Tortilla v toustovači. Jak ji děláte?

kacuda
10. pro 2019

Zdravím vás, chtěla jsem se zeptat, jak děláte tortillu v toustovači a co do ní dáváte? Děkuji předem za tipy a rady. Katka

zelenaesmolda
10. pro 2019

@kacuda
proc v toastovaci?

kejt29
10. pro 2019

Ja delala, naplnila jsem syry, dala napul a zapekla. Mnamka

zelenaesmolda
10. pro 2019

@kejt29
ja v tortille miluju slow cooked beef a sour cream,to je pecka kombinace 🙂

kacuda
autor
10. pro 2019

@zelenaesmolda Protože když jdu někam, tak tu tortillu naplní a taky ji zapečou - není to přímo toustovač, ale já jsem si koupila toustovač 3 v 1, takže si můžu udělat tousty, vafle a zapečené toritilly.

kacuda
autor
10. pro 2019

@zelenaesmolda A můžete mi to lépe popsat? Protože z názvu nevím, o co se jedná.

kejt29
Autor odpověď smazal
Zobraz
kejt29
10. pro 2019

@zelenaesmolda no tak s tim bych se doma nedelala 😂
@kacuda ja mela klasicky a v pohode, jen to proste nemuze byt srolovane. Dala jsem klasicky syry, pak po upeceni nakrajela na trojuhelniky a k tomu dip. Pro navstevy to byla fakt super chutovka.

hany_bany
10. pro 2019

Jee, to jsem dlouho nedělala. Dávám tam třeba masovou směs (mleté hovězí, fazole, rajčata, paprika, kukuřice; něco na způsob chilli con varné) a strouhaný chedar. Zapeču a podávám s ledovým salátem a zakysanou smetanou 🙂

kacuda
autor
10. pro 2019

@hany_bany Tu smetanu neochutíte? Koprem nebo něčím jiným?

blondynka400
10. pro 2019

@kacuda já mám ráda třeba s rajčatovou omáčkou, kukuřici, tuňák a sýr, jenom přepůlit a dát do toustovače na ty grilovací plotýnky. Nebo třeba s grilovaným kuřecím masem, paprikama a červenou cibulí a na smetanovém základu

zelenaesmolda
10. pro 2019

@hany_bany
to zni super az na ten ledovy salat,ten ja nerada 🙂

zelenaesmolda
10. pro 2019

@kacuda
to je pomalu varrene hovezi a zakysana smetana.

sudylichozrout
10. pro 2019

@zelenaesmolda Mam te! Konecne neco, kde se neshodneme! Ja ledovy salat miluju😀

zelenaesmolda
10. pro 2019

@sudylichozrout
ja ne,obcas kupuju ty balene salaty,treba v albertovi ale zeleninovy typ moc nejsem,abych pravdu rekla.

sudylichozrout
10. pro 2019

@zelenaesmolda Ty jo, tak ja bych bez salatu vseho druhu asi umrela 😀 Jim je casto jako prilohu, pripadne i jen tak k obedu ci veceri. Hromada listovych salatu, cherry rajcata, mozzarela, olivy... Hmmm... Mmmm 😀

zelenaesmolda
10. pro 2019

@sudylichozrout
ja davam vetsinou cherry rajcata,okurku,nekdy olivy nebo kozi syr,jabko,balsamikovy ocet a olivovy olej

hany_bany
10. pro 2019

@kacuda nechutim ničím. Buď ji dám do malé misky na talíř, nebo jí pocákám tu tortilu

daisymaminka
10. pro 2019

@kacuda Dělám v toustovači a plním nejčastěji rajčatovým pyré domácím, sýrem, šunkou, nebo jsem dělala s listovým špenátem a anglickou slaninou, jednou jsem plnila pečeným vepřovým co mi zbylo a zeleninou (rajčata, cibule, paprika, okurek...)

mariegroth
11. pro 2019

To co tady vetsina z vas popisuje, tak se tomu “quesadilla”. Mam nejradeji tradicni - shredded kureci
maso v marinade, syr cedar a pak nahoru zakysanou smetanu, guacamole a nebo “pico de Gallo” - Coz je smes z rajcat, koryandr, cibule, jalapeño

zelenaesmolda
11. pro 2019

@mariegroth
guacamole mam rada ale avokada,ktere se prodavaji u nas jsou teda pekny hnus

lpch
11. pro 2019

Ja v tortile casto zapekam smes, kterou udelam predtim na panvi z kurecich prs, zlute papriky a cibule. Nekdy do tortily pridam cerstve rajce a syr. Pak vse zapecu a jako dip mam pak zakysanou smetanu

karla2015
11. pro 2019

@hany_bany delam uplne stejne 😂

fiiif
11. pro 2019

rekla bych ze si tortilu naplnite tim, co mate rada..? =D ja davam platkovy syr, slaninu, kureci maso, volske oko, sladkou chilli a zakysanou smetanu, nebo kdyz neni tak lucinu. =)

kacuda
autor
12. pro 2019

@fiiif Tak jsem v lednici narazila na tvarůžky a přidala jsem zeleninu a byla to mňamka.