První porod rychlý. Jaký jste měly ten druhý?

19. únor 2023

Zajimalo by mě, Vy, holky, co jste měli první porod rychlý (od prvních bolestí jsem porodila asi do 5 hodin), jaký jste měli ten druhý? Jen diskuze pro zajímavost, je mně jasné, že to může být jakkoliv

dasipe
19. únor 2023

Každý porod je úplně jiný 🙂

maki90
19. únor 2023

První 5 hodin, druhý 65 minut 😁

luciksima
19. únor 2023

První od prasknutí vody za 5 h.venku,druhý od prvních bolesti za 6 h.venku

jannym
19. únor 2023

Prvni od prijeti do nemocnice necelych pet hodin, druhy prekotny, byl to takovy ficak ze fakt nemam paru, ale od doby co manzel zavolal na rychlou a oni prijeli bylo 5 min a to uz bylo skoro cele mimco venku…

acttivia
19. únor 2023

První necelý 6 hodin. Druhý asi 35 minut (otevřela jsem se ze 2 cm na 10 cm během 4 kontrakcí). Oba byly vyvolávané.

misamisenka
19. únor 2023

První 3 hodiny od první konrakce, druhý vyvolaný píchnutím zbytku vody, taky 3 hodiny, třetí 2,5 hodiny od první kontrakce.

marimanta
19. únor 2023

Téměř na minutu stejný, po roce a půl.
Po dalších deseti vyvolávaný, ale taky rychlý.

j.a.n.i
19. únor 2023

Prvni rychly, druhy jeste rychlejší, 20 minut od nocniho prijezdu do porodnice.

palja
19. únor 2023

První rychlý, celkově od začátku bolestí 5,5 hodiny. Druhý porod překotný, málem jsme ani nestihli dojet do porodnice a to jí máme 5 minut autem. Úplně si vybavuju jak se malá drala rychle ven. Praskla voda, hned kontrakce co 2 minuty, pak mě začaly pálit záda a pak jsem už cítila jak leze ven hlava 😄😄🤦‍♀️

agneska7
19. únor 2023

První 3 hoďky druhý cca hodinu nestihlo se nic a porodila jsem doma

radkazenklava
19. únor 2023

První porod 6h od prasknutí vody a druhý by byl asi 4h od prvnich kontrakci, ale nakonec byl ukončen akutní sekci...

azanka
19. únor 2023

Oba do hodiny od příjezdu do porodnice. Druhý byl milosrdnější, měl něžnější nástup.

andelka
19. únor 2023

První zhruba 9h, ale první tři čtyři hodiny jsem vůbec nevěřila,že to je ono. Druhý a třetí každý 4-5h. V nemocnici jsem se před porodem jen tak ohřála, do hodiny bylo hotovo.

babulinkab
19. únor 2023

první čtyři hodiny, druhý dvě hodiny

jane46
19. únor 2023

Prvni - od "zlato googlim jestli nahodou nerodim, nikam nejedu, nebudu za hysterku" do konce 4 hodiny
Druhy - od "proc venku sedi vas manzel, ted urcite rodit nebudete, poslete ho domu" do konce 3 hodiny (rano mi odteklo trochu plodove vody, tak si me v porodnici nechali), od kontrakci "ja vam to rikala" tak 2 hodiny

vikinkav
19. únor 2023

Jeste rychlejsi 😄

areh
19. únor 2023

První 5 h od probuzení v noci, druhý asi 4 hodiny od probuzení 😁

kosi_cek
19. únor 2023

U mě to bylo cca 12h, 12h, 5h, 8h a poslední porod 24 h, všechny začly spontánně a ideální délka mi přišla těch 8-12h s velmi pozvolným nástupem do finále, ten nejkratší byl na mě moc intenzivní a ten 24h zase moc dlouhý (a byly tam dlouhé hodiny, kdy "se nic moc nedělo", což je samozřejmě dobře, jinak bych to asi nedala). Každopádně očividně ani moc nezáleží o kolikátý porod se jedná, spíš jak se to sejde, já myslela, že třeba 5. porod určitě proběhne někde jen tak, cestou a ono ne 😀

pe_tu_ss_ka
19. únor 2023

První mi pozastavovali (33 týden), pak jsem po 3 dnech porodila po 6 hodinách od začátku kontrakci. Druhý porod za 4 hodiny od prasknutí vody den před termínem.

jutta42
19. únor 2023

Prvni 6 hodin, druhy 2,5. Byl to ficak😁

goovana
20. únor 2023

První 6 hodin
Druhý 3,5 hodiny

rendulik82
20. únor 2023

První 2 hod, druhý 3 hod, třetí 45 min.🙂

autor
20. únor 2023

no vidím, že ty 2. bývají ještě rychlejší, tak alespoň se můžu na to nějak připravit, kdyby to tak náhodou bylo i u nás, samozrejme to může být i uplne jinak že jo 🙂

ester_ka
20. únor 2023

První 9 hodin, u druhého jsem čekala dle všech kamarádek větší rychlost, ale kdepak, 19 hodin 😁

sam96
21. únor 2023

První porod byl ficak doma praskla voda ve 22 a 23:43 byl maly na světě tak tak sme to stihli do porodnice
Druhé prave čekáme a já se děsně bojím ze to do te porodnice nestihneme 😂😂
Po prvním porodu mě doktorka hned strašila ze pokud plánujeme druhé, bude zřejmě ještě rychlejší 😂

veruuu_kubesovic
21. únor 2023

První porod 2h, druhý 50minut

mischel117
21. únor 2023

První porod za 4h od prasknutí vody,druhý porod do 2h.

krasna_neznama86
24. únor 2023

První porod mi začal odtokem plodovky v 1.20, syn se narodil v půl 6.rano, takže za cca 4 hodiny. U druhé mi začaly poslíčci okolo 3., v půl 6.jsem s poslíčky byla na kontrole a v 6 se malá narodila. Malá se narodila 7 hodin po Hamiltonu.

holkaokomodra
24. únor 2023

ještě rychlejší, já i kámoška co to tak měla 👍

martinka0209
24. únor 2023

První porod 7 a půl hodiny( možná jsem měla kontrakce dřív,ale ty nejsilnější byli těch 7 a půl hodiny)a druhý porod který byl vyvolávání trval hodinu od silnějších kontrakci,před tím jsem bolest moc nepociťovala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru