Maminy po císaři. Kdy jste spaly na břiše?

jaydeep
29. pro 2023

Maminy po císaři. Kdy jste spaly na břiše? Jsem 8dni po.. byl první a poslední tak mě to zajímá 🙂

martulka88
29. pro 2023

@jaydeep Až někdy po půl roce. Zanítil se mi steh a když jsem natáhla břicho nahoru (zůstal mi převis), bolelo to. To mám občas i teď.

zmrzlinka
29. pro 2023

Jsem 7 let po druhém císaři a nespím na břiše 7 let 😁Vydržím tak 15 min a pak se pretačim....ale to si asi nechtěla slyšet.

teryem
29. pro 2023

Jsem po dvou a závislá na spaní na břiše, tak si dokážeš představit, jak jsem trpěla 😃 přesně ti to neřeknu, ale asi po 2 nebo 3 týdnech, když mi to bolest dovolila, byla to úleva strašná 😃 spala bych, když ti to dovolí bolest

dejvitka
29. pro 2023

@jaydeep Jsem po dvou sekcich. Prvne jsem spala na brise az po sestinedeli, ale spise ze strachu, co kdyby neco. Po druhem cisari cca za 3 tydny, uz jsem se po nekonecnym spani na boku nemohla dockat 😀, jakmile nic vyrazne netlacilo a netahlo, tak jsem tak spala.

jaydeep
autor
29. pro 2023

Dekuju... sítí mám krasne, až jsem sama koukala 😍 tak uvidim kdy mi to tělo dovolí...

ckei
29. pro 2023

@jaydeep ještě v porodnici. Poslední noc...tedy 4. noc. Nebylo to o hledání polohy na břiše,to fakt nešlo. Ale zaujmout jednu polohu na břiše a bez vrtění v pohodě.

magdaveselkova
30. pro 2023

Poprvé Asi čtvrtý den v porodnici. Přišla fyzioterapeutka a řekla, dneska si lehneme na břicho 😂 pamatuju, že jsem se jí zeptala jestli to myslí vážně... Neb jsem sotva vstala z postele.😂😂 Na břicho mě dostala, ale abych se otočila zpět musela sehnat ještě jednu sestru a otočit mě.... Doma jsem to zkoušela pak asi po 14 dnech a šlo to krásně. Jenže já kojim, mám nalitá hodně prsa a ani teď dva měsíce po nejsem schopná si na nich ležet... Jizva by to dala ale kozy ani náhodou. 🙄 Jinak jsem po druhé sekci.

elfka21
30. pro 2023

@jaydeep ležet na břiše se má kvůli střevům už v porodnici. Vždycky nám to tam říkala fyzio. Je to úlevová poloha a některé maminky v ní i spí. Mně byly nepříjemné hlavně ty prsa, jinak by se spát dalo.

oveckaluky
30. pro 2023

Po obou sekcích vždy cca po týdnu.

ladyhacek
30. pro 2023

pořádně asi až když jsem přestala kojit, ale vím, že mě břicho bolelo tak 2 měsíce, pak se to už lepšilo

kelerub
30. pro 2023

@jaydeep ještě v porodnici. Doktoři doporučovali spát na břiše, ať se snáz zavinuje děloha. Ono pobolívá to uvelebování se, ale jak už ležíš, tak to nebolí.

kacvorus
30. pro 2023

nespalajsem, ale jazdy den hsem chvili na bruse kezela, jakse zatahuje deloha tak to tahne min a min. Kdybych to blbec vedela tak natom brise jsem casteji. Takze doporucuji opatrne, nebat se toho, kazdym dnem to bude lepsi.

22hanah
30. pro 2023

@jaydeep tak já jsem po třech plus další zdravotní komplikace a na břiše jsem teda neměla problém vůbec, asi jak se to pořádně zahojilo - po čtyřech týdnech? Po třech? Ani nevím, tak to bylo bez komplikací a brzo✊🏻

18moniik
30. pro 2023

Já cca po 2-3 tydnech 😊✌️

jaydeep
autor
30. pro 2023

Jsem 9dni po a dnes jsem to zkusila... prsa nalita mi nevadila... dala jsem to, krasny pocit po takové době... 😍😍😍😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru