Chci jít ke kamarádce a muž říká, že musím vzít děti

magdalenka21_
28. dub 2016

Zdravím maminky,
Zajímá mě to jak to máte doma když chcete jít ke kamarádce na kafe,zda-li musíte mít sebou své děti a zda je tatínkové pohlídají????Děkuji

weri1
28. dub 2016

když je muž doma, tak je syn doma s ním a pohlídá, když doma není, tak si ho samozřejmě vezmou sebou. On když jde někam s kamarády, tak si taky bere děti sebou ?

puresin
28. dub 2016

Jasne, ze by mel pohlidat, copak on by deti tahal s sebou s kamaradama na pivo?..

lucieta7
28. dub 2016

Souhlasí s názory nade mnou, on si je přeci taky nebere, proč by je nemohl na ty dvě hodinky pohlídat? 🙂 a další věc - nejsou to přeci jen Vaše děti, ale stejně tak jeho,ne? 🙂

kika_21
28. dub 2016

Tak pokud tam nechodíte třikrát denně, tak by pohlídat táta mohl.Já ani moc na kafe nechodím, naopak bývalá sousedka by ráda stále k nám a už jí ani telefon nezvedám.Nemám moc na to chuť.

vercik83
28. dub 2016

Hlídá🙂

barulina
28. dub 2016

Mujnmuz to bere autimaticky. Je to nase dite,ne jen moje, nebo jeho. Jeho poprosit o hlidani tak by me snad vynadal. Domluvime si nejake akce a autimaticky je brano ze druhy je s ditkem. Mame skveleho tatki

lenjii
28. dub 2016

Domlouvam si kafata a posezení jenom kdyz manžel hlídá, abych mela taky chvilku klid ☺

maqggienka
28. dub 2016

Když potřebuji, tak rád pohlídá.

micaella23
28. dub 2016

Vzdycky po domluve aby mel cas a prisel v presnou hodinu domu, JEHO dite ho prece neukousne - pokud mu da najist - tak co resi. Vratila bych ho zpatky na zem do reality

mr_falko
28. dub 2016

me uplne vytaci slovo hlidat ve spojeni s vlastnimi detmi......zatim prcka spolecnyho nemame, ale postara se o mou dceru z prvniho manzelstvi naprosto bez problemu a velmi rad...

alkuska
28. dub 2016

Manžela by ani nenapadlo nutit mi dítě s sebou když chci na chvilku oraz, automaticky se postará. Samozřejmě se ale předem domluvíme aby se to hodilo oběma. Je fakt ale že ke kamarádkám nechodím, jen k sestře a tam si beru malou s sebou, taky je na mateřské, tak to tak nějak je samo sebou. Hlídá ale kdykoliv jindy, třeba když jdu cvičit. Jsem si ale jistá že kdybych ho poprosila že chci na kafe bez dítěte, že by to vůbec neřešil a postaral by se o ni. Jelikož bohužel nekojím, není v tom žádný problém.

jancaand
29. dub 2016

Partner mi nikdy syna nepohlídal, ani když jsem potřebovala jít k doktorovi. Ještě mi vyčítal, že vůbec někam cca 2x do měsíce si chci zajít.

vojato
29. dub 2016

Přes den na kafe beru děti vždy sebou. Večer když jdeme třeba na víno hlídá manžel, někdy i do ranních hodin 😎 . Jinak mám kamarádku a té by partner take nepohlidal. Přes den vůbec a když chceme jít ven večer, tak dá prcka spát k rodičům 🙂

baysha
29. dub 2016

Proč "hlídat"? Jsou to snad vaše společné děti, ne? Pohlídají babičky, kamarádky, chůvy... ale chlap se normálně stará o svoje dítě. To by podle mě měla být samozřejmost. Přijde mi úplně absurdní ten model, kdy je veškerá péče o dítě na ženské a ta se musí chlapa málem doprošovat, aby byl tak hodný a jednou za čtvrt roku SVOJE dítě aspoň chvilku "pohlídal".

tomici
29. dub 2016

Jak můžete říct POHLÍDAT??? (neberte nikdo osobně, jen mě to slovo udivuje 😀 ) Nechápu... Dítě je to snad obou ne? Máte na něj stejné právo a tak samo k němu stejné povinnosti, takže pokud muž nic zrovna nemá v plánu a vy jdete za kamarádkou třeba 1x do týdne, tak ho postavím před hotovou věc: Jdu ke kamarádce, postarej se o dítě. Budu zpátky cca v tolik a tolik, kdyby něco, volej... Příp bych se ho zeptala, co by dělal, kdyby jste byli od sebe... To by se taky o dítě nestaral???... 😝
Pořádek musí být, nevím, jak staré máte dítě, ale i kdyby jste byla na mateřské, neznamená to, že veškerou péči a starost o dítě máte na starost vy... Proplesknout takové chlapy, co si dovolí říct, že ,,nepohlídají" vlastní dítě, aby si žena mohla udělat chvilku pro sebe...

makak21
29. dub 2016

Vím, ze kdybych chtěla, tak deti pohlida, ale beru je sebou. Jsou tam deti, tak si pohraji. Ohledně doktoru, jak kdy... Někdy hlídá, někdy beru sebou, podle toho, kam potřebuju, tak si to plánuju, aby byl doma. Jinak nemam problém brat deti sebou 🙂 a večer nikam nechodím, mam malou zavislacku, ale nechybí mi to, relaxuju jinak 😉

andy80
29. dub 2016

Jasně, že je chlap s dětmi sám doma. Dokonce už jsem mu nechala všechny tři a šla si na hodinku projít město, prostě jen tak po obchodech pokoukat, vypnout. Neříkám tomu hlídání, vždyť jsou taky jeho ne?

aguaverde
29. dub 2016

můj muž hlídá i když nikam nejdu a jen doma odpočívám 😉

suzina08
29. dub 2016

Můj manžel se také bez problémů postará. Když má hodně práce a musí pracovat i doma, tak buď už jdu jindy anebo vezmu malého s sebou 🙂

maraida
29. dub 2016

Tak předně,manžel nehlídá.Jsou to i jeho děti,takže se jako rodič normálně stará.
Když chci jít i s dcerou vezmu si jí s sebou.Když chci jít bez ní,je dcera s tatínkem doma.My se nijak neomezujeme,máme ve vztahu svobodu.Já třeba už od věku dceřiných 3 měsíců,odjíždím s kamarádkami na víkendové pobyty a tatínek se postará.

dokument
29. dub 2016

@baysha mne to taky prijde absurdni, ale realita je bohuzel jina.

Jestli chces jit bez deti, uzit si klidu, mel by je pohlidat. Jestli ma kamaradka deti a nevadi ji, kdyz deti vezmes s sebou, aby si pohraly vsechny dohromady...
Asi si chce muz zaridit uplne volno, vidi, ze je to tak pro nej vyhodnejsi. Mne se vzdycky otvira kudla v kapse, i kdyz si toho vsimnu u nas doma, ze ta ochota hlidat dite neni. A jeste pak slysim - ale ses prece maminka, to k tomu patri! (nevyspani, unava, visici dite na noze)

iveta93
29. dub 2016

Sice nemám doma žádné neviňátko, ale tohle tedy neexistuje. Nikdy nebyl problém ať jsem jela k doktorovi, kadeřníkovi nebo šla na kafe. Vždy když je doma pohlídá. Nikdy jsem od něj neslyšela ani fň. Ale on se stará ikdyž jsem doma. Dokáže jí převléknout, vykoupat, nakrmit... jen je radši když to udělám já on si s ní hraje. Ale tohle neznám a asi by mu to ani neprošlo.

shine2015
29. dub 2016

Pokud Ti manzel nuti brat deti s sebou kdyz chces jit s kamoskou na kafe,zmen to ze pujdete vecer na vino 🙂)) to sebou deti vzit nelze.

Jinak souhlas s holkama....pokud je muz doma tak at pohlida....
A doporucuji najit si min 1x tydne cviceni apod at vypnes a chvili ma na starost deti manzel. A on si zvykne ze jsi chvili mimo dum.

gnozka
29. dub 2016

Manžel se taky stara kdyz chci jit ven . Malé je pul roku a nemel
Problem byt s malou uz ve třech týdnech kdyz jsme potřebovali nakoupit a ja malou nechtěla brát do supermarketu. A kdyz mi neni dobre treba kdyz jsem mela chřipku tak jsem si sla přes den na hodku lehnout a manžel byl s dcerou . Je to dobre i v tom ze si dite zvykne i na tatínka . A vi ze ma oba rodiče .