překotný porod,ještě ráno na kontrole doktorka, hlavně mužského uklidňovala, že to bude za dlouho 😁 9h na to byl na světě 😂

jasemin26
autor
21. únor 2021

@amazonkajanik tyo tak to bylo celkem rychle 😉... Doufám že u nás porod až nastane bude bez komplikací 🙏😉

amazonkajanik
21. únor 2021

@jasemin26 9h od kontroly,jinak 40min po tom,co doma praskla voda a i když doktoři prý překotné porody nemají rádi, já byla,aspoň jsem dlouho netrpěla 😁

jasemin26
autor
21. únor 2021

@amazonkajanik tak to věřím že jsi byla ráda 😉, taky bych brala takhle rychlý porod 😉👍

volcok87
22. únor 2021

@jasemin26 já měla zas opačný extrém, manžela bříško děsně vzrusovalo a sex byl téměř denně. Šla jsem na plánovaného císaře, takže sexuální život neutrpel. Jen já jsem teď víc unavená s lety a nemám tolik chuť

jasemin26
autor
22. únor 2021

@volcok87 takže jsi si sex užívala celé těhotenství, to je hezké potichu závidím 😉. manžela to prý taky velmi přitahuje, jak jsem psala i se vzruší při mazlení ale jakmile má přijít na věc, tak je u něj po vzrušení 😟

herbinaaa
25. únor 2021

po porodu se to srovná, uividíš. Pak se to znovu vrátí do normálu a sex pak bude možná ještě lepší, uvidíš 🙂

jasemin26
autor
26. únor 2021

@herbinaaa děkuji moc

marketanova
11. bře 2021

Dobrý večer, také jsme to tak u prvního těhotenství měli, ale zvládli jsme to pomocí sex. pomůcek ze sex shopu.

jasemin26
autor
11. bře 2021

@marketanova děkuji moc za info, zkusím něco manželovi navrhnout 😉