Porodnice Nymburk anebo Kolín?

loriana3
19. říj 2016

Dobry vecer. Mohli by ste mi prosim poradiť která porodnice je podle vás lepší? Ta v Nymburce nebo v Kolíně? Dekuju moc.

salenas
19. říj 2016

za mě Kolín ...

hz
19. říj 2016

Pro nekoho Kolin, pro jinou Nymburk. Zalezi, co preferujes a na cem ti zalezi/nezalezi...

loriana3
autor
19. říj 2016

A proč Kolin ?

svobodpetika
19. říj 2016

Asi bych to taky nemohla napsat tak jednoznačně opravdu záleží co preferuješ. Já rodila v Kolíně a nestěžuji si ale neříkám že Nymburk je špatný jen mě prostě asi ve všem vyšel lépe Kolín. Chtěla jsem nejlepší zázemí pro malého kdyby něco a to pro mě vedl Kolín, manžel a rodina to měla blíž na návštěvy. A taky je pravda že jsem v Nymburce nebyla neznám to tam kdežto v Kolíně jsem v nemocnici pracovala.

hanule112
26. říj 2016

Rozhodně Kolín, rodila jsem tam a byla jsem maximálně spokojená. Na Nymburk jsem slyšela hodně lidí nadávat.

verunkach
26. říj 2016

Ahoj, já rodila v Nymburce v březnu 2015, je to menší nemocnice, za mě porod bezva, měla jsem super PA, na požádání dají epidurál či jiné tíšení bolesti, ale nevnucují, jen mě potom mrzelo, že malou odnesli na 2 hodiny do inkubátoru, prý na zahřátí, přitom měla skore 10-10-10; pokoje standartně vybaveny, když nemáš nadstandart, tak sprchy a WC jsou společné na chodbě, za mě je to velké mínus ☹, jinak chování personálu profesionální, moc tedy neporadí s kojením, ale to prý ani v Kolíně, já neměla mléko a bohužel malou dokrmovali před lahev, jedou tam asi dle starých metod ☹ dcera se mi bohužel potom sama odtavila a skončili jsme na UM, za mě Nymburk už ne, jsem podruhé těhu, chtěla bych rodit v Kolíně či Čáslavi

hanule112
26. říj 2016

@verunkach Muj první porod byl v Kolíně a velká spokojenost a druhý porod byl v Čáslavi a taky maximální spokojenost.

loriana3
autor
27. říj 2016

Dakujem pekne ta názory. Ja som mala pôvodne v plane rodiť v Nymburce ale teraz zacinam vahat 😊

salenas
28. říj 2016

@verunkach takže v nymburce je to stále stejné s wc a koupelnou ? pěknej humus :(. takže opět pofrčím do Kolína, tam super, i sestřičky v pohodě.

verunkach
28. říj 2016

@salenas bohuzel ano,alespon pred rokem a pul, to mi musim rict dost vadilo,ja rodila v Nbk,protoze v Ko malovali,za tu dobu v porodnici jsem mela 4spolubydlici,kdyz tam,tak jedine nadstandart,ja chci do Ko,snad to tentokrat vyjde😉

smekalovamo
28. říj 2016

Já jsem byla spokojená v Kolíně. Rodila jsem letos v květnu a vše na jedničku. Na porodním i na šestinedělí byli všichni milí, hodní, trpělivý. Takže doporučuji 🙂
@loriana3

salenas
28. říj 2016

@verunkach já tam rodila před 14 lety a koukám,že od té doby se to nezměnilo. mě bylo nepříjemné, že se vedle mě sprchovala paní čerstvě po porodu a všechna ta krev z její sprchy tekla ke mě, takže mě opravdu společné sprchy a záchody vadí. Takhle když jsou dvě na pokoji, jako v Kolíně, a mají na pokoji své, tak si hygienu ohlídají ..

salenas
28. říj 2016

@smekalovamo chystám se tam v dubnu, rodila jsem tam již dvakrát a vždy spokojená

kristyna99
27. črc 2018

Prosím vás čím dokrmují v Nymburce? 🙂

ejmate
30. říj 2018

Ahoj, obnovuji diskusi. Jak je to teď s porody v Nymburce a Kolíně? Konkrétně bych chtěla vědět, kde jsou nakloněnější přirozenému porodu, kde mě nechají vybrat, jakou polohu při porodu chci a nebudou mě cpát chemií a dělat mi nástřih nebo cokoliv jiného bez mého vědomí. Ještě by mě zajímalo, kde mají porodní pokoj, kde bych byla celou dobu sama v klidu a nemusela poslouchat hekání ostatních ženských. Četla jsem, že letos Kolín rekonstruovali a měli by tam takové pokoje mít. O Nymburce vůbec nevím. Samozřejmě se tam pojedu podívat, ale zajímají mě Vaše zkušenosti nejlépe z letošního roku. Díky moc! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru