Špatný spánek, růst zubů. Myslíte, že to se zuby souvisí?

makkyv
6. bře 2021

Ahoj holky, máme pocit, že naší 4 m holčičce rostou zuby, strašně slinta, ruce v puse, teploty 37,5 , bílé dasne.. průjem nebyl, jenom včera.. kouše mi prsty i sobě.. prso mi sem tam odmítne.. do toho se teď stalo, ze skoro vůbec nespi.. přes den je to katastrofa, spala mi v kočárku i 3 hod, teď tak hodinu.. doma mi spi tak 10-15 min a to ji uspavam třeba hodinu a půl🤦🏽‍♀️ Je silene protivna, ale v noci to je boj.. to mi spi třeba 3 hodinky a je vzhůru, ale nerve.. má plno energie a takže ji uspavam třeba 2 hodiny.. já už nevím.. naštěstí nebreci teda.. jinak mi spala vždy celou noc.. myslíte si, ze ty noci souvisí s těmi zoubky? Nebo je jen proste vyspala? Protože zas kdyby to byly zuby, tak by asi plakala večer, ne? Jinak přes den, řve taky skoro furt 🤦🏽‍♀️ Děkuji

jako_mala_holka
6. bře 2021

Myslím, že to jsou zuby, můžou dělat potíže klidně i měsíc a víc předtím, než vylezou... U nás je něco podobného od cca 4-5m každou chvíli, teď už má zubů 6 a mám podezření na další 😅 doporucuju homeopatika Camilia a v případě nouze Calgel, to u nás jako jediné zabírá, aby se vyspala (a my taky)

jako_mala_holka
6. bře 2021

Ale jinak spaní se mění každou chvíli i bez zubů 🙂 to je taky kapitola... 😁

makkyv
autor
6. bře 2021

@jako_mala_holka děkuji moc😍 a drzim pesti!😁😩

jjasmina
7. bře 2021

Mě malá spala do 3. Měsíce celou noc a od 4. Konec smitec, budila se po půlhodině klidně až do rána a ani ted v roce to není bůhví co, budí se po 1-2hod, výjimečně dá 3'zuby to být můžou také. Snad se to hrzy spraví, u nás to asi zachrání snad až odstav, na který je taky ještě brzy

makkyv
autor
7. bře 2021

@jjasmina jeje.. tak pevné nervy.. a děkuji 🥰

patypresdevaty
7. bře 2021

Normální... Zuby, spánková regrese