První rychlý porod. Jaký byl Váš druhý?

nikishkaaaa
11. únor 2021

Dobrý den, dámy. Ráda bych se zeptala, dcerka se mi před 3 lety narodila za 2,5 hodiny ve 34tt (odtekla plodova voda a hned byly kontrakce). Na Vás se obracím s otázkou, když jste měly rychlý první porod, jaký byl Váš další? Ještě rychlejší nebo naopak jste se dlouho trápily? Vím, že každá to máme jinak, beru to čistě ze zvědavosti. Děkuji za Vaše příspěvky 🙂

lilian2111
11. únor 2021

Asi tě nepotěším, ale každý další porod byl co se týče bolestivosti horší a horší. Časově žádná hrůza, ale za to bolesti šílený. 🙂🙈

misamisenka
11. únor 2021

Porody po dvou letech, první 39+1 tři hodiny od první kontrakce (o odtoku vody jsem nic nevěděla), druhý 37+4 tři hodiny od píchnutí vody (vyvolávaný tím píchnutím, voda předtím ukapávala), třetí 38+5 dvě a půl hodiny od první nelechtací kontrakce (voda předtím lehce odtékala). Každý byl trochu jiný, poslední byl nejlepší.

majdulena
11. únor 2021

Druhý byl o hoooodně rychlejší, ale víc mě bolel. Jenže u prvního mi dali Epidural, takže to asi moc nemůžu porovnat s tou opravdovou bolestí. Jak už tady někdo psal - každý porod je jiný.

stenlunka11
11. únor 2021

@nikishkaaaa prvni porod odesla rano hlenová zátka a šílené kontrakce. Narodila se ve o pul 11 vecer. Druhy porod odtekla plodova voda . Narozen v osm vecer akutnim cisarem , třetí porod v 5 rano mi odtekla plodova voda, ale kontrakce nic moc . Tk jsme jeli na burzu koupit kralicky 😃pak domu , dala jsem si sprchu jela do porodnice pak uz se rozjely kontrakce , a nakonec se narodil druhy den v pul 8 .

veruuu_kubesovic
11. únor 2021

První porod trval 2,5h, druhý porod byl prekotny...

lenynka
11. únor 2021

@veruuu_kubesovic Já taky 😁 Za pár měsíců mě čeká třetí porod, tak doufám, že prcka "nevytrousím" doma na schodech 😂🙈

nikishkaaaa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikishkaaaa
autor
11. únor 2021

@veruuu_kubesovic
@lenynka teda holky Vy mě děsíte 😀 dcerka taky za 2,5 hodiny 😀

felixfelicis
11. únor 2021

Kamaradka mela prvni porod 3 hodiny s druhy 12, nemusi to byt pravidlo.

veruuu_kubesovic
11. únor 2021

@nikishkaaaa neboj se 🙂
překotný byl hlavně z toho důvodu, že prcek si hověl zadečkem napřed (KP) a pak se pretocil a byl moc nízko, hrozil i předčasný porod...naštěstí jsem poctive ležela...

aneta_v
11. únor 2021

@nikishkaaaa první dcera 34+0 za 25 min od prasknutí vody venku, druhá 38+5 za 35 min venku, třetí nebudu riskovat 😁

agneska7
11. únor 2021

Dcera 39+2 od první kontrakce 3 hodiny , syn 40+3 prdla voda hned kontrakce a za 30 min se narodil doma , v květnu mě čeká třetí porod , no jsem zvědavá 🤔

martt
11. únor 2021

@nikishkaaaa Ja jsem mela první porod vyvolávány trval "jen" 2,5 hodiny. Druhy porod po 4 letech trval necele 3 hodiny. A oba dva porody byli úplně jiné . Nedokáži říct, který byl horší a který lepší.

obloha78
11. únor 2021

@nikishkaaaa první porod byl tak rychý.Přítel me vezl do porodnice a než nás v porodnici přijaly a než jsme se oba převlekly atd,tak miminko bylo venku😊.A při druhém porodu,tak to už manžel mě vezl,ale šla jsem na vyvolání.Ráno v 8h mi dali tabletku a v 11h bylo miminko na světě.Tak bych řekla,že oba porody byli rychlé😊

sajul
11. únor 2021

První porod hodinu v porodnici, předtím zhruba 3h lehké bolesti. Druhý porod v 16:30h praskla voda, v 19h hotovo 😊 na třetí jsem moc zvědavá 🤗

lenkabukov
11. únor 2021

První porod od píchnutí vody a první bolesti byla dcera do půl hodiny venku. Druhý porod první bolest 1.50 ve 2.10 v porodnici na 8cm. Kdyby malý neměl šňůru kolem krku a nešel napříč,tak bych snad rodila v autě 🤣 narodil se ve 3.37. Taky to byl fičák. Bolel mě více druhý porod,ale taky měl o 700g víc než dcera.

maki90
11. únor 2021

@nikishkaaaa první 6 hodin od prasknutí vody, druhý 75 min od prvního divného pocitu 🤭oba bezbolestné. Třetí riskovat nebudu 😆

jolana24
20. únor 2021

První porod 3 hodiny. Druhý porod 8 hodin, ale kdybych čekala na opravdu bolestivý kontrakce, tak rodimv autě. Opravdu to bolelo jen poslední půl hodinu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru