Naivní dcera. Co mám dělat?

renatamama
Včera v 00:39

Moje dcera 16, chodí rok s klukem 24. Dnes jsem se dozvěděla, že mají sex i se ženami. Když jsem se ho na to zeptala s úsměvem to potvrdil. Zapírat už nemohl, mám důkazy. Vyloženě se mi vysmál a když jsem na něj řvala, že je úchylný prase, tak s úsměvem řekl, jo jsem a co s tím hodláš dělat. Dceru přesvědčil, že je bisexuálka. Ona je hloupá a naivní a já nechci aby tohle zažívala tak brzy. Jenže už není pod zákonem a je zamilovaná puberťačka. Co mám dělat? Zabít ho nemůžu ač bych chtěla.

luciesofiealex
Včera ve 03:42

Ehm a co je špatného na sexu se ženami?

te_reza
Včera v 05:56

Trochu trolí diskuze, ne?

1pomnenka
Včera v 07:10

Právě založený profil, takže troll.

lencaa11
Včera v 07:15

@renatamama tak on je dospělí a každý má své sexuální touhy proč by byl úchylný v dnešní době hodně páru jede tak to nebo mají více párů atd ..a přesvědčit vaši dceru to si myslím ze nejde to by ji musel nutit a pokud dcera chce tak to experimentovat tak to bys tě radši kdyby řekla že bere drogy nebo jiné věci ...

martinka0209
Včera v 07:36

Holky takhle diskuze byla i na Facebooku ve skupině ale dceři bylo 15 a tady píše o 16 ti leté 🤷

vladenkamaminka
Včera v 09:20

Boha a co? Ja taky od 16 experimentovala a mam aspoň v dospělosti svou sexualitu vyřešenou.. mam dítě, pracuji a vím jistě, ze jsem hetero… dozvěděla jsi se o tom jak? Čteš ji deníček nebo zprávy?

hanka_12345
Včera v 09:27

@1pomnenka nemusi byt, ma decko v puberte takze miminkovsky fora neprolejza.
Ale myslim si ze by si nelamala hlavu s profilovkou kdyz by mela profil po odpovedich smazat. Takze asi jo ale jen kvuli tomu ze je to novy profil bych hned nerekla ze je to troll

izz76
Včera v 09:40

@renatamama Můžeš se snažit mluvit s dcerou, jestli opravdu ji to připadá normální. Hlavně ať si uvědomí, že ten kluk ji nemiluje, jen si uspokojuje svoje potřeby.

hanka_12345
Včera v 09:45

ja vim ze je to tezky ale asi bych ji proste nechala at si spi s kym chce, pokud teda nebude šlapat

palja
Včera v 11:01

@renatamama stejný dotaz je i na Facebooku, někdo se zase nudí.

lallaa
Včera v 11:29

@1pomnenka Proč troll? To každý kdo založí nový profil musí být troll? Co když se nemá komu svěřit a tak si založí profil a napíše? 🤔