Menstruace po porodu. Kdy jste dostaly?

13. zář 2021

Maminky, kdy po porodu jste dostaly první menstruaci? Male bude 7 měsíců a furt nic. Tak jen zjistuju, jestli je to normální.
Ještě abych dodala, tak plně kojim.
Díky!

adula000
13. zář 2021

ano, je to normální, já cca v roce syna.

pipi_puncocha
13. zář 2021

Ano, kojila jsem plně a přišla až po synových prvních narozeninách

marelle
13. zář 2021

Já kojím teď již jen na uspání po obědě a před večerním spánkem a stále nic. Dceři je 21 měs. Ale neztěžuju si 😂 první dceru jsem musela odstavit kompletně ve 22 měs, abych mohla otěhotnět.

pinkyy
13. zář 2021

U prvniho mimca jsem menstruaci dostala presne 6 tydnu po tom, co jsem prestala kojit a ted u druheho mimca jsem to dostala presne 8 tydnu po porodu, i kdyz kojim, takze je to vzdy jinak a nechapu, jak jsem to mohla dostat 🤷‍♀️

lovemusicsun
13. zář 2021

U první jsem ji dostala po 3 měsících od porodu, u druhé 6 měsíců po porodu. Obě byly kojené ještě dlouho potom.

misaa56
13. zář 2021

11 měsíců

vladienka
13. zář 2021

V 14 mesiacoch

nikolite
14. zář 2021

Vkradu se do diskuze. Mohu se zeptat jak probíhala první menstruace ? jsem 6M po porodu (kojím) a zatím nic, ale cca 4 dny mám středně silné menstruační bolesti. Vůbec tohle neznám. normálně mě to pobolívalo max jeden den předem. Je to normální ?? změnila se vám po porodu menstuace ??

nelinecka1
14. zář 2021

8.měsíců po porodu

jjasmina
14. zář 2021

Kojila jsem, první MS, když bylo malé 14mes

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru