Čím podepisujete dětem oblečení do školky?

petulka25
26. srp 2014

Maminky prosím jsou nějaké zažehlovací laty, nálepky nebo něco čím se dají podepsat věci? nechci na to psát fixem!! děkuji

betelgeuzz
26. srp 2014

Na věci, na které nechci psát, jsem pořídila tyhle nažehlovačky. Prý to mají i někde v galantérce. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56429549&tab=5

denyzuza06
26. srp 2014

My nepodepisujeme, malá si své věci pozná a číst stejně neumí 🙂

zuza01
26. srp 2014

My máme štítky, dítě sice číst neumí, ale manžel nepozná, v čem chodí do školky 🙂
http://www.stitkyprodeti.cz/

kammka
26. srp 2014

podepsala jsem pouze bačkorky, ty jsou v botníčku přístupné, jinak jsem neviděla důvod, každé dítě má kapsář s ramínkem a věci si poznáme úplně v poho..

leia1
26. srp 2014

zrovna jsem to dala do KZ, jak používáme štítky pro děti🙂 jsou to nažehlovačky a zrovna jsem to dodělala🙂 existují i nalepovací do bot a na věci, jako jsou penály, aktovky apod.

agne
26. srp 2014

Za mě byli ve školce poličky se značkou 😀 - obrázky zvířátky a rostlinek.
Na začátku roku si každé dítě jednu vybralo a potom se na každé oblečení dával ten obrázek.
Na dětské kapesníčky mi babička tenkrát vyšívala červený muchomůrky...
Na zbytek oblečení rodiče natiskli razítka na bílou stužku a tu pak nastříhali a na kratších bocích přišili na rub oblečení... 😎

kikimaruska
26. srp 2014

Boty a některé oblečení fixama na textil a ted sem koupila nažehlovací štítky i s fixou na textil za pěknou cenu. Dají se koupit i zdobené, ale vše to pak leze zbytečně do peněz. Jinak určitě krom jména hlavně příjmení, třeba u nás ve třídě bylo 6 Jakubů a 4 Elišky...jméno je málo 🙂. A k poznání a neumění číst-u nás se to vyžadovalo i na spoďárech, protože děti si to pomíchají a učitelky opravdu neznají celou garderobu všech 25 dětí ve třídě 🙂. A že mi opravdu syn nejednou přišel ve spodkách nebo tričku kamaráda-že prý si to chtěli vyměnit 😀

reynocek
26. srp 2014

Jméno napíšu fixem nebo propiskou na úzkou látkovou náplast a nalepím, kam je třeba.

jmisa
26. srp 2014

První rok jsem kupila nažehlovací štítky, udělala pár, pak mě to přestalo bavit.
Takhle ráno kouknu, jestli je oblečení podepsané a když není, podepíšu rychle propiskou někam na cedulku, syn si oblečení pozná, ale občas nám ho někdo sebere, když přijde vyzvednout dítě někdo jiný než maminka, takže aspoň učitelka ví, komu to druhý den vrátit. 😔
Teď jde syn do předškoláků a svoje jméno už pozná, dřív jsem mu tam malovala i jeho značku, měl lodičku, tak to jsem zvládla 😀

jasekd
26. srp 2014

Propiskou na cedulku, kdyz se to opere, obtahnu to. Podepisujeme ne kvuli diteti, ale kvuli ucitelkam. Prosily nas o to. Je fakt, ze pulka skolky ma budnu, pyzamo a triko z Lidlu, pak se o to tahaji a jak ma ucitelka spor rozsoudit?

lpamela
27. srp 2014

Synek jde letos poprvé do školky, budu mu muset podepsat vše. Dcerce podepisuji propiskou na cedulky. Boty se ale někdy nedají moc dobře podepsat. Vyzkouším asi tu náplast se jménem, o které jsem tu četla.... 😀

ludmilad
28. srp 2014

@leia1 @betelgeuzz holky a při vícerém praní, neodlepuje se to? Já mám ty nažýehlovačky jako betelgeuzz a ty se mi pak trochu odlepují a vymývá se i barva fixy- (ta na textil se dost rozpíjí, tak jsem zkoušela i lihovou a zatím nejlepší mi přijde propiska 😀