Bakalářská práce, prosím o vyplnění dotazníku

dalia1
4. bře 2015

Dobrý den,
chtěla jsem Vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku k mé bakalářské práci. Jsem studentkou 3.ročníku Západočeské univerzity v Plzni a téma mé bakalářské práce je Péče o fyziologického novorozence. Dotazník je zaměřen na spokojenost matek s personálem a identifikaci novorozence. Moc by mi to pomohlo. Níže přikládám odkaz na dotazník. Předem se omlouvám, pokud jsem vložením této diskuse s prosbou nějak překročila pravidla této stránky.
Děkuji za Vaší pomoc.

http://goo.gl/forms/1h1m4f5ibP

cabo
4. bře 2015

Vyplneno
Jen k otazce 15-ja v porodnici na pokoj dostala prirucku ohledne kojeni a dalsich vecech....

hanyzka11
5. bře 2015

i já měla příručku na pokoji

chris_n
5. bře 2015

hotovo, jen teda ta první otázka. Resp. ten identifikační náramek. Já ho dostala snad až po narození malé. Až věděli jistě co je to za pohlaví a tak. Ne hned při příjmu 🙂

simonceli
5. bře 2015

@dalia1 hotovo a prirucka na pokoji byla a taky jsem ji dostala domu

simhav
5. bře 2015

Tak vyplněno, jen ty informace ohledně přebalování, oblékání braly sestry asi jako samozřejmost...Naštěstí si všechno pamatuju od doby, kdy byla moje mladší setřička miminko, a hlavně zapracoval asi taky matřský instinkt 🙂

dolfino
5. bře 2015

Vyplněno 🙂

dalia1
autor
5. bře 2015

Všem moc děkuji, moc mi Vaše spolupráce pomáhá 🙂 Ohledně příručky... Je to super, že jste jí na pokoji dostali, ne všude tomu tak je, ovšem věc jiná je, jestli Vám ta příručka k něčemu byla, nebo jestli tam měli pouze nějakou jen aby se neřeklo... Vyhovovala Vám příručka? Jinak moc prosím, jestli máte nějaké kamarádky nebo známé, které by mi dotazník také mohli vyplnit, byla bych Vám moc vděčná 🙂 Všem moc děkuji za pomoc 🙂

morgan
5. bře 2015

Dotazník jsem vyplnila, ale zajímalo by mě nakolik ten výsledek vlastně odpovídá nakonec realitě. Já jsem např odpověděla kladně na otázky, jestli mi byly zodpovězeny dotazy, jestli sestrám/PA důvěřuju v péči o novorozence a ještě myslím něco, ale jak jsem celkově spokojená jsem odpověděla negativně (důvod jsem neměla možnost v dotazníku zohlednit), tak si říkám co z toho nakonec vyleze 😉

anulilinkaaa
7. bře 2015

Vyplněno

mimi1004
7. bře 2015

Já bych ti to taky vyplnila, ale mám nedonošeňátko. To by ti asi výsledek zkreslilo, že?

dalia1
autor
7. bře 2015

Děkuji za ochotu mi pomoci, ale ano odpovědi ohledně nedonošeného miminky by mi výsledky zkreslilo. I tak moc děkuji za projevenou snahu 🙂

jolima
7. bře 2015

Vyplneno 🙂

anetka1701
7. bře 2015

Vyplněno. Já teda byla s informovaností spokojená, spíš mně štvalo, že mi některé sestry vnucovali svůj názor (na kterých se jich nikdo neptal)... Když jsem měla druhou dceru, odmítla jsem jí třeba mýt v chemii - i jsem je po porodu žádala, aby nepoužívaly mýdlo, že první dcera měla reakce a osypala se mi - a bylo to jak mluvit do dubu... Jasně že jsem dostala osypané miminko :o( A pak když mi sestra ukazovala koupání a já jí zakázala použít mýdlo, měla plné ústa řečí... A pořád chodily a říkaly co mám dělat - přesto, že jsem už měla jistou praxi s první dcerou... Já chápu že když mají na oddělení dvacet dětí, že musí plnit jistou rutinu, ale na druhou stranu když jim některá matka dá jasně najevo, že chce, aby jí nechali bejt, tak by to mohli respektovat...

mafeska
7. bře 2015

vyplněno 🙂

nelinori
7. bře 2015

Vyplněno hned 2x 😉 rodila jsem pokaždé v jiném městě tak jsem toho hned využila. Přeji mnoho úspěchu s prácí

tabitana
7. bře 2015

musia vyplnovať iba baby z českej republiky? 🙂

michaela2015
23. bře 2015

@dalia1 Vyplněno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru