Mohou to být zoubky? Teploty ustaly, je spavý, protivný

fillipepi
23. zář 2015

Dobrý den, ráda bych se poradila se zkušenými maminkami.... Můj chlapeček měl před dvěma dny teploty, nejvyšší se blížila 39 stupňům. Nijak neplakal, normálně si hrál a byl docela veselý, jenom přes den víc spinkal. Teploty ustaly, ale spavý je pořád, k tomu je protivný, nic ho nebaví, pobrekává a nechce moc jíst. Nejdřív jsem si myslela, že by to mohla být šestá nemoc, ale vyrážka se neobjevila. Je mu přes 6,5 měsíce. Dásničky má naběhlé už skoro měsíc. Do pusinky si strká, co je po ruce, ale ne víc než obvykle, slintání je také v normě. Myslíte, že by to mohly být zoubky?

jhudcova
21. lis 2015

K tomuto dotazu bych se přidala. Moje holčina neměla horečky, i když nějaké teplotky proběhly, ale lehčí, řekla bych. Předtím už spala 2x denně a byla dost aktivní a teď je spavá min. 3x denně, ale ještě déle než dříve. Jedla už docela slušně, ale teď to odmítá, ani zeleninu k obědu ano strouhané jablíčko, ani kaši, zkusila jsem vše. Proti tomu jak se kojila předtím mám pocit, že i to kojení fláká. Před 10ti dny byla na 3. očkování Prevenaru, ale to už by podle mě souviset nemělo. Zatím všechna očkování brala vpohodě, i toto poslední. Taky žužlá co se dá, ale někdy ani to nechce... Byla smíšek a teď je spíše nerudka. O spavosti v souvislosti se zuby jsem neslyšela, jsou tu zkušenější maminky, co to už zažily, poradíte?