Školka - označení oblečení

ekou
15. črc 2023

Co preferujete/ máte raději v rámci označení oblečení. Nálepky nebo razítko se jménem dítěte? :D

laxesis
15. črc 2023

@ekou Ani jedno, oboje je krám :D popisovala jsem fixou na textil na cedulky a pod., drží to tam stále, i po dvou letech. Nálepky jsme kupovali jen do bot, to bylo super 🙂

ireniq
15. črc 2023

Obyc černá lihovka, na něčem drželo beze zmeny, na něčem jsem po pár pranich obtahla, podle materialu...

eviicka
15. črc 2023

Souhlas s holkami, černá fixa na textil. Někde drží i u dalšího dítěte, někde musím občas obtáhnout.

ekou
autor
15. črc 2023

Takže třeba https://www.mamalabels.cz/ zbytečná ztráta času dělat? 🙂
U druhého dítěte mi dané oblečení nevydrží, jelikož holka a kluk mají rozdílné barvy :D

ireniq
15. črc 2023

Mozna na nejaky drahy veci, co bys pak chtela prodavat a popsanim by se "znehodnotily"... ale takovy jsem do skolky nedavala (ani jsme je nemeli 😇), co nebylo po synovi na odpis tak jsem darovala nebo za neco vymenila a bylo jednou, ze jsou podepsane....

ekou
autor
15. črc 2023

@ireniq do školky počítám, že hodně věcí dcera odrovná. Ono spíš jsem chtěla něco s obrázkem, aby si to popř poznala. Jenže realita asi stejně bude jiná a budu ve školce hledat :D :D

ireniq
15. črc 2023

@ekou dulezity je hledat hned 😀 u syna se mi osvedcilo davat par oblibenych kousků porad dokola, takze je umel "zpameti" a vedel sam, co je jeho. To nevim jestli klapne u maly paradnice... Jinak svoji zkratku MH se naucil poznat rychle, plus mel pridelenej skolkovej obrazek (skrinka v satne a ani nevim, kde jeste). Ale ty svoje inicialy poznal snadno a spolehlive.

ekou
autor
15. črc 2023

@ireniq děkuji za radu 🙂 stačí jak je na tričku tlapková patrola a tričko dobrovolně nevysleče.

lennus
15. črc 2023

@ekou Máme nálepky od Mamalabels, jsou pratelné, můžou do myčky a mají hezké obrázky

ekou
autor
15. črc 2023

@lennus právě, že u mamalabels se mi líbí obrázky, jenže otázka zda vydrží? Vydrží nálepky alespoň nějaký ten měsíc praní? 😁

goovana
15. črc 2023

@ekou máme samolepky od mamalabels a za nás super..udělali jsme si podle sebe a hlavně opravdu drží

fifinka2020
15. črc 2023

@ekou my je máme a velká spokojenost. Měla jsem i razítko... samolepky mi nějak sednou víc. Drží dobre

anettkah
15. črc 2023

Mame samolepky od mylabels. Ale uprimne, znacila jsem prvni mesic, pak uz jen bundy a cepice

ela90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
palja
16. črc 2023

@ekou já mám nálepky na oblečeni a drží tam už přes 2 roky.

krisstina93
16. črc 2023

Ani jedno, já podepisují dražší věci (boty, bundu) lihovým fixem a na zbytek kašlu :D když by se někam zatoulalo nějaké náhradní tričko třeba, tak se hroutit nebudu, dávám do školky celkove spis věci, které mě nemrzí, když se zničí nebo ztratí (a taky to neláká případně zloděje), jinak si syn svoje oblečení pozná, takže mi přijde zbytečné mu podepisovat každý kousek oblečení :D

dejvitka
16. črc 2023

@ekou mame Mamalabels a vydrzi pracku i susicku, lepim to na cedulky, kde to drzi a jsem s kvalitou a vydrzi spokojena.

lennus
16. črc 2023

@ekou Ano, máme je už dlouho a opravdu drží, i z myčky od svačinových krabiček

ckei
16. črc 2023

@ekou popisovala jsem,když už,tak pouze lihovkou,vše ostatní za mě zbytečnost. Ani jedno dítě ve školce žádné oblečení neodrovnalo, neztratilo..., vše se dalo vždy vyprat.

ekou
autor
16. črc 2023

Děkuji všem za názor 🙂

beruska132
16. črc 2023

@ekou moje mala má nalepky do bot a na oblečení razítko oboje mamalabels.drzi dobre a mala si vzdy rozezna svoje veci.jinak na venkovní oblečení a boty pouzivam lihovku jak uz radili holky přede mnou.nalepky jsem měla taky ale ty se po par pranich odlepili takze ty bych nebrala.moje je jedinak a tým i zustane tak nemusím resit co pro druhe dítě.

xxx3d
16. črc 2023

@ekou myslím, že ty nálepky se víc líbí nám maminám, než dětem, teda obrazně řečeno
jsou hezký 🙂 to jako jo, ale kromě určitých specifických kousků oblečení, jako třeba pláštěnka, nebo čepice bych to asi já neužila, navíc moje dítě nemá moc rádo ty štítky za krkem, kam se to lepí, takže to by asi byl kámen úrazu největší u nás
vystačila jsem si, jak psaly holky výše s fixem na textil
ale v době kdy jsem tohle řešila já, samolepky nebyly, nebo jsem blbě hledala, takže jsem měli razítko a největší úspěch mělo razítkování čehokoliv, a trošku i oblečení, ale hlavně si dítě chtělo nejlépe porazítkovat celé tělo 😀
tak jen za mě, zkušenost.

sabine_
16. črc 2023

My máme razítko se jemném z Aliexpressu 😁

mia_von_prag
16. črc 2023

Mám nažehlovačky mama labels a držia perfektne, vydrzia aj sušičku.

marimanta
16. črc 2023

Až na snad jedinou výjimku jsem nepodepsala nikdy nic, ve školce teď mám třetí a čtvrté, a teda ťuk ťuk, nikdy se nám nic neztratilo.
Paradoxně tu jedinou podepsanou botu si vyměnil s kamarádem, navíc stejné měly ještě dvě děti, jen různé velikosti, tam se zrovna podpis hodil. I když tím, že každý měl jinou velikost, by to asi dopadlo i tak dobře.

krasna_neznama86
16. črc 2023

Mám pro oba mamalabels samolepky a jsem spokojená, neměnila bych. Věci po dětech prodáván, takže to nechci znehodnocovat fixou, navíc si děti poznají samolepku.

lenkaluk
16. črc 2023

@ekou vydrží...

blondynka400
16. črc 2023

@ekou a co zkusit oblečení neoznačovat? Mám dvě děti, nikdy a nikam jsem žádné oblečení nepodepisovala a nikdy nebyl jediný problém. Spíš to chce s dětmi pracovat, ať si věcí hlídají a ví, co je jejich.

izz76
17. črc 2023

Bundy,boty jsem podepisovala fixem na textil,jinak nic,když se vyjmecne nějaká mikyna,nebo tricko ztratilo,tak se zas objevilo.

intonace
17. črc 2023

@ekou Syn má na oblečení značku ze školky (houbička) nebo jen iniciály. Na cedulce, límečku. Černou fixou na textil. Ve školce nás upozornili,před nástupem, ať nedáváme žádné oblečení o které nechceme přijít. První týden,ve školce ,tričko od vodovek 🙈