Příliš hlučné dítě 🙂

lafemme
24. srp 2016

Maminky, já už fakt nevím, co s tím naším křiklounem dělat! Bude mít za měsíc 4 roky, takže bych tipla, že nejhorší období vzdoru má za sebou, ale asi to tak není...V poslední době má strašné záchvaty vzteku, u kterých ječí, piští, řve z plných plic a dupe nohama. Je to kvůli (pro nás) hloupostem. Bydlet v rodinném domě, tak to neřeším a jen se modlím, aby tato etapa brzy skončila, bohužel ale bydlíme v paneláku, kde jde slyšet fakt vše a už na nás i nějací sousedi klepali 😖 Ne vždy těm výbuchům jde předejít... Nevím, jak na něj. Jde s tím vůbec ale něco dělat? Snažila jsem se x krát vysvětlovat a nepomohlo, jak jinak. Jenomže mě neuvěřitelně trápí právě ti sousedi, aby na mě třeba nezavolali sociálku. Vždyť já slyšet takový řev, tak si taky myslím, že tomu dítěti někdo ubližuje...a ona mu třeba přitom jen segra vezme hračku :-/ Řešily jste něco podobného??? Už mám z toho docela nervy ☹

kacenka1111
24. srp 2016

@lafemme U nas to same, plus samozrejme odkouvava mladsi. Neporadim, ale muzu ti spolurezervovat misto v Bohnicich.

katievee
24. srp 2016

Konkrétně s tou hračkou mi to připomíná známou, co ma syna "auťáka", kdyz mu vzala nějakou hračku nebo po něm násilím neco chtela, tak bud dělal (naschvál) úplný opak nebo prave začal histericky řvát. Ale to je asi uplne mimo mísu 🙂

puresin
24. srp 2016

@lafemme :D Nemame spolecne deti? :D Ne vazne, muj dvouletak je sileny vztekloun a urvanek, hamoun a surovec. Miluju ho. 🙂
Radu samozrejme nemam, ta je na Nobelovku, ale uz nekolik lidi mi po jeho 'vystoupeni' reklo - no ma byt po kom, Mirek (manzel) byl UUUPLNE stejny. Genetika je dost svina, mozna v tom bude proste i vrozena povaha.

lrg
25. srp 2016

Sousedy bych neřešila, nevím jaké tam máte vztahy, ale normálně bych jim, když je potkám řekla, že se omlouvám, že na něj nekašlete, ale že s tím máte takový a makový problém, oni tě ještě politují a dají spoustu rad 😀 Nicméně v tomhle věku mi tak silné a časté záchvaty nepřipadají už úplně normální, chodí do školky? Tam to taky dělá? Asi bych se zkusila poradit s nějakým odborníkem, aby vám to nedělal až do 20-ti 🙂

kamila297
26. srp 2016

podívejte se na web Krkavčí matka - autorka webu napsala zábavnou formou e-knížku o tom, jak vyjít s křiklouny 🙂