Chci zpátky k mamce. Jak to říct příteli?

andy2077
6. črc 2020

Ahojky je mi 18 od ledna bydlím s přítelem jemu je 21. Nechci se s nim rozejít, vztah nám klape skvěle. Poslední 2 měsíce mám pocit, ze mi Mamka chybí. Asi jsme to s tím společným bydlením udělali moc rychle. Nevím jak mám příteli říct ze se chci vrátit zpátky k mamce ale nechci se rozejít. Nějak aby si to nebral za vinu on a aby nebyl nějak naštvaný nebo tak. Jak mu to mám říct nebo spíš co mu mám říct nebo si něco vymyslet

papousekpaja
6. črc 2020

@andy2077 rekni mu to narovinu, pokud je rozumny, tak to pochopi. Proste mas maminku rada a chybi ti. Me je 33, mam 6 tydenni miminko a taky bydlim u mamky, tedy i s pritelem. Pritel totiz jezdi s kamionem a doma je jen o vikendech. Mam s mamkou krasny vztah a vyhovuje nam to. Mamka je i dost nemocna, takze si vychazime ve vsem vstric. Kdyz potrebuju nutne pohlidat maleho, pohlida, nakrmi, prebaly, kdyz ona potrebuje vyzvednout leky nebo neco koupit, tak vyzvednu, koupim. Ve vareni se stridame. Zivot je tak o dost jednoduzsi, nez byt na vse prez vsedni dny a obcas i o vikendech na vse sama. Bracha a ani sestra mamce s nicim pomoci nemohou, bydli daleko, sestra cca 200 km a bracha 500 km. Ja, jako nejmladsi, byla vzdy takovy mamincin ocasek, nikdy jsem se od ni daleko nevzdalila a nebo ne na dlouho, pul roku jsem byla tak daleko jako bracha a tak se mi styskalo a udalo se mi tam tolik spatnych veci, ze jsem mamce kazdy den brecela do telefonu, ted uz bych od ni tak daleko nesla ani na ctvrt roku. Mame spolu jedinecny vztah. Nerikam, ze se mezi nami obcas neprezene bourka, to bych lhala, ale po kazde bource vzdy vyjde slunce.

jjasmina
6. črc 2020

Hodně záleží jak ste to měli, jestli ses jen přestěhovala k němu nebo byt ste hledali společně.My když hledali byt , pokladaly sme celkem kolem 50 000 a nejde z toho ze dne na den vycouvat a říct unáhlila jsem se, jsem prostě mladá...

te_reza
6. črc 2020

Co vede člověka v 18 jít z domu? Jak dlouho jste spolu chodili? Řekni mu na rovinu, že se chceš vrátit domů a spolu jen chodit.

jjasmina
6. črc 2020

@te_reza To je správná otázka 🙂

anicka123kk
6. črc 2020

@te_reza v mem světě je naprosto normální v 18 odejít z domu, nevidím důvod sedět na gauci a nechat se živit maminkou 🙄

te_reza
7. črc 2020

@anicka123kk já byla doma do 23, na gauči jsem rozhodně neseděla a maminka mě taky neživila. A zadavatelka má ten svět asi taky jinde, když se jí stýská

sonnn
Autor odpověď smazal
Zobraz
sonnn
7. črc 2020

za mě vydrž, stesk je normální, je to vývoj. Jasně že s chlapem musíš dělat kompromisy, nemá se člověk tak v bavlnce jako doma, třeba sis to malovala víc narůžovo, ale hned se vracet k mamince mi přijde dětinské. Do života super škola, osamostatnit se ;)