Papučky do školky. Jaké doporučíte a kde kupujete?

marselina
17. srp 2024

Holky, jaké papučky do školky doporučíte, případně kde kupujete.
Děkuji

andelka
17. srp 2024

Kupujeme už třetí rok cvičky ( šedé na suchác) v Decathlonu.

sigyn
17. srp 2024

U nás ve školce výslovně řekli, ať z Decathlonu nedáváme, že to nejsou kvalitní boty a že často i dětem kloužou z nohy. 😅. My tedy stejně kvůli široké noze a nártu kupovali bačkůrky Fare.

drep
17. srp 2024

U nás ve školce jednoznačně vedou Fare

la_amanita
17. srp 2024

To záleží na tom, jestli chceš barefoot, jaký tvar nohy, výška nártu apod.

ada22
17. srp 2024

Měli jsme různé barefoot, které ji zrovna na nohu sedly. Zaměř se i na zkušenosti uživatelů s tím jak se ošoupe bačkora na nártové části. Jak furt lezou po zemi, tak dostanou zabrat.

marselina
autor
17. srp 2024

@la_amanita uplne nejlip bych rada do nejakeho kramku, kde zmeri nozku a poradi co by nejlip sedlo na jeho nozku.

palja
17. srp 2024

@marselina starší dceři jsem kupovala každé 4 měsíce nové, protože jí dost rostla noha a ještě tam musela mít ortopedickou vložku. Musíme fakt pečlivě vybírat, ne všechny jí sednou. Letos má z ccc a tam jsem taky koupila mladším dceři, protože ta chce jen papuče tlapkova patrola.

biciklissie
17. srp 2024

U nás vždy Fare.

kacka1994
17. srp 2024

Mel Beda barefoot, kvuli cene ale koukam na ef, nebo raweks 🙂 pujdem zlusit do obchodu 🙂

la_amanita
17. srp 2024

@marselina bezva, tak ještě by chtělo napsat v jakém městě, ať ti můžou místní poradit.

marselina
autor
17. srp 2024

@la_amanita nejlepe Prostejov, Olomouc, Kromeriz,Vyskov

andelka
17. srp 2024

@sigyn syn v nich od malinka lítá i venku v létě místo tenisek a v životě mu nespadly. Naopak jsou měkké, ohebné, obuje a zapne si je sám. Po půl roce jsou jak nové. Pak kupujeme větší.

rayasisu
17. srp 2024

@marselina Vyškov Dětská botička na Dukelské

blondynka400
17. srp 2024

@marselina cca do 5 let měly vždy sandálky. Jako předškolacky pak měly bačkůrky od Superfit. Byly krásně měkké a dobře držely na noze.

katule1990
17. srp 2024

Ja davam Leguano ponozkoboty. Syn ma dost uzkou nohu a krasne sednou, nesmekaji se, nikde se nerozlepi, daji se prat. Koupila jsem na bazaru za zlomek ceny.

veroniquecz
18. srp 2024

@katule1990 a ty ti ve školce schválili?

nanyh
18. srp 2024

My kupujeme od jesliček tyto. Ale malá má tu nožku širší. 🙂

merope
18. srp 2024

Za mě úplně nejlepší Tchibo boty do vody. Měkké, ohebné, podrážka gumová = neklouže, nezmáčí se v koupelně, a jak to má absolutně měkkou patu, tak boty neposilují W-sed při hraní na koberci. Jako druhé má nějaké tenisky, co nikdy nebyly venku. Papuče má ve školce dvoje, protože je bereme současně tak nějak jak si vzpomenu jako cvičky na cvičení / do Sokola a pak zase zapomínám vrátit 🙂.

evculinda
18. srp 2024

@marselina Fare a Beda. Jen Bedy mi přijdou, že jsou víc zničené, Fare vydrží

lobella
18. srp 2024

@marselina zalezi na noze, kazdemu sedne neco jineho. Moje holky maji utly kotnik, normalni nart ale sirokou ploutev v prstove casti,takze kupuju Jonap home, Beda nebo FareBare

katule1990
18. srp 2024

@veroniquecz Ano. Pozadavek je, ze ma byt pevna pata (tj. ne pantofle, crocs...) a nepromokava, nesmekava podrazka. Oboje Leguano splnuji uplne v pohode, nikdo s nimi nemel zadny problem, jeste jsem se na to i specialne ptala, jestli jsou s nimi ok 🙂.