Porodnice Liberec. Máte aktuální info?

holskaj
1. lis 2020

Nemáte prosím některá aktuální informace z Lib.porodnice? Rouška během porodu, otec u porodu...

sigyn
1. lis 2020

,,I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu." Jinak co se týče roušky (na jaře), tak doktorka mi řekla, že si ji mám sundat, ať můžu dýchat, pak přišla PA a začala mi roušku rvát na obličej, že ji mít musím. To že byla během porodu úplně k ničemu snad zminovat nemusím. Jinak na šestineděli na pokoji nemusela být, jen když přišla vizita, tak se nandala.

trpaslicek19
2. lis 2020

Nedávno jsme leželi na dětském oddělení a roušku jsme s druhou maminkou po domluvě nenasazovaly. Jen když přišli na kontrolu tak jsme si ji vzaly. Některý personál to řešil jiný ne. Například primář neřekl na to že když přišel zapomněla jsem ji nasadit ani slovo. Jak je to s doprovodem nevím. Ale návštěvy jsou zakázané. A na porodním sále to bude taky podle toho koho budete mít u porodu, ale co jsem se já setkala s personálem a věřím že se s nimi bude dát domluvit.

trpaslicek19
2. lis 2020

@trpaslicek19 chtěla jsem napsat že na porodním sále je personál skvělý. Já bych už jinde nerodila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru