Změna dětského pediatra. Poradíte v Praze?

adela1399
31. srp 2020

Ahoj holky,mám 14-ti denní holčičku a máme dětskou pediatričku blízko bydliště,ale nejsem spokojená tak jak bych asi měla byt...necítím se tam dobře a přijde mi,že paní Dr. je taková mimo a moc neví...
Bydlím v Praze v Pitkovicích,poradíte mi nejakeho skvělého dětského pediatra,se kterým mate dobré zkušenosti a dobrý pocit?? Jsem ochotna i dojíždět(mám auto). Bylo mi ještě řečeno,že prý mohu dětského doktora změnit až po 3měsících kvůli pojišťovně... co je na tom pravdy? Děkuju😊

andyskarsgard
31. srp 2020

Já nevím jak to je u vás v Praze, ale třeba tady v Brně jsem obvolala nejméně 10 doktorů, a to sjem ve 26 tt, a už neměli místo pro moje miminko. Až snad 20 doktor, a ten mi řekl že má poslední a budu dojíždět 30 min autem, mimo Brno. Tak si nejsem jistá jestli si jen tak najdeš... Ptz ten co mě vzal řekl že větší děti nevezme a že tam má poslední místo pro miminko.

olga_
31. srp 2020

Ano, je pravda, že lékaře můžeš měnit po třech měsích. S hledáním konkrétního neporadím.

amazonkajanik
31. srp 2020

Zkus ulekare.cz 😉

blenny
31. srp 2020

@andyskarsgard odkud z Brna jste?

andyskarsgard
31. srp 2020

@blenny bydlím v Žabovřesky

blenny
31. srp 2020

@andyskarsgard to je od ruky ale u nás v Bohunicích paní doktorka přijímala miminka, malá se narodila 5.7.2020

jjasmina
31. srp 2020

My chodíme Brno Julianov a teda nemohu si stěžovat na nic. Záleží asi co vám konkrétně vadí, my si s paní dr. sedly už na předběžném pohovoru před porodem 🙂 A teda hrozně mi připomíná mou dětskou dr

syslounek
31. srp 2020

@andyskarsgard Když jsme hledali mi, tak nám bylo řečeno, že spádový doktor dítě vzít musí i když má plno a nebere. Náš doktor nás taky posílal jinam, než jsme řekli, kde bydlíme.

pavcatko
31. srp 2020

změna je možná po 3m- také jsem nebyla u pediatra spokojená ale musela jsem počkat.Nelituji, máme skvělého doktora...

siva
31. srp 2020

Maminky z Brna prosim nemate zkusenost s Mudr. Lubicou Tkacovou? Zvazuje zmenu, nejsem vuec spokojena s nasi pediatrou.

andyskarsgard
31. srp 2020

@blenny no me se narodí az v prosinci malý.

somalicats
31. srp 2020

@adela1399 Zkus MUDr. Linkovou (Ujezd nad Lesy) - nevim tedy, zda bere nove deti, ja jsem u ni s vsemi ctyrmi a spokojena. Nemenila jsem ji ani po prestehovani z Ujezda.

adela1399
autor
1. zář 2020

@somalicats Děkuji moc za tip...😊

krupka3
1. zář 2020

Ano, zmena jednou za 3 mesice.

lela82
2. zář 2020

@adela1399 a mohu se zeptat, kam chodite? nemusite jmenovat... resim podobny problem... dekuji

adela1399
autor
3. zář 2020

@lela82 Průhonice