Školka. Co všechno podepisovat?

piskoteka
26. srp 2020

Čaute baby, tak pomalu podepisuji ty haldy oblečení, protože nám začíná školka. A říkám si co všechno podepsat? To mám psát iniciále i na gaťky a na ponožky? Malá se nepočůrává, ale tak občas na sebe něco vykydne...

verysucha
26. srp 2020

Trenky a ponožky podepisovat nebudu 😊

lucifux
26. srp 2020

Já dneska mám právě ve školce třídní schůzku, tak jsem zvědavá, co všechno mi tam řeknou. Když tak večer písnu co a jak...

j.a.n.i
26. srp 2020

Já byla lempl a nepodepisovala jsem defacto nic - jen věci z Lidlu, neb těch se tam vždy vyskytlo vícero stejných.

petrasipkova1
26. srp 2020

nepodepisuju nic, jen bundu, děti mají každý svůj budníček, tam mají náhradní oblečení. Jinak to v čem přišla si pozná.

martt
26. srp 2020

Ja podepisují vše. Už se mi stalo, že se nám některé věci ztratily.

krtcice
26. srp 2020

Nepodepisovala jsem nikdy nic 😀 u nás to ani nevyžadují.

veroniquecz
26. srp 2020

Já pro jistotu podepisuju všechno. Lihovka na CD to jistí 😁

antoinet
26. srp 2020

Podepisuju hlavně to, co zůstává v šatně (věci na ven, batoh) z úcty k práci učitelek a uklízeček, aby nemusely pátrat po tom, komu to patří, obzvlášť když se půlka dětí obléká v Lidlu nebo Tchibu.
Spodní prádlo nebo trička ne, dítě jde domů poo, nesvléká si to.
Třeba v zimě dětem věci suší na sušáku mimo jejich místa a opravdu se tam to oblečení opakuje.

editah222
26. srp 2020

Podepsala jsem jen papuče, protože stejné mělo víc dětí a zimní kalhoty, protože z Lidlu nebo Tchiba měl skoro každý. Za celých 5let se nám nikdy nic neztratilo a v cizím oblečení došel syn "jen"2x když ho vyzvedával dědeček 🙂

jannym
26. srp 2020

Drobnosti ponozky, kalhotky, rukavice jsem nepodepisovala, vse ostatni ano, kdyz nekde neco zustalo a nebylo podepsane byla v satne krabice ztrazy/nalezy - jednou za cas jsem prohrabra, zda tam neco neni nase...

panihk
26. srp 2020

Podepisuju vše. U dcery se nikdy nestalo, že by si s někým pomíchala oblečení, ale syn běžně v cizích teplákách, atd. Jak se svlíknul, hodil to s ostatníma chlapečkama na jednu hromadu a pak si každý vzal, co mu první přišlo pod ruku... 🙄 😀

lucifux
26. srp 2020

@piskoteka tak jsem se dověděla, že podepsat vše, protože dětičky jsou vynalézavý. A i když nám to přijde nemožné. Učitelky nemohou tušit co je koh,o, takhle jen kouknou a ví. Prý je normální, že občas dělají neplechu a oblečením po sobě hází.

piskoteka
autor
26. srp 2020

@lucifux okej, zítra podepíšu i gaťky. Dík 😀