Vypalovani bradavic

budouci_maminka
26. zář 2024

Nevite o nejakem koznim, kde by brali driv bez za mesic a meli tekuty dusik na vypalovani bradavic?

nazka
26. zář 2024

@budouci_maminka nevím, odkud jsi, ale na Kladně tak berou,...

ladapau
Včera ve 04:16

@budouci_maminka co stoprocentne funguje. Vezmi česnek nakrajet na platky a nalož ho do octa. Každý večer přilož platek na bradavici přelep naplasti… cca za tyden uvidíš bradavici zčernat a vypadne. Mam to osvědčeny… fu

nazka
Včera v 06:12

@ladapau mne tohle nepomohlo, cesnekovala jsem asi měsíc 🙈

sorboni30
Včera v 06:27

@budouci_maminka vypalování bradavic funguje na kožní v danou dobu, v daný den.. u nás je to od 8-9hod, úterý, čtvrtek. Nečeká se..
Ten česnek jsem dělala když jsem měla 20 let a naší odletěli na dovču do Španělska. Dala jsem si to na noc a ovazala. Stipalo to, nemohla jsem spát..nad ránem jsem to sundala a za pár dní vyloupla. Ono buď to musíte agresivní formou jak já nebo prostě kožní.
Syn byl minuly tyden. U děti bych česnek neaplikovala. Nevydrží to a zbytečně netrapit. Vypaloval na 2x

budouci_maminka
autor
Včera v 07:05

@nazka a kde na kladne? Ja si klidne dojedu.

nazka
Včera v 07:26

@budouci_maminka MUDr. Pertlova, zavolej tam. Když má hodně lidí na dusík, bere ve čtvrtek ráno, jinak klasicky každou středu.

miryp
Včera v 07:27

My řešíme bradavice bez stresu, bolesti a leptání kůže. Používáme na to tinkturu z vlaštovičníku a papila mast. Už jsem tak odstranila dceři tři bradavice, ty povrchové upadly do 11 dnů, hluboké to trvalo cca měsíc. Doporučuji vyzkoušet ;)

teryem
Včera v 08:07

@budouci_maminka u nás zabírá kolodium forte. Syn měl na nohách, ty menší stačilo namazat opravdu párkrát a vyschly, pak se nechaly odstranit bezbolestně jako stroupek... Jednu měl v zahybu palce, ta byla opravdu obrovská, kolem se dělaly malý, hluboká byla. To už jsem řekla, že to nějakou mastičkou vyřeším jen těžko, ale za pár dní poctivého mazání vypadla úplně bezbolestně sama... Zůstala po ní díra jak do... Ale krásně se to zahojilo... Bych nejdřív zůstala u domácí léčby, než někde bolestivě se nechat pálit

budouci_maminka
autor
Včera v 10:37

@teryem kolodium foete prave vyvolalo alergickou reakci, proto resim alternativu

budouci_maminka
autor
Včera v 10:38

@nazka moc diky

dashyyy
Včera v 10:50

@budouci_maminka a tady tohle? používám aktuálně u dcery a je to super jen nevím, jestli to nemá podobné složení jako to koloidum https://www.drmax.cz/endwarts-pen-3ml-pero-k-od...