Máte pravidelnou menstruaci, když ještě kojíte?

maarika
27. lis 2012

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat.vy co kojíte a i přesto jste dostali MS.Měli jste ji hned pravidelnou???Já jsem to poprvé po porodu dostala min. měsíc a teď stále čekám a už mám spoždění.Moc děkuju

janulenkaaa
27. lis 2012

Ahojky já kojím u první malé jsem to taky po prvé dostala a potom už ne až do jejího 1,5 pač jsem ji kojila a teď mám druhou a u té jsem to nedostala po porodu vůbec ale můžeš klidně i jen špinit je to podle toho jak moc máš vysoké procento laktace což znamená kolik máš mléka když ho máš hodně tak to mít nemusíš vůbec když málo tak to máš normálně a když tak na pul tak špiníš takže asi tak

maarika
autor
27. lis 2012

@janulenkaaa Ahojky 🙂 Aha,no,já docela dlouho špinila,až teda do min.měsíce.To jsem to normálně dostala.MS trvala normálně 7dnů.A tak jsem měla za to,že už jí budu dostávat pravidelně.Ono je pravda,že mlíčka už mám těď míň a přes noc nekojím.Břicho mě bolí,tak doufám,že MS dorazí.Pač mám i obavu,abych zase nebyla těhu a to bych teď jako fakt nedala.Jsem ráda,že zvládám jednoho prcka 🙂 A já kravka,neberu tabletky.Takže jestli Ms dorazí,tak já ihned vyrážím k dr a nechám si prášky napsat.

janulenkaaa
28. lis 2012

U vydíš když to nedostaneš pr jistotu radím těhotensky test já jak kojím tak nic neberu sice si dáváme pozor ale i tak pro jistotu obětuji tu 100 a koupím si ho každé 2 měsíce i když se říká že neotěhotníš při kojení já tomu nevěřím a taky se přiznám že bych další dítě hned nedala nato nemám sílu mám holky od sebe po 6 letech sice je to už moc ale jsem zato ráda ta starší mi pomáhá já mám právě tu zkušenost že jak už je méně mlíčka ms se dostaví ale záleží opravdu spíš natom jak vysoká bude hodnota laktace třeba ikdyž máš mín mlíčka muže to i tak stačit nato aby jsi to nedostala tak u vydíš

maarika
autor
28. lis 2012

@janulenkaaa no,já si test kupovala včera.Z hrůzou jsme se testovala a test byl bílý,ale byla jsem teprve 29DC,ale fakt doufám,že už se tam druhá čárka neobjeví.No,pokud to dobře dopadne a já těhule nebudu,tak stejně jdu k dr pro prášky 🙂 No,já bych druhé jako takhle brzo taky nedala.Takhle mi dá dost zabrat prcek a představa,že bych za ním lítala s pupkem,to bych fakt nezvládla...

janulenkaaa
28. lis 2012

tak snad ne uvydíš chápu to já bych to taky nedala tak pak pisni jsk si dopadla

maarika
autor
29. lis 2012

@janulenkaaa tak jsem si teda ještě jednou udělala test a je tam jen jedna čárka.Ufffff 🙂 🙂 Dneska jsem 31DC,takže předpokládám,že kdybych těhule bylat,ak se již duch ukáže..🙂
Takže to přisuzuji tomu kojení.Jinak teda fakt nevím 🙂

kobylacek
29. lis 2012

já při kojení bohužel otěhotněla-tak mám děti rok od sebe-přeně rok,došla jsem z porodnice a holce byl rok-vzpomínám nato s úsměvem,tenkrát ale do smíchu mi nebylo a to jsem si říkala,že hned zkraje co kojím to nebude možné,teď jsem už chytřejší----,jinak menstruace po poridu-při kojení nemusí být pravidelná,je pravda,jak je málo mlíčka,že se dostaví-ale pravidelná nemusí být- 🙂

maarika
autor
29. lis 2012

@kobylacek Děkuju moc za reakci.Měla jsem pěkně teda nahnáno,že jsem těhu 🙂 Dneska ráno test sněhobílý 🙂 Takže to je s největší pravděpobobností OK 🙂
MS má spoždění zatím 3 dny,tak se snad brzo ojeví.Dost mě bolý břicho,tak by mohla přijít.
Wau,tak to máš můj veliký obdiv,že si to zvládla.No i když ono,co jiného člověku zbývá,co? 🙂 My druhé určitě plánujeme,ale až tam za rok 🙂

kobylacek
30. lis 2012

Tak to je dobře,nervíky to jsou určitě,co?určitě dojde,pravidelné to asi zatím ještě nebude 🙂 opravdu to byl záhul,ale nejvíc mi dělalo problém to,že holka prvorozená té stačilo strašně málo spát-budila se do roka po 3hodinách a hodinu usínala,v tom roce se to sklidnilo a kluk když se narodil-spinkal krásně.........holce je teď už 16 a opravdu vzpomínáme s úsměvem a abych pravdu napsala,špatně a málo spí i teď 😉hodně ponocuje třeba u knížky u telky u tabletu a podobně,spát chodí opravdu až v noci a ráno před 5h je jak rybka-někdy i dříve 🙂 pokud jsou funkční babičky a dědové,je to paráda,já to tak neměla,manžel v práci do večera a jak je na to člověk sám,padá i na pusu-fakt jsem ráda,že sem to zvládla a nikdy se nic nestalo 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru