Praha 11 - plavecký klub. Puleček? Draco? Máte zkušenost?

qistyna
31. srp 2021

Prosím, nemáte zkušenosti s plaveckými kurzy v Puleček na Kunratické spojce, případně s Draco v Braníku? Nebo nemáte tip na jiný s dobrou zkušeností? Děkuji moc.

qistyna
autor
31. srp 2021

@qistyna pripadne Aquamarine v Krci?

dyechampion
1. zář 2021

@qistyna ja teda checkla vsechny plavecky skoly v praze bez ohledu jak je to od nas daleko a ani jedna se mi vubec nelibila 😒😒😒

qistyna
autor
1. zář 2021

@dyechampion ja tedy musim rict, ze me se Magic Castle v Kunraticich moc libil, ale bohuzel ma blbe casy kurzu.. Nakonec jdem v patek vyzkouset ten Puleček na Kunraticke spojce

aneta_v
1. zář 2021

@qistyna ja chodim s holkama do Mommy time v Benicich, uz tam chodim tretim rokem, lektorky/lektori jsou moc fajn 🙂

lovemusicsun
2. zář 2021

Svět plavání v Jesenici je super, od Pulečku jen kousek..

merope
5. zář 2021

@dyechampion Já jsem na tom podobně - ale částečně teda i o tom, že kde už jsem měla doporučení, tam nemají aktualizovaný web.

qistyna
autor
5. zář 2021

@qistyna byla jsem v tom Pulečku na zkoušce a super. Moc hezke, moc prijemne, budeme tam chodit. Kdyby se o to tady jeste treba nekdo zajimal, tak doporucuji

mju12345
8. zář 2021

@qistyna chodime druhou sezonu do Draca, mame ho totiz v ulici, tak jsem ani nic jineho nezjistovala. Nejdriv vanickovani a pak plavani. Lektorka Pavla je super, hodiny se daji v rezervacnim systemu omluvit a nahradit jindy, poradaji i jogu pro mamy a deti, anglictinu, je tu maly koutek a zazemi pro nakrmeni deti po plavani anebo si dat kafe..