Multi-sanostol sirup a Vibovit

klarisa6
6. pro 2017

Ahojky, potřebuji poradit... než má dcerka začala chodit do Mateřské školky, byla zdravá jako řípa. Max. 1x za rok rýma, kašel, klasika... A teď začala od září chodit do školky a tudíž stále smrká, občas zakašle. Byla jsem s ní už asi 3x doma přes týden, aby to vyléčila. No a sotva se uzdravila... šup... zase má kapesník u nosu. Naštěstí to není nic vážného, každý den jí kontroluji, jen prostě posmrkává čirou rýmu. Dětská doktorka mi taky doporučila na imunitu Multi-sanostol sirup. A kamarádka mi doporučila Vibovit. Prý dává svým dětem a prý funguje. Máte s těmito dvěma léky zkušenosti? Opravdu pomáhají? Děkuji za odpovědi 😉

pavca1982
6. pro 2017

Zdravím, ano Multi-sanostol můžu jen doporučit!

soleilll
6. pro 2017

@klarisa6 Používáme střídavě obojí a nedokážu úplně říct, jak moc to zabírá, ale mám aspoň dobrej pocit, že dítěti trochu zvyšujeme imunitu. Každopádně ať budeš dcerce dávat, co chceš, první rok v kolektivním zařízení je prostě plný nemocí a je jedno, jak je dítě staré. Běžně to je 14 dní ve školce a 14 dní doma - celý rok. Prostě to musíte přežít. 🙂

klarisa6
autor
6. pro 2017

@pavca1982 Děkuji.

klarisa6
autor
6. pro 2017

@soleilll Díky. Jojo to to jsem taky slyšela 14 a 14 dní 😀 ... A existuje třeba taky nějaká přírodní lékárna? Střídám doma ovoce a čajíčky, ovocný, zázvorový, z řepy, cibule atd... medík... ale asi je to málo... proto se obracím i na pomoc v lékárně. Nechci tedy dceru zatěžovat zbytečně léky. Proto nejprve zkouším přírodu, ale když je holt někdy krátká...

zazana81
6. pro 2017

Jak píše klarisa6, tak to je a je celkem jedno, co dítě užívá. Zkoušeli jsme taky imunoglukany apod., vitamíny, ale prostě v tom kolektivu vždy dítě něco chytí. U nás už od 6 let je nemocnost mnohem nižší, ale ta školka se opravdu musí vydržet.

klarisa6
autor
6. pro 2017

@zazana81 Děkuju. No my se snažíme držet, ale je to už fakt otrava 😉 ... Proto se ptám, jestli má někdo zkušenosti jak na to vyzrát 😀 je to nekonečné, ale asi se tomu nevyhneme 😉

maks
6. pro 2017

My jsme menší 26 měsíců ale máme také dobrou zkušenost s Multi-sanostolem, má i dobrou chuť, a nemocná není. Jinak jsme zkoušeli ještě MultiImun s betaglukanem, malé nechutná ale myslím, že je taky super, jedla jsem ho já a nebyla jsem nemocná ani v chřipkové sezóně..
Oboje se dá na internetu koupit za slušnější ceny než v kamenné lékárně.

mami29
6. pro 2017

Multi sanostol jsem koupila synovi, když nastoupil do první třídy. Od té doby se rozjedl, hlavní důvod koupě a zatím měl jen jednou rýmu. Jinak zcela zdráv.

klarisa6
autor
6. pro 2017

@maks Děkuji. Zkoušíme teď ten Vibovit, ale chci zkusit, že až to dopapá, tak že koupím i ten Multi-sanostol. Oba najednou asi vhodné nebude, že?

klarisa6
autor
6. pro 2017

@mami29 Děkuji. To zní skvěle. Chci to hlavně na tu imunitu.

maks
6. pro 2017

@klarisa6 to bych nekombinovala, obsahuje část vitamínů stejných. Zkuste jen jeden, hlavně pravidelně a dle dávkování. Mě ještě doporučila Mudr. Colostrum, je to dost drahé ale pro chronicky nemocné děti opravdu funguje, my jsme nezkoušeli, nám pomohlo ten Multi-sanostol. Jinak k Vibovitům, v DM (jejich značka) jsem viděla podobné vitamínové medvídky za cca 70 Kč, jsou od 3-4 let (přesně nevím), taky bych zkusila.

klarisa6
autor
6. pro 2017

@maks Moc děkuju. No spíš jsem si říkala, že bych až dopapá ten Vibobit, tak pak třeba za čas zkusit začít s Multi-sanostolem. Abych zjistila co třeba lépe pomáhá dcerce. Protože já zase do ní nechci cpát za každou cenu hromadu vitamínů. To radši ovoce do ruky 😉 Prostě zkusím jedno a uvidím. Pak zkusím druhé. V DM ? Fajn, díky, kouknu se.

krteczech
6. pro 2017

My dáváme Glukanek a k tomu Multi Sanostol

klarisa6
autor
7. pro 2017

@krteczech Díky, tohle období je fakt bláznivé 🙂 ... každý smrká, kašle... a k tomu Vánoce 😉

barushka82
27. led 2018

Za me Stopkasel od Swiss, obsahuje imunoglukany. Je na bazi bylinek, dcera ve skolce 2,5 roku a krome rymy nic. O Vanocich si teda vybrala nestovice

rubesovak
1. únor 2018

Já být váma vyprdnu se na tyhle reklamou krmený "vitamíny" zjišťovali jste si co opravdu dětem dáváte? Já jo a je to děs. Zkuste přírodní Colostrum od LR, jako jediné má lékařský test, a to pomůže 100% a nenacpete si dítě blbinami