Nezavinování dělohy. Cítil někdo?

fresshinka
25. srp 2022

Ma někdo zkušenost s tím, že necítil stahy delohy po porodu ? Takové ty kontrakce? Že se špatně zavinuje děloha? Dekuju za odpověď

klpoiu
25. srp 2022

Bolest při zavinovani dělohy ale přeci není vůbec podmínkou. Mám za sebou 4 porody a jen u toho posledního jsem měla bolesti. Jinak jsem ani nepoznala, že se s dělohou něco děje. A vše v pořádku.

fresshinka
autor
25. srp 2022

@klpoiu no já nic necítím a uz mi pichli jednu injekci na stahování.. 🙄 promackali břicho že se asi zavinuje pomalu

krisstina93
25. srp 2022

Já to vůbec necítila u prvního, u každého dalšího to pak bylo bolestivější, ale kamarádka to měla třeba naopak, u prvního bolesti a u druhého o tom ani nevěděla a to se jí u prvního ještě zavinovala špatně.

bertik20
25. srp 2022

Po prvním porodu jsem nic necítila, po druhém už ano

susmevem
25. srp 2022

@fresshinka ... mám za sebou 2 porody a ani u jednoho jsem to necítila...

lencaa11
25. srp 2022

@fresshinka vyzkoušela bych pít 2 krát za den čaj kotryl pomáhá na zavinovani tělohy atd

vikysek0987
25. srp 2022

@fresshinka Po prvním jsem nic necítila (dokonce jsem ani nekrvácela, očistky nic)a vše bylo v pořádku....
Zanedlouho mě čeká druhý,tak jsem zvědavá.....

daasqua
25. srp 2022

U první vůbec nic, u druhého masakr. Kojíš? Při tom se to nejvíc zavinuje, hormony.

fresshinka
autor
25. srp 2022

Tak mi budou dávat druhou injekci, zavinuje se pomalinku.. 🙄

jjasmina
25. srp 2022

ja jsem nějaké zavinování dělohy necítila, ale kojila jsem, to prej strašně pomáhá 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru