Mulacova nemocnice Plzen - čerstvé zkušenosti?

wiewiora
24. dub 2019

Mulacova nemocnice Plzen. Nekdo nejake cerstve zkusenosti?

leitlova
24. dub 2019

@wiewiora s porodnici mám z listopadu minulého roku a nemůžu si to tam vynachválit. Jiná oddělení neznam.

wiewiora
autor
24. dub 2019

@leitlova Dekuji. Jaky je pristup personalu? Slysela jsem z jedne strany,ze jsou tam dost prisne sestry a od jineho cloveka ze je to tam skvely

pavlina212
24. dub 2019

@leitlova Chtěla bych se zeptat, jestli je hekárna stále společná pro více rodiček a tatínci tam nesmí? Mám to z doslechu, tak se ptám na tvou zkušenost.

babanci
24. dub 2019

Moje dcera tam rodila pře třemi lety a za 8 týdnů zase bude. Má tam kamarádku sestru na sále a já zase na novorozeneckém. Nevím teda, jestli je to tím, ale, byli tam moc milí.

lery92
24. dub 2019

@wiewiora hrozný , přísahám

pavlina212
24. dub 2019

@lery92 Muzes konkretneji, prosim? Treba jen do zpravy...

wiewiora
autor
24. dub 2019

@lery92 Proc hrozny?

leitlova
25. dub 2019

@wiewiora za mě byl personál skvělý. Ano člověk může narazit na blbce co nemá svůj den, ale to se může stát všude. Sestry za mě skvělé. Poradili a pomohli se vším. Nic nebyl problém. Samozřejmě ve chvíli kdy je večer a oni jsou tam dvě a do toho porody, tak nepřijdou hned, ale jakmile mají chvilku tak naklusou okamžitě.
@pavlina212 já na hekarne nebyla. Ale když jsem tam byla na prohlídce, tak na hekarne byly dvě postele a říkali, že pokud se tam sejdou dvě a tě druhé tatínek nevadí, tak není problém aby tam s vámi byl. Jinak porodní boxy už jsou dva samostatné pokoje. 😉

wiewiora
autor
25. dub 2019

@leitlova dekuji

lery92
Autor odpověď smazal
Zobraz
lery92
25. dub 2019

Odpověď odeslána do SZ
@wiewiora

matepeta
25. dub 2019

Sakra cetla sem nejakou prsernou recenzi ale nez sem stacila docist byla smazana 🙈 hele ja sem tam rodila 2x.. Naposled pred rokem zrov a kdyz zavirali porodnici.Den po porodu zacali vyklizet. Ted sou tam porodni boxy.Rodila me stejna porodni baba.Pani s ruzi na noze)... Ja mam teda dobrou zkusenost... Dala mi na vybranou jesli chci klistyr - nedala sem.si ho... Pri porodu u prvniho me nastrihli pac museli a ted ne i kdyz uz sem mela namale.Pa se namakala abych se neroztrhla.Dali mi navybranou jak rodit i na porodni stolicku sem mela jit ale to uz nebylo v mejch silach slezat.... Mala byla semnou dlouho..Hned sem ji kojila....na sestinedeli v pohode... Proste vsude je neco..Tady aspon nemusite s detma nikam litat ale vse zaridi personal...

lery92
25. dub 2019

@matepeta jo já to smazala a poslala jsem to paní do SZ .
Tady nevíte kdo to čte ...

matepeta
25. dub 2019

@lery92 tak kazdy by rad vedel o zkusenostech?

lery92
25. dub 2019

Ráda pošlu svou zkušenost do SZ , zažila jsem tam věci podle kterých by mohli prostě zjistit , o koho jde (hlavně proto že mě tak vytocili lhaním a chováním že jsem to řešila i stížnosti .

Jen tedy všeobecné informace , které by Vás mohli ,, naťuknout " k nějakému rozhodnutí :
1) doporučuji sledovat fb , konkrétně ofiko stránky , kde píše recenzi jistá paní Vintrova a já toho , co popisuje byla svědkem.Podepisuji se pod ní !
2) jděte se podívat na ten nově zrekonstruovaný zázrak .Asi byly penízky jen na 4pokoje , které samo nafotili a prezentují ...ostatní škoda mluvit
3) víte že mají čerstvou akreditaci ?Víte že bojují za každý porod ?
4)Potkali jste se někdy osobně s primářem MUDr Knaizlem ?Vřele doporučuji ...bezvadný chování hovádka .
5)sestry z gyndy oddělení hruuuuuuzny chování .
6)každá komplikace u děťátka se řeší jeho převozem do FN
7)nerespektují porodní plány
8)ve finále jsem vděčná za zkušenosti , které mnohé z Vás snad mine ...protože odpověď na otázku FN či Mulač znám a nikomu nevnucuji.

Rozhodně ne Mulač , člen skupiny Privamed

leitlova
25. dub 2019

@lery92 máš pravdu, že primář Knaizl je teda doktor k pohledani. Ale já se snažila chodit k doktoru Kapounovi a toho si nemůžu vynachválit. 😀 A je taky pravda, že sestry z gyndy nejsou nic moc. Měla jsem kontrakce o půlnoci a rozchazela jsem je na chodbě. Když jsem se sestry zeptala zda bych mohla jít do sprchy, tak mi řekla, že můžu, ale že nejspíš nepotece tepla. ☹️ Takže sestry na gynde nejsou eňoňuno. Ale sestry z neonatologie byly naprosto super a s nima člověk přijde po porodu do kontaktu víc.

korneliusa
25. dub 2019

Včera jsme byli na setkání s primářem a podle toho, co jsme si tam vyslechli za moudra, tam ani nepáchnu.

korneliusa
25. dub 2019

Ale jako, porodní sály mají pěkný, no.

babanci
26. dub 2019

Ony sestry jsou protivné tak nějak všechny. Ale já jsem taková drzá, klidně jim to řeknu, že jsou nepříjemné a ať teda nejsou, že se mi to nelíbí. 😀

lery92
26. dub 2019

@korneliusa 😂😂😂 vidím a slyším to v zivejch barvach

jane46
26. dub 2019

2015 laparoskopie cysty
2016 prvni porod
2018 druhy porod
Za me bych tam sla klidne rodit znovu a doporucuji.
Ma svoje pro a proti, ale pro me prevladaji klady.

zuzinka6
3. črc 2019

@lery92 prosim taky posli, chystam se tam rodit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru