Chtěl mě víc než podvést! Co dělat?

kristirose
10. únor 2024

Dobrý den, začalo to takhle přítelovo sestra neměla kde bydlet tak sem. Ji. Nabídla pomoc at jde bydlet k nám...s přítelem jsme neměli sice dokonalý vztah ale měli jsme se rádi...od té doby co tam byla jeho sestra to šlo od 10 k pěti neměli jsme žádné soukromí já nic nestíhala uklízela jsem po ní věci a vyvarovala jim.....a samozřejmě s přítelem jsme na sebe moc času neměly dělá tři směny a když byl doma ona byla taky,všude byla s námi....nevím jak to říct 😔😔šlo to od 10 k 0 deno dene sme se hádali přítel mě od sebe odhazoval a byl na mě hnusný a já na něho protože mi vadilo že je tam tak dlouho a nesnažila se si nic hledat (bydlení, práci)jednoho dne jsem odjela pryč na nějakou dobu a nechala je tam samotný a a po měsíci co to tajili mi řekla že ukázala že její bratr můj přítel ji psal že by sní rád spal.....byli oba v jiném pokoji nedošlo k tomu ale on to chtěl a ona tam dále zůstávala předem OÚ si hráli bůh ví na co a celou dobu sem nic nevěděla......jak to m teď brát co dělat.....moc ho miluju ale nemůžu mu to nikdy odpustit je to jeho vlastní sestra.nemam už slov (omlouvám se za pravopis).

titina12
10. únor 2024

WTF. Nechutný jak by jsi mohla být s někým kdo pomýšlí na incest ? 😶 no je to tvoje věc ale je to divný

honatko092
10. únor 2024

Troll ❌

irmamala
10. únor 2024

A je to sestra? 😀

kafr
11. únor 2024

@honatko092 profil prázdný, založený 2/2024

Jarní prázdniny jsou nuda, co?

1pomnenka
11. únor 2024

Tak určitě! Prý jeho sestra neměla kde bydlet, nemají rodiče, příbuzné, kamarády. 😂

hanka_12345
11. únor 2024

@titina12 je to trol :D ale mimochodem to treba nepoznas ze mas doma uchylny prase co spi se sourozencem

hanka_12345
11. únor 2024

a ja cekala jak napise ze je sralo ze nebylo uklizeno :D

titina12
11. únor 2024

@hanka_12345 ikdyby to byl troll je to k zamyšlení! Pokud by jsi něco takového zjistila zůstala by jsi s partnerem ? 😂 co dnes lidi nevymyslí 🤣

llluckaaa
11. únor 2024

@titina12 Fakt se muze někdo ptát, jestli bychom zůstaly s uchylnym prasetem? 😀🤮

llluckaaa
11. únor 2024

Ale tak jo, budu předstírat, ze to nepsal troll 😉 Já bych se jako první asi poblila, pak odmilovala, sbalila se, vypadla pryč a zablokovala je v telefonu a na sítích.

martinka_33
11. únor 2024

Co se divite? U nekterych etnik je incest vcelku běžný. V nekterých zemích je dokonce zadouci oženit se se setřenicí.
K dotazu, fakt nebuď blbá a mebuď s nim, at si uziva se ségrou, ale ta u asi nedá 😂

rejalin
11. únor 2024

@titina12 mě by v tu chvíli bylo asi jedno, jestli je to sestra nebo kamarádka. Prostě by šel o dům dál 😀

ina10
12. únor 2024

@kristirose bože jsi trapná trapka trollitá. Tvůj pravopis naprostý děs, běs, hnus - PŘÍTELOVO sestra -to mi strašně rve uši, nauč se PŘÍTELOVA sestra, dále deno deně na denně, nechala je tam SAMOTNÉ (místo SAMOTNÝ), s přítelem jsme NEMĚLI (místo NEMĚLY), celou dobu JSEM (místo SEM)...atd, takže máš za 5!!!
Ani se mu nedivím, když máš IQ tykve zkříženého s houpacím koněm, najdi si podobného sobě a neotravuj tady pito.mý trolle.

kristirose
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaela666
20. únor 2024

@ina10 Když už chceš někomu opravovat pravopis, nejdřív si ho zopakuj taky 😉😃

adelinka89
20. únor 2024

@ina10 hnus přítelovo sestra??? Bydlíme na Plzeňsku, a takhle mluvíme úplně normálně..

ee.liska
26. únor 2024

@ina10 no to si jse vycajchnovala 😁 Máž tam míň chib, ale tu kouly by si dostala taki 😁😁😁