Vyvolání porodu v 38tt, mám se bát?

pepenyny25
31. kvě 2016

Ahoj...čekám druhého syna,první šel císařem kvůli 16tihodinovym komplikacím u porodu,po císaři transfuze - ztrata 3,5l krve 😖 druhého syna dávám k adopci (bez otázek a blbych komentářů!!!!!! 😒 😝 ) chtěla sem rodit v Sokolově, ale poslali me do Plzně na Lochotín, malý má vývojou vadu,žaludeční bublinu,velkou hlavu a je tam vetsi mnozstvi plodove vody... jedu 36tt+1 a uz ma skoro 3 a pul kila. Do toho mi zjistili podle výsledků odběru na antropozoony, ze mam nějakou infekci a 8.6. me čeká kontrola.v Lochotíně na rizikovce a chtějí mi porod vyvolávat. 😢 mam se bát? ☹ Prakticky mam za sebou u prvního syna velkou část normálního porodu a císaře mam taky za sebou,takže sem připravena na oboje. Chci rodit císařem kvůli te adopci,nevim co by to se mnou respektive s mou psychikou udělalo kdybych rodila spontánně. 😔 Řekli ze to zkusí vyvolat ať si sebou vezmu uz raději věci. 😖 tak sem po.....strachy.. 😀 hlavně doufám,ze tam bude aspoň WiFi nebot to mam z ruky a nikoho v Plzni neznám,tak at se můžu spojit aspoň bez kreditu s mým chlapem. 😢 mate s takovým vyvoláváním některá zkušenost? Díky 😉

alidavol
31. kvě 2016

Vyvolavali mi v Plzni porod v 38+5. Dostala jsem do kapacky oxytocin, pichli vodu, napojili na monitor a cekalo se. Mimino na to ocividne nebylo pripravene, spadly mu ozvy a dve hodiny od zacatku vyvolavani se jelo na cisare...Wifi tam je.

mogwaika
9. čer 2016

@pepenyny25 ahoj, tak jak to s vámi vypadá? Držím pěsti. Malého je mi líto, bude mít s VV těžký start, ale snad se pro něj nová rodina najde ♥ A Tobě držím pěsti, ať to psychicky zvládneš.

pepenyny25
autor
10. čer 2016

@mogwaika ahojky.tak jsem už od pondělí v Plzni. Vyvolávat mi to nakonec nebudou. Ale bude rovnou císař. Akorát mi mají pichat o víkendu kortikoidy a v pondělí mam naplánovány císař. Akorát me budou prý dávat nějakou cevku do mocaku tak me to trochu zaskočilo a nevím jestli to bolí či ne. Myslete každopádně na mě.

mogwaika
10. čer 2016

@pepenyny25 cévka nebolí, neboj, jen to není úplně příjemné. To zvládneš. Je fajn, že Ti nakonec toho císaře udělají

pepenyny25
autor
11. čer 2016

@mogwaika no tak nervozita tam trochu je. Dneska sem se musela pokusit oholit a to byl teda boj :D ještě sem se porezala jak si tam pres pupek nevidím. :D ale veta znela jasne bud se oholite sama nebo vas oholime my. To sem odmítla. No snad to malý ve mě ještě do pondělí ráno vydrží. Kope jak divý a hrozně to bolí jak je velký a je tam moc plodovky. Dnes mi pichali rano kortikoidy a zítra ráno další,plus odběry kvůli krevní skupině(KDYBY náhodou) a ještě sem podepisovala papíry skrze toho císaře. Což sem u prvního ani nestihla přečíst, protože sem šla na císaře akutně během porodu. Ted sem na to měla čas si přečíst postup i rizika, docela je jich dost az sem se bila malém do hlavy,ze sem je vůbec četla. Snad se ten císař stihne,poslicky mam každý den,ale vždycky po třech hodinách odezní. Vždycky se objeví na večer když chci spát :D

mogwaika
20. čer 2016

@pepenyny25 tak jak jsi to zvládla? Všechno v pohodě? Co malej?

pepenyny25
autor
21. čer 2016

@mogwaika Tak to mame za sebou. Malý je už v pěstounské péči už sem doma ale psychika je na tom zle...jinak beru prášky na,zastavení laktace

mogwaika
23. čer 2016

@pepenyny25 aspoň že mládě je OK 🙂 Držím pěsti ať se sebereš, máš stále dost času si najít i kdyby azylák a mímouše si vzít k sobě ♥ A kdyby ne, i tak máš čas najít si bydlení pro Tebe a pro staršáka. Ať nejste u těch alkáčů :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru