Porodnice Kladno. Jak to vypadá s rekonstrukcí a s přístupem k pacientkám?

nazka
3. pro 2019

Ahoj, rodily jste teď některá na Kladně? Jak to tam vypadá s pokračováním rekonstrukce? Jaký je přístup k pacientkam?

olga_
3. pro 2019

Nemám osobní zkušenost, jen od své duly vím, že o Kladnu říkala, že jsou tam takoví "sterilní", ve smyslu, že si primář potrpí na sterilní prostředí (zubní kartáčky na umývadlech apod.).

miss_lednacek
3. pro 2019

Taky mě zajímá. Rodila jsem dvakrát-2015 a 2017. Porodní oddělení bylo dobre, většina personálu taky příjemná. Ale novorozenecke a sestinedeli teda nic moc. Co se tam teď rekonstruuje?

hubertka
3. pro 2019

@miss_lednacek prý jsou nové pokoje nadstandardní

hubertka
3. pro 2019

@olga_ to jsem nezažila, zajímavé 😃

nazka
autor
3. pro 2019

@miss_lednacek rekonstruuje se právě to šestinedělí včetně nadstandardu.. Já tam rodila 2016 a teď mám rodit znovu. Ale mají rekonstrukci do konce roku a těžko říct, jestli stihaji.. Proto sháním nějaké info

miss_lednacek
4. pro 2019

Tak to jsem zvědavá, termín mam 15.1.😁

cascabel
4. pro 2019

Rodila jsem minuly tyden. Na nadstandard je dostat se skoro nemozny, pri mym prijezdu byly pristylky i tam. Co jsem tam byla, tak dvakrat byl vyhlasenej stop stav, brali jen akutni pripady. Na ctyrluzaku jsme byly v sesti, po stop stavu uz se to zaclo uvolnovat. Pres den je slyset probihajici rekonstrukce. Ta noc se sesti rvoucima detma na stridacku byla zatezak, jinak to bylo ok 🙂

nazka
autor
4. pro 2019

@cascabel no, to nezní moc pozitivně 😊🙄 na pár dní to člověk dá, alenedej bože, byť tam dýl..
Gratuluji k miminku a dekuju za info!

cascabel
5. pro 2019

@nazka No jo, wellness to neni no 😀 Ale tak vzdycky jsem tu porodnici moc neresila, deti me tam zamestnaly dostatecne 🙂 Plus je, ze pediatri trochu slevili u propousteni a nehroti kazdej gram, takze kdyz je neco na hrane, tak je vetsi pravdepodobnost odchodu domu. Jinak dvere od pokoje se od rannich hodin netrhly, z toho jsem teda nejasala, ale informace se sypou neustale pro ty, kdo potrebuji. Dekuju a ja preju, at se tam nebo kdekoli jinde hlavne dele nezdrzujete 🙂)

nazka
autor
5. pro 2019

@cascabel moc dekuju 😊

miss_lednacek
5. pro 2019

@cascabel tak to je super😁 ja jsem s oběma předchozím dětma šla domů jenom proto, že se pokakaly az po vizite😉jinak by to vahove nedaly. Ale doma jsem se v klidu rozkojila, ta nemocnice je prostě vždycky stres...

nazka
autor
5. pro 2019

@miss_lednacek jo, mne tam pak jedna hodná sestra taky radila kojit těsně před vizitou 🙄

miss_lednacek
8. pro 2019

A kdyby tam zase vyhlásili stop stav, kam byste jely? Slaný prý nic moc. Co Rakovník nebo Horovice?

nazka
autor
8. pro 2019

@miss_lednacek Hořovice určitě. Nakonec pojedu asi tam nehledě na stop stav na Kladně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru