Školky Praha 10. S jakými jste opravdu spokojeni?

26. bře 2024

Ahoj, je tu spoustu diskuzi na Prahu 10, ale jsou uz starsi, tak zkusim obnovit tema.

Se kterymi skolkami na Praze 10 jste opravdu spokojeni?
Ktere skolky zvladnou i normalne zlobivejsi deti (a nesvaluji to ihned na ADHD atd..)?

Dekuji

mysh_me
26. bře 2024

Loni jsme byli na dni otevrenych dveri v Omske-Jakutske-Mrstikove (3 pracoviste ale je to jedna “firma”), ty jsou spis takove komornejsi, a ve Vladivostocke, to je velka masova skolka se vsema nevyhodama i vyhodama (jezdi tam hodne divadel a podobnych programu, vyber krouzku apod). Dite nakonec mame v Bajkalske, coz je prakticky uplne nove postavena skolka a otviraji nove tridy, takze je vice volnych mist. Vsechny jmenovane mi byly sympaticke pristupem a klidne bych tam dite sverila 🙂 pristup ke zlobeni a diagnozam ale nemuzu uplne posoudit. Jinak urcite bych doporucila si na dny otevrenych dveri zajit, nam to dalo dobrou predstavu co od ktere skolky cekat, jak to tam chodi a jestli bude s reditelkou/ucitelkami dobra domluva a tak 😉

autor
26. bře 2024

@mysh_me Dekuji za odpoved 🙂! Na otevrene dni uz chodim, zatim jsem videla skolku Na Vrsovickem nadrazi, pak MS Chmelova a zatim nic moc (co se tyce ucitelek a tak, prostredi docela ok) ale tezko odhadnout. Bajkalskou mame na nasem seznamu, ale trochu se obavam, ze tam bude naval uz jen kvuli tomu jak ta skolka krasne vypada 🙂 vim, ze minuly rok tam delali jeste dalsi kolo prijmacek v zari, kdy tu skolku otevirali. Tak uvidime, synovi bude 3,5 (v zari) snad se nekam dostaneme.

dandaa
26. bře 2024

My měli vybranou školku v Benešovské ,ale odstěhovali jsme se . Měla jsem na ni super reference. Potom prý není špatná Kodaňská.

elsy3
27. bře 2024

Dcera chodí do Kodanske, v září už jde do predskolaku. Je tam moc spokojena, učitelky jsou fajn, ředitelka také super 🙂 celkove cely personal školky je moc milý. Během roku mají dost akci pro rodiče a děti, divadelní představení pro děti. Jedine, co by mohlo byt lepší, jsou kroužky - pro mladší tam nic není, pouze pro starší děti od 4-5 let (plavání, sokol, angličtina, logopedie). Takže kroužky jsme řešili jinde. Jinak doporucuju, letos budu přihlašovat i mladšího syna 🙂

hanka_one
3. dub 2024

my jdeme na vladivostockou. Ředitelka fajn a ta zahrada je mega. Ráda bych nějakou zálohu ale nevím kam, taky se nemám koho zeptat

autor
4. dub 2024

@hanka_one podle fotek se mi moc nelibila, a podle nejakych starsich diskuzi jsem nasla ze reditelka zrovna fajn neni...tezky je to :D