Viburcol. Jak často dávat na zuby?

terr18
1. lis 2022

Jak často dávat viburcol čípky na zuby? Leze první, dávám 3. den jen na noc. Četla jsem, že max 7 dní po sobě, ale co když se zub neprorazí? Gel zatím žádný moc nepomohl na spaní.

goovana
2. lis 2022

@terr18 viburcol můžeš dávat při akutních obtížích každé 2-3 hodiny po jednom čípku
Poté 2x-3x denně po jednom čípku
Plus k tomu můžeš dávat třeba paralen
A doporučuji koupit ještě camillia ampulky ...za nás úplně top
A gel buď viburgel nebo silnější calgel

terr18
autor
2. lis 2022

@goovana horecky nema tak paralen asi ne..camilia mi prijde, ze nepomaha. Je jen neklidny, urvany..gely mam asi 4 druhy alena noc prave trochu pomaha ten cupek, jen nevim jak dlouho to muzu😫dnes 4. Den a stale je to na nervy..

kristyn86
2. lis 2022

Paralen a Nurofen je i na bolest. Ne jen na teplotu. Takze pokud je hodne protivny,muze ho to bolet. Nurofen mi pripada na bolest lepsi. Aspon se v klidu oba vyspite. U nas nikdy zadny gel,ani homeopatika (Viburcol apod) nepomohla.

terr18
autor
2. lis 2022

@kristyn86 takze myslite davat na noc? Nebo i pres den?

kristyn86
2. lis 2022

Urcite bych dala na noc. Pres den pokud by to bylo neunosne,tak taky. Jinak podrazdenost, protivnost k rustu zoubku patri,no 😔 Chce to pevne nervy...

terr18
autor
2. lis 2022

@kristyn86 mohu se jeste zeptat..cetla jsem, ze to muze trvat i mesic..pouzivali jste neco delsi dobu?

kristyn86
2. lis 2022

@terr18 Nene,delsi dobu jsem nepouzivala nic. Nam vzdy stacil na par dni ten nurofen,kdyz bylo nejhur a fakt hodne plakaly a v noci se furt mlely a budily. Ty zoubky se prorezavaji dlouho,ale rekla bych,ze je to nebolelo porad v kuse....Jeste jsou dobra ruzna kousatka,treba i gelova,co jdou dat do mrazaku. Muzete vyzkouset i nejaky gel,jestli u vas zabere...

terr18
autor
3. lis 2022

@kristyn86 kousatka mame i gelova i tvrda a gely asi 4 druhy 😄 je to boj

kristyn86
3. lis 2022

@terr18 Je to boj,no. Ale jednou to skonci 👍

kubesovaadelka
3. lis 2022

@terr18 taky bojujeme, do toho je malá nachlazená, střídám na noc viburcol čípky a Nurofen sirup.. 2 moci jsem dala čípek, pak 2 noci kdy se i pořádně spustila rýma, kašel a protivná byla extrémně tak Nurofen, pak zase 2 noci viburcol a teď druhou noc zkouším bez ničeho ale žádná sláva 🙈😂 jednou to skončí mě jediný drží v klidu

terr18
autor
3. lis 2022

@kubesovaadelka boze to je mi lito🙏drzte se

kubesovaadelka
4. lis 2022

@terr18 už je to druhá rymecka, takže tak nějak už si člověk zvykl, ale je to hrozný, když vidí to miminko co má plnej nos a nemůže se vysmrkat, odsávání nepomáhá