Zavařování hotových jídel, jak na to?

ventilkova
4. lis 2013

Ahojda, mamky, mám prosbičku... Tatínek nám začne odjíždět za prací... Protože je to Skandinávie a jede poprvé, rozhodli jsme se, že mu nachystám s sebou skleničky s hotovými jídly, která si jen ohřeje. Už jsem to dělala na dovolenou, ale to jsem nezahušťovala... Moukou a třeba smetanou... Máte některá zkušenost, zda můžu kompletně jídla dodělat a zavařit, aby mohl jen ohřívat? Načetla jsem na netu, že by mělo být zavařeno dvakrát... Ale to se dělá, když se zavařuje dlouho napřed.. Ale nejede za měsíc či dva, ale v neděli... Nerada bych, aby se mu jídla zkazila a byl o hladu ;) děkuji dopředu za jakoukoliv radu!

kopretina77
5. lis 2013

Já zavařuju taky synovi,který jezdí s kamionem (Francie,norsko,Dánsko atd) Zavařuju už zahuštén jídla a pro jistotu to zavřím dvakrát. Nestalo se,že by se jídla zkazila. 🙂

wendulka3
18. led 2015

Ahojky holky přítel taky jezdí kamionem na kolik stupňů jídlo zavařujete a jak dlouho ? Děkuji dopředu za rady . 🙂

bunny123
18. led 2015

Pokud jede pracovně, tak musí mít nějaké diety a za ně ať si jídlo koupí, ne? Přijde mi to pro všechny zúčastněné pohodlnější.