Chlap. Je divný?

20. zář 2024

Co byste si mysleli o chlapovi, se kterym se vidate, kafe, prochazky, film.. a pozval me k sobe, ale napsal mi tohle: "akorat jen tema antikoncepce. Ja to neresim, vetsinou proste dam duveru a kdyztak priroda nebo posledni zachrana".

vladenkamaminka
20. zář 2024

A v čem je divnej? Ze chce chránit sebe i tebe?

autor
20. zář 2024

@vladenkamaminka Vzdyt pise, ze to neresi.

petrasipkova1
20. zář 2024

Co bych si myslela ..... že chytnu Ňákej ten aic 😀 Prý já to neřešim....tvl jako.

autor
20. zář 2024

@petrasipkova1 No jako divny, tak jsem se ho jeste ptala, jestli nepouziva ochranu a ona na to tohle: muzu, jenze nejsem disciplinovany a verim si. No... nezodpovedne.

petrasipkova1
20. zář 2024

A taky kolik má na světě potomků teda, s tímhle přístupem 😀

autor
20. zář 2024

@petrasipkova1 Kdovi..

autor
20. zář 2024

Tohle zrejme nebude muz na vazny vztah. Ja vzdy najdu nejakeho troubu, nechapu cim je pritahuji 😕

vladenkamaminka
20. zář 2024

Ahaaa ja myslela, ze ta poslední věta je od tebe, jakoze ty neřešíš.. 🙈😂 no jako chlapi obecně se moc do kondomu nervou, takže bych na něm asi trvala a dávala pozor na signály, jestli neni synek trosku do větru, pokud tak zásadní věci neřeší

martinka_33
20. zář 2024

Tohle jsem vetsinou resila tim ze jsem rekla ze hormoby nemuzu kvuli jatrum a ze jsem extremne plodna, takze minimalne nez se nas vztah posune do stadia "dite by nevadilo", tak jsdine s kondomem. Pokud s tim mel typek problem, nestal mi za dalsi randeni 😉

autor
20. zář 2024

No prijde mi to divny, poradne se nezname a pak z nej vyleze tohle. Jako kdyz uz neresi mozne dite, tak ani nemoci? Proste cumim a nechapu, nevim jestli dat nebo nedat sanci.

autor
20. zář 2024

@martinka_33 On to podal tak, ze mu je jedno jestli otehotnim nebo ne. Ze se pak postarame oba.

martinka_33
20. zář 2024

Tak mu na to napis ze ty se na dite takhle brzy necitis a na potrat uz tuplem ne, ze tyhle posledni zachrany jsou pro pripad kdy selze jina ochrana, ze je to zasah pro telo (a to i kdyz pouzijes pilulku po, ta mi jednou rozhazela hormony na pul roku) a ze to nechces riskovat.

zuzkasim
20. zář 2024

Chápu, že do kondomu se chlapi úplně neženou, ale pro začátek mi kondom přijde jako naprostá samozřejmost. Dokud se pořádně neznáte, nemáte dlouhodobý vztah, abyste se pak případně domluvili, jak to budete řešit dál... Možná bych mu odepsala, že nevadí, že jsem zvyklá brát věci do svých rukou a kondom mu klidně navleču😉

autor
20. zář 2024

Holky jenomze me na tom nejvic sokuje to, ze mu to prijde normalni s nekym, s kym se vlastne ani nezda neresit jestli bude dite nebo nebude. Nechapu to.

gbp
20. zář 2024

mě přijde, že poslední záchranou teda myslí pilulku po nebo potrat🤔

autor
20. zář 2024

@gbp Me taky, to je dost blby kdyz se k tomu takhle stavi.

gbp
20. zář 2024

no dost blbý mi přijde slabé slovo. nechala bych si to vysvětlit, jestli to opravdu myslel takhle a pokud ano, vzala bych nohy na ramena. je to nezodpovědné, sobecké a i nebezpečné.

rebe
20. zář 2024

Jaká je poslední záchrana při pohlavích chorobách? Napadá mě leda prevence - nohy na ramena a pryč!

michaela666
20. zář 2024

S tímhle přístupem bych s sním žádné intimnosti neměla, nevěřila bych že od něj nic nechytnu. Drsný? Možná, ale jestli má sex bez ochrany s kdejakou ženskou ze seznamky tak potěš koště. 🤦 Zdrhej!

llluckaaa
20. zář 2024

Já bych si myslela Fuj, ruce pryč! Ta poslední záchrana je, ze te pošle na potrat, ne? Jaká je poslední záchrana při hiv teda netuším.

autor
20. zář 2024

Muj dojem tedy nelze, je to magor.

la_amanita
20. zář 2024

Fuuuj! Přesně to bych mu na to napsala.

kris_kubko
20. zář 2024

Fujky. Mám kamaráda, už roky, vždy to mezi námi děsně jiskřilo. No ve chvili, kdy prohlásil, že nesnáší gumy, plamínek vášně nadobro pohasnul 😀 Ještě když vím, jak je na holky ... Tohle by mi hodně vadilo a dál bych s ním neztrácela čas a nějakým potenciálním těhotenstvím bych si tím pádem už vůbec hlavu nelámala.

felis
20. zář 2024

Já to teda pochopila tak, že když mu to ujede, tak Postinor 🤷🏼‍♀️ a jinak to nechává na Tobě, jestli bereš nebo neberes antikoncepci. Nepřijde mi, že řekl, že když otěhotníš, tak se o to postarate oba. Jako uhanela bych od něho rychle, zřejmě neni uplne vyzralý... protoze dospělejší jedinec je schopen, se o tom bavit offline 😃 kolik už asi dětiček takhle neřešil? 🤷🏼‍♀️

ai30
20. zář 2024

Pozvani bych bez diku odmitla. Toto fakt nechces.

mabs
20. zář 2024

Jestli po něm hodně toužíš, kup kondomy a hototvo. Od něj mi to přijde jako: angažovat se nehodláš, jestli se chráníš ty, je mi fuk, já chci hlavně zasunout.

jipe
20. zář 2024

Jako antikoncepci bych si klidně pořešila za sebe, ale to nechrání před chorobama.. Můžeš napsat, že ty důvěru tak rychle nedáváš a nevíš, jaká je poslední záchrana před případnou nákazou. Asi se urazí, ale žádná škoda.

platera
20. zář 2024

No myslela bych si, že něco chytnu a "chytnout" dítě by ještě bylo to menší zlo.
Záleží, co hledáš, jestli povyražení, tak jedině s kondomem, a jestli hledáš vážný vztah, tak není kam spěchat a spěte spolu, až se hodně dobře poznáte a vztah bude vážný.

ai30
20. zář 2024

Jeste takhle teda: jestli je fakt hot a ty ho chces ultra vojet, tak bych tam s kondomama sla a dala si dost bacha na to, aby si ho behem sexu nesundal. Ale tento by to dotahl maximalne na fu*kboye, rozhodne bych s nim neplanovala nejakou dalsi budoucnost ;)

michaela666
20. zář 2024

Viděli jste se osobně? Mám z toho trochu pocit, že je to nějakej rádoby neodolatelnej drsňák a ve výsledku to bude spíš průser než povyražení.