Křížové kontrakce?

zeynepka21
5. kvě 2024

Dobré ráno, chtěla bych se zeptat (39tt) od včera mě jen tlačilo v podbríšku a měla hnědý výtok,na pohotovosti mi řekli že nic že se s dělohou nic neděje,podívali se i vaginalně a nic ale po příjezdu domu sem začala mít intenzivnější bolesti ale řekla sem si nebudu plašit.Jenže tuhle noc jsem zkoro vůbec nespala měla sem křížové bolesti a pořad pokračují v těhle intervalech:7:23 minuta
7:33 minuta
7:46 minuta
7:54 minuta
8:12 minuta
8:20 minuta
8:30 minuta
8:39 minuta
8:47 minuta
8:57 minuta
A nevím jestli teda jet zase a nebo nevím.. termín mám 7.5.

j.a.n.i
5. kvě 2024

@zeynepka21 Těžko říct, u mě by to znamenalo dítko narozené doma, u jiného ještě den či dva nic... Dej na svůj pocit, ten má většinou pravdu.

pe_tu_ss_ka
5. kvě 2024

@zeynepka21 zkusila bych rozehnat ve vaně teplou vodou. Pokud by se nesnižovalo, tak bych jela.

palja
5. kvě 2024

@zeynepka21 já bych si dala teplou vanu nebo sprchu a pak bych jela do porodnice.
Měla jsem takové kontrakce a pak když praskla voda, tak se dcera narodila hned.
Už vám začíná porod. A jela bych, ať se zkontroluje monitor, jak se miminku daří.

anpineapple
5. kvě 2024

Mne když začaly křížové kontrakce, tak už to bylo cele na spadnutí. Pokud si nejste jistá, tak raději jeďte zpět do porodnice 🙏🏻

1pomnenka
5. kvě 2024

Pokud horká vana bolesti nezastaví, jela bych do nemocnice.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru