Školní taška - rok předem. Koupili byste?

werik153
25. srp 2022

Dobrý den.
Prosím o názory. Syn bude mít v říjnu 6 let. Do školy
jde až za rok. Přemýšlíme, že mu k narozeninám koupíme školní batoh, jaký se líbí jemu, i nám, je věkově takový neutrální. Šli by jste do toho? Nebo by jste počkali a koupili až chvíli předem? Zas si říkám, že se nezkazí... Ale... Ale váhám.

konidana
25. srp 2022

@werik153 batoh se sice nezkazi ale klukovi se za ten rok muze se uplne zmenit vkus... ja kupovala vzdy az tesne pred. I s darky na vanoce to byla vzdy bojovka pze v listopadu nakonec chteji neco uplne jineho nez v zari😂

lencaa11
25. srp 2022

@werik153 nekupovala bych rok do předu přesně může se pak už mu líbit něco jiného a nebude to chtít

kocvarovas
25. srp 2022

@werik153 my k narozkám dceři koupili. Měla je v prosinci..

betelgeuzz
25. srp 2022

Nekupovala bych, děti ještě hodně rostou, co mu bude sedět v 6, už nemusí skoro v 7. A může se i změnit, jaká se bude líbit. My ji vybírali po zápise.

lenulka_333
25. srp 2022

@werik153 taky bych nekupovala,kromě výše uvedených důvodu,tak i záruka na batoh bude rok pryč.

izz76
25. srp 2022

@werik153 Ne,nekoupila bych tašku do školy rok předem,upřímně nechápu ani tašku k vánocům. Dětem se mění vkus,rostou a v létě je obchodech největší výběr.

petulkadodo
25. srp 2022

@werik153 Já jsem dostala tašku do první třídy a penál k Vánocům a byla to paráda. Zbylých 8 měsíců jsem si s tím hrála na školu a těšila se. Takže za mě osobně, jo.

ninive211
25. srp 2022

My jsme koupili k Vanocum, a to jsem musela dceru ukecavat, at si napise Jeziskovi, ze k narozeninam v rijnu je to moc brzo a taky ze je to "hodne penizků". Neter dostala na Vánoce rok předtím a od te doby dcera nedala pokoj, ze chce taky aktovku.

felixfelicis
25. srp 2022

Kupovali jsme okolo zapisu. Jednak nejsem priznivcem toho davat darem nutne vybaveni, jednak to teseni se je pak bliz ke konci skolky / zac. skolniho roku daleko vetsi a zapis je takovy predel. V rijnu by dostal aktovku a pak na ni bude skoro rok koukat...nehlede na to, ze je potreba ji vyzkouset a do zari muze jeste dost vyrust.

ajja87
25. srp 2022

My budem kupovat k Vánocům, i my jako deti jsme ji tak dostaly, před kovidem jsem delalal ve školce a tam 98% děti dostalo aktovku/batoh od Ježíška, takže asi nějaký zvyk u nás v okolí 😁