Noční pocení 1,5 roku po porodu. Máte to také?

xalla
24. únor 2020

Ahoj holky😊 chtěla bych se zeptat jestli nemáte některá stejný problém. Od prvního porodu to už bude 5 let se v noci potim.Preslo to když jsem byla znova tehu a po druhém porodu zas začalo a je pořád pozoruji výraznější v okoli MS a OVU není to že se musím prevlekat ale když se vzbudím tak cítím že mám vlhké pyžamo. Tak se chci zeptat jestli to taky nektera nemáte?

kuttu
24. únor 2020

@xalla jsem taky rok a pul po porodu a taky se v noci potim,celkově je mi porad horko...jenže kojím,tak si myslim,ze je to tim...

klllarinka01
24. únor 2020

Ja se potila tak mesic po porodu, ale fest, ze jsem se musela bekolikrat prevlikat, pak to nejak odeznelo. 😢 Takze bohuzel neporadim

veronikav31
24. únor 2020

@xalla ano,mám takový problém taky.začalo to už v druhém těhotenství, po porodu byl chvilku klid než jsem začala chodit na hormonální injekce-antikoncepci, tu jsem musela po půl roce vysadit(otoky,apd), od té doby nic nemám,ale pocení a návaly zůstaly. budu to už řešit s mou gyn., protože moje máma i moje prababička měli brzký nástup přechodu(v 38 letech) a mě 38 už bude.tak uvidím co s dr vymyslím.nekojím od porodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru